VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbalisté Svéradic přivezli body i z Přimdy

Klatovsko – Sváteční středa byla termínem, na který fotbalové kluby naplánovaly dohrávky zápasů odložených z důvodu nezpůsobilých terénů, ale také předehrávky.

9.5.2013
SDÍLEJ:

KOPANÁ - ilustrační foto.Foto: DENÍK/ Jaroslav Zeman

Muži

KRAJSKÝ PŘEBOR

Příkosice – Luby 3:0 (1:0; branky: Papáček 2, Kottnauer; ŽK: 2:1; diváků: 80).

1. Koloveč 24 20 3 1 78: 23 64
2. Horažďovice 24 19 3 2 58: 21 60
3. Klatovy 24 15 4 5 65: 27 50
4. Chotíkov 24 10 6 8 45: 36 42
5. Přeštice 24 12 5 7 54: 28 41
6. Příkosice 25 10 5 10 43: 50 38
7. Domažlice B 24 9 6 9 39: 51 36
8. Sušice 24 9 5 10 44: 41 35
9. SK ZČE 24 10 2 12 43: 37 34
10. Vejprnice 24 10 2 12 47: 44 34
11. Rapid 24 8 4 12 32: 51 30
12. Hor.Bříza 24 7 4 13 29: 48 26
13. Holýšov 24 7 3 14 31: 50 25
14. Stod 24 6 4 14 23: 57 24
15. Luby 25 6 2 17 33: 63 21
16. Horšovský Týn 24 5 2 17 27: 64 18

1. A TŘÍDA

Nečekaně úspěšné první květnové dny mají za sebou Svéradice. Za toto období stačily sehrát dvě odložená utkání a jedno utkání v řádném termínu. Bilance v podobě devíti získaných bodů, všech na hřištích soupeřů, to je paráda. Na bodový zisk, který nyní Svéradice získaly během osmi po sobě jdoucích kalendářních dnů, střádaly během podzimní části celých úvodních deset kol.

Další tři body dovezli fotbalisté Svéradic z Tachovska, kde udolali již se sestupem smířenou Přimdu. Získané body poslaly Svéradice opět o něco blíže středu tabulky, v dalších zápasech s přímými konkurenty o záchranu je však čeká ještě tuhá dřina.

Přimda – Svéradice 0:1 (0:1; branka: 23. Makovec; rozhodčí: Langmajer; ŽK: 4:2; diváků: 30).

1. Rokycany B 24 17 1 6 73: 28 53
2. Bolevec 24 16 4 4 64: 28 53
3. Nepomuk 24 15 5 4 56: 27 51
4. Rozvadov 24 13 6 5 66: 35 49
5. Chlumčany 24 13 3 8 57: 43 42
6. Černice 24 8 8 8 43: 39 40
7. Žihle 24 11 4 9 50: 53 39
8. Svéradice 24 11 3 10 39: 46 36
9. Nýřany 24 9 5 10 50: 57 34
10. Zruč 24 8 5 11 34: 44 32
11. Stříbro 24 10 1 13 45: 61 32
12. Dl.Újezd 24 9 2 13 57: 71 30
13. Sp.Poříčí 24 7 5 12 29: 45 30
14. Nýrsko 24 6 4 14 38: 62 23
15. M.Touškov 24 6 2 16 40: 71 21
16. Přimda 24 1 6 17 30: 61 11

1. B TŘÍDA – SKUPINA B

Měčín – Štěnovice 5:4 (3:2; branky: Čejka 2, Němec, Krotký Jar., Kroupa – Boček 2, Pelech (PK), Nový; ŽK: 3:2; rozhodčí: Komanec; diváků: 100).

