Meteorologické předpověď neslibuje hráčům ani divákům moc příznivé počasí, a tak se budou muset hráči na hřišti zahřát pohybem a diváky v ochozech rozehřát zajímavým průběhem a kvalitními výkony, což si ti nejvěrnější příznivci určitě zaslouží. Začátek zápasů je, pokud není uvedeno jinak, v 15.30 hodin.

SOBOTA 17. ŘÍJNA

KRAJSKÝ PŘEBOR – PUMA
Rapid Plzeň – Klatovy
. Rapid k tomuto zápasu nastoupí posílen dělbou bodů na horké půdě v Rokycanech i stoprocentní úspěšností doma v posledních dvou zápasech s Holýšovem a Přešticemi. Klatovy budou usilovat, aby po třech duelech venku, ze kterých se vracely s prázdnou, byly tentokráte v Plzni úspěšnější. Chanovice – Holýšov. Po jarní výhře v Holýšově Chanovice vyzkouší kvalitního soupeře tentokráte na domácí půdě. Jejich cílem bude také doma uspět a ke třem výhrám, ve kterých inkasovaly pouze jedinou branku na svém trávníku, přidat prodloužení svojí úspěšné série. Horažďovice - Město Touškov. Letos v květnu v Horažďovicích hosté remizovali, ale nyní budou chtít víc. Útočí na čelo tabulky a mají formu, což potvrdili vysokou výhrou v minulém kole nad plzeňskými energetiky, a přestože domácí ve třech posledních zápasech bodovali, jdou do utkání hosté v roli favorita.

1. A TŘÍDA - EUROFOOTBAL
Luby – Nýřany. Hosté, kteří na jaře sestoupili z krajského přeboru, v minulém kole překvapili doma bezbrankovou remízou s druhým Nepomukem. Luby jsou jediným kolektivem v této soutěži, který má na domácím hřišti stoprocentní bodovou úspěšnost a určitě udělají vše pro to, aby je tento primát zdobil i nadále.

1. B TŘÍDA - ROYAL - SKUPINA B
Švihov – Losiná, Dlouhá Ves – Žichovice, Blovice – Hradešice.

NEDĚLE 18. ŘÍJNA

1. A TŘÍDA - EUROFOOTBAL
Manětín – Sušice
. Domácím se podařilo v minulém kole po čtyřech prohrách na hřištích soupeřů poprvé bodovat, když si přivezli cenné vítězství z duelu o šest bodů ze hřiště ve Zbůchu. Sušici manětínský trávník v minulosti příliš neseděl. V posledních třech zápasech zde vždy prohrála. Staňkov – Strážov. Domácí po sestupu z krajského přeboru se hodně dlouho z tohoto pádu vzpamatovávali a čtyři body z osmi zápasů znamenají v tabulce předposlední místo. Pokud se hostům podaří zopakovat slibný výkon z Nepomuku, nemuseli by se ze hřiště tohoto soupeře vracet s prázdnou. Domažlice B – Nýrsko. Domažlická rezerva jako nováček soutěže určitě dosud své diváky doma s výjimkou velice smolného zápasu s Luby nezklamala. V posledních zápasech obdrželi soupeři s Příkosic a z Chlumčan po čtyřech gólech a také Okula může čekat těžký souboj zvláště proto, že venku ještě o bod nezavadila.

1. B TŘÍDA - ROYAL- SKUPINA B
Klatovy B – Žinkovy, Svéradice – Předenice, Přeštice B – Měčín (10.15) , Mochtín – Pačejov.

Miroslav Sedlmaier