O branky pošumavského družstva se postarali Karel Šmejkal, Bošek a 17letý mladík Lukáš Marek. „Nastoupili jsme opět s velmi mladým kádrem, ale kluci rozhodně nezklamali. Byli jsme v tomto zápase lepší a mohli přidat i více branek, ale v zakončení se asi projevila mladická nezkušenost a nerozvážnost,“ uvedl trenér Klatov Hoffmann.

V neděli večer se pak jeho parta utkala v rámci 3. kola Memoriálu Matěje Strejčka na Rokycansku s divizním konkurentem z Mýta. A po dvou porážkách (0:2 s Přešticemi a 0:4 v Domažlicích) chtěla konečně bodovat. A to se fotbalistům z Pošumaví nakonec povedlo na jedničku s hvězdičkou.

V Mýtě zápas sledovala slušná divácká návštěva, která musela přijmout drtivou porážku svých miláčků. Klatovy po velmi dobrém kolektivním výkonu zvítězily jednoznačně 5:0. A trenér Michal Hoffmann po zápase zářil jako hvězdy na jasné noční obloze.

„Jsem pochopitelně spokojený. V prvním poločase jsme byli jasně lepším týmem, vypracovali si řadu šancí. Ve druhém dějství už to z naší strany nebylo takové, ale i tak jsme dominovali. Domácí si za celý zápas vypracovali jedinou příležitost ze standardní situace,“ hodnotil duel kouč Klatov.

Střelecky se na Rokycansku prosadili Diviš, Aizner, Janda, Tříska a Vacek.