1. Mochtín 20 14 4 2 52: 19 48
2. Dl.Ves 20 8 8 4 39: 29 39
3. Měčín 20 11 2 7 42: 38 36
4. Hradešice 20 9 6 5 40: 24 35
5. Losiná 20 9 4 7 47: 32 33
6. Štěnovice 20 9 5 6 41: 34 33
7. Strážov 20 8 5 7 37: 31 33
8. SK ZČE B 20 6 7 7 28: 27 29
9. Pačejov 20 8 3 9 33: 36 28
10. Žákava 20 8 2 10 39: 43 27
11. St.Smolivec 20 7 3 10 31: 37 25
12. Blovice 20 7 2 11 27: 37 23
13. Žichovice 20 7 2 11 28: 45 23
14. Švihov 20 1 3 16 20: 72 8

OKRESNÍ PŘEBOR

Železná Ruda – Sušice B 4:4 (1:3; na PK: 3:5; branky: 44., 66. Greiner, 58. Loos, 87. Malý – 22. Halas, 30. Varga, 39. Blažek, 72. Hubáček; rozhodčí: Javorský; ŽK: 3:2; ČK: 1:0 – 90. Greiner po 2 ŽK; diváků: 120).

Horažďovice B – Bolešiny 3:1 (2:1; branky: 37., 87. Mičkal, 27. Sova – 3. Hess; rozhodčí: Abraham; ŽK: 1:2; diváků: 50).

Nezamyslice – Velký Bor 0:3 (0:1; branky: Kodýdek 2, Vlček; rozhodčí: Bína; ŽK: 1:0; diváků: 80).

1. Horažďovice B 20 14 5 1 70 : 29 51
2. Luby B 19 12 5 2 45 : 26 43
3. Janovice 20 11 3 6 51 : 35 38
4. Chanovice 20 10 5 5 52 : 37 38
5. Žel. Ruda 20 8 6 6 38 : 36 33
6. Sušice B 20 8 6 6 46 : 32 32
7. Nezamyslice 19 9 4 6 45 : 34 32
8. Hrádek 19 9 3 7 33 : 27 32
9. Vrhaveč 20 10 1 9 28 : 25 32
10. Bolešiny 20 5 4 11 28 : 51 20
11. Velký Bor 20 5 3 12 30 : 39 19
12. Běšiny 19 6 1 12 30 : 45 19
13. Mochtín B 20 4 4 12 34 : 58 17
14. Týnec 20 1 2 17 23 : 79 7

III. TŘÍDA

Hartmanice – Nalžovské Hory 3:2 (2:1; branky: 10. Šimek, 45. Sládek, 53. Zetocha – 32. Vaněk, 58. Racek; rozhodčí: Petrželka; ŽK: 1:2; ČK: 1:0 – 31. Koryťák st.; diváků: 80).

Kašperské Hory – Velké Hydčice 0:4 (0:2; branky: 2., 79. Hlaváč, 13., 56. Zelený; rozhodčí: Kurc; ŽK: 1:2; diváků: 60).

Strážov B – Neznašovy 2:2 (1:0; na PK: 5:3; branky: 32. Kalista, 60. Presl – 48., 84. Žák; rozhodčí: Blaheta; ŽK: 2:1; diváků: 80).

1. Klatovy 1898 B 19 16 2 1 77: 14 52
2. Malý Bor 19 15 2 2 56: 15 49
3. V. Hydčice 19 13 1 5 48: 28 41
4. Hartmanice 19 12 1 6 70: 43 37
5. Měcholupy 19 11 1 7 37: 24 34
6. Kašp. Hory 19 9 4 6 46: 37 33
7. Bezděkov 19 8 2 9 28: 32 28
8. Žihobce 19 7 2 10 28: 41 24
9. Nalž. Hory 19 6 3 10 33: 43 21
10. Hradešice B 19 6 2 11 41: 58 21
11. Strážov B 19 5 3 11 36: 60 20
12. Veřechov 19 4 4 11 23: 45 17
13. Velhartice 19 4 2 13 23: 50 15
14. Neznašovy 19 2 1 16 22: 78 7

IV. TŘÍDA – SKUPINA A

Železná Ruda B – Vrhaveč B 3:4 (1:1; branky: 34. Nguyen, 86. Chalupský, 90. Kačírek – 24., 50., 71. Jandečka, 55. Funěk; rozhodčí: Javorský; ŽK: 2:3; diváků: 30).

