Turnaj poboček fan clubů AC SPARTA Praha v malé kopané - 3. Ročník Memoriálu Pavla Pilného, se uskuteční v sobotu 27. června od 9.00 hodin na hřišti v Rabí.

Turnaj pořádá pobočka fan clubu v Horažďovicích a Rabí F.C.S. HO-RA jako uctění památky velkého sparťana Pavla Pilného z Bukovníku. Turnaje se zúčastní dvanáct přihlášených poboček z celé České republiky (např. Louny, Velké Opatovice, Tábor, Libochovice, Žatec, Lovosice, apod.).

Další turnaj v malé kopané, 12. ročník ATRIUM CUP 2009, se bude konat v neděli 5. července v Třebomyslicích u Horažďovic.

Turnaj se těší nejen v klatovském okrese značné oblibě o čemž svědčí počet týmů a také to, z jakých koutů republiky týmy přijíždí. Každoročně se turnaje zúčastňují týmy z celé ČR (Hrubý Jeseník, Teplice, Prachatice, Praha, Plzeň, Vodňany, Klatovy, Strakonice, Volyně, apod. a samozřejmě týmy z Klatovska). Turnaj je unikátní v tom, že je až do dne konání otevřený pro všechny zájemce o hru, tzn. že je možné přihlásit tým až na místě v den konání a to do 9.00 hodin.

Opět se bude hrát na třech travnatých hřištích, která připravují místní pořadatelé z řad dobrovolných hasičů.

Prestiž turnaje drží rovněž pětice sudích v čele s nestárnoucím panem Janem Veverkou ze Sušice.

„Tímto bychom chtěli pozvat všechny týmy, které mají zájem o účast v turnaji, aby dorazily do Třebomyslic 5. července do 9.00 hodin,“ pozval fotbalisty jeden z pořadatelů Vlastimil Makovec.

Hraje se systémem 4+1 a přihlásit se je možné předem na trebomyslice@centrum.cz nebo 606 683 915, případně v den konání do 9.00 hodin.