1. Nýrsko B 17 17 0 0 129: 18 51
2. Měčín B 18 11 1 6 52: 33 35
3. Janovice B 17 10 2 5 32: 34 34
4. Vrhaveč B 18 9 2 7 50: 51 31
5. Ježovy 17 9 2 6 39: 24 30
6. Bezděkov B 18 8 3 7 48: 56 28
7. Dešenice 17 8 2 7 49: 34 27
8. Spůle 17 7 3 7 31: 32 26
9. Měcholupy B 17 6 2 9 27: 50 22
10. Bolešiny B 17 4 3 10 18: 47 15
11. Křenice 17 4 2 11 37: 53 14
12. Dlažov 18 4 2 12 30: 70 14
13. Žel. Ruda B 18 3 2 13 36: 76 12

IV. TŘÍDA – SKUPINA B

Hory Matky Boží – Soběšice 2:4 (0:1; branky: 55. Kratejl, 80. Svoboda – 44., 63., 86. Novosad, 90. Pohořal; rozhodčí: Pastyřík; ŽK: 1:1; diváků: 30).

1. Svéradice B 18 12 4 2 52: 22 42
2. Myslív 18 12 3 3 55: 19 41
3. Zavlekov 17 11 4 2 36: 17 39
4. Budětice 17 10 3 4 40: 20 35
5. Kolinec 18 10 2 6 47: 27 32
6. Plánice 18 9 2 7 37: 23 31
7. Milčice 18 8 4 6 49: 24 30
8. Kvasetice 18 6 5 7 38: 33 24
9. Pačejov B 17 6 1 10 30: 26 20
10. Soběšice 17 4 4 9 21: 36 18
11. Hrádek B 17 4 2 11 24: 56 15
12. H. M. Boží 17 3 0 14 22: 67 9
13. Nalž. Hory B 18 2 0 16 11: 92 6

Mládež

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Předehrávka 22. kola: Horažďovice – Klatovy 0:2 (0:2; branky: 13., 21. Bouzek; rozhodčí: Bína; diváků: 30).

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

Chanovice – Mochtín 1:3 (0:2). Podrobnosti nehlášeny.

Stod – Nýrsko 1:5 (1:2). Podrobnosti nehlášeny.

1. Mochtín 20 17 1 2 57: 15 52
2. Holýšov 20 16 1 3 107: 30 50
3. Chanovice 20 15 2 3 84: 29 47
4. Merklín 20 11 3 6 60: 49 38
5. Nýřany 20 11 2 7 82: 49 35
6. Horšovský Týn 20 8 5 7 49: 42 33
7. Stod 20 8 2 10 35: 54 27
8. Nýrsko 20 7 2 11 67: 77 25
9. Blatnice 20 6 3 11 31: 46 23
10. Staňkov 20 6 4 10 47: 65 23
11. Luby 20 7 1 12 34: 80 22
12. Mrákov 20 4 4 12 24: 51 19
13. Koloveč 20 4 2 14 48:106 14
14. Kasejovice 20 4 0 16 40: 72 12

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ ŽÁCI

Doubravka – Nýrsko 6:3 (1:1; branky: Schimmer 2, Kuzma, Kráček, Buranský, Vela – Řeřicha 2, Vávra; rozhodčí: Pecl; hráno bez karet; diváků: 20).

Předehrávané 22. kolo: Tachov – Sušice 0:5 (0:1; branky: Pojar 2, Vichr, Martin Klas, Dohnal).

1. Klatovy 20 17 2 1 101: 16 55
2. SK ZČE 20 15 2 3 74: 16 48
3. Přeštice 20 14 4 2 83: 22 47
4. Vejprnice 21 12 4 5 63: 35 41
5. Doubravka 20 11 2 7 52: 30 37
6. Nepomuk 21 11 2 8 55: 35 37
7. Sušice 20 11 3 6 49: 29 37
8. Domažlice 20 9 2 9 41: 41 30
9. Horažďovice 20 8 1 11 64: 80 26
10. Tachov 21 8 1 12 40: 54 25
11. SK Smíchov 20 5 1 14 26: 56 17
12. Košutka 20 4 1 15 25: 60 13
13. Nýrsko 20 3 1 16 27:111 10
14. Stříbro 19 0 0 19 6:121 0

MLADŠÍ ŽÁCI

Doubravka – Nýrsko 11:0 (5:0; branky: Uzlík 4, Skála 3, Fleisig 2, Vlk, Paul; rozhodčí: Pecl; hráno bez karet; diváků: 30).

Předehrávané 22. kolo: Tachov – Sušice 5:0 (2:0; branky: 7., 31., 51. Ruda, 20. Sunek, 40. Popovič).

1. Klatovy 20 18 1 1 111: 13 56
2. Domažlice 20 17 0 3 109: 43 51
3. Doubravka 20 16 1 3 155: 30 49
4. Nýrsko 20 14 2 4 101: 44 44
5. Tachov 21 13 3 5 72: 44 44
6. Stříbro 20 12 1 7 75: 53 38
7. Vejprnice 21 9 3 9 61: 84 32
8. Přeštice 20 8 4 8 68: 80 31
9. Sušice 21 7 4 10 54: 77 27
10. Košutka 20 4 2 14 39: 82 16
11. Nepomuk 21 3 3 15 44: 88 13
12. Horažďovice 20 2 4 14 55:128 10
13. SK Smíchov 20 1 3 16 23:113 8
14. SK ZČE 20 1 3 16 31:119 7

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

O 1. – 4. místo

Hradešice – Janovice 3:5 (1:3; branky: 1. Mareš, 77., 81. Nauš – 24. Kotlan, 34. Švůgr, 43. Šveňha, 80., 89. Diviš; rozhodčí: Hessová; ŽK: 0:1; diváků: 30).

1. T. Dlouhá Ves 1 1 0 0 50: 14 37
2. D. Janovice 1 1 0 0 59: 25 33
3. S. Hradešice 1 0 0 1 43: 22 32
4. S. Malý Bor 1 0 0 1 45: 31 29

Miroslav Sedlmaier

Autor: Redakce

9.5.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Tři motoristé byli opilí, dva dokonce bourali

Tomáš Mertl se stal potřetí otcem.

Hokejový útočník Tomáš Mertl se stal potřetí otcem

Nýrsko vyhrálo v Žihli, Dešenice přerušily "Kašperkám" vítěznou sérii

Klatovsko - Dalším kolem pokračovaly o víkendu na Klatovsku mistrovské fotbalové soutěže mužů.

DOTYK.CZ

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

/ GALERIE, VIDEO / Tvůrci internetových memů nespí a povolební situaci v Česku pochopitelně nenechali bez povšimnutí. Pozornost si získaly zejména čtyři momenty: vděk Andreje Babiše vyjádřený tvůrci jeho kampaně Marku Prchalovi, prohra Matěje Stropnického v čele Zelených, poměrně vysoký zisk SPD Tomia Okamury - a "nesmrtelný" poslanec Marek Benda.

Ředitel NP Šumava Pavel Hubený dostal bavorskou medaili

Šumava - Ředitel Správy Národního parku Šumava Pavel Hubený převzal ve čtvrtek z rukou ministryně životního prostředí a ochrany spotřebitele Ulrike Scharf Bavorskou státní medailí za mimořádný přínos pro životní prostředí (Bayerische Staatsmedaille für besondere Verdienste um die Umwelt).

Otevřou opravené náměstí v Horažďovicích

Horažďovice – Ve sváteční den, 28. října, bude slavnostně otevřeno zrekonstruované náměstí v Horažďovicích.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT