Letošní 14. ročník Nextreality zimní amatérské ligy mužů už zná své vítěze. Zápasy posledního kola rozhodly o tom, že vítězem letošního ročníku se stal tým BS Stars, 2. místo obsadili fotbalisté SK Chlistov a z 3. příčky se může radovat TJ Klatovy Lorenc 04.

Real Hybrid - FC Tučňáci 2:2 (2:0; branky: Rath, Kortán - Kupka, Šmolc). Realu se sice podařilo v první půli vstřelit dvě branky, ale k vítězství to nestačilo. Ve druhé polovině se podařilo Tučňákům dát kontaktní gól a o remízu se zasloužil prudkou střelou Šmolc.

PS Křeč - SK Chlistov 4:7 (1:5; branky: Šafránek 4 – Jonáš 5, Mazanec 2). Chlistov měl převahu, kterou dokázal gólově zúročit v dobré formě hrající Jonáš. Po poločasovém vedení o čtyři branky však polevil, čehož naplno využil nestárnoucí Šafránek a čtyřmi brankami na chvilku znervózněl soupeře. Chlistov nakonec uklidnil dalšími brankami Jonáš.

Camel Luby - AFK Bidlo 4:3 (1:2; branky: Arendáš 2, Mařák 2 – Kapusta, Valtr, Hruška.) Hráči Bidla se ujali vedení a drželi do poločasu stav 2:1 ve svůj prospěch. Ve druhé půli se ale podařilo dvěma góly Mařáka stav vyrovnat a v závěru Arendáš přidal i vítěznou branku Camelu.

SK Panters - TJ Klatovy Lorenc 04 4:2 (2:2; branky: M. Toman 2, Hlaváč, Bastl – Kreuzman, Nushart). Po vyrovnané první půli se podařilo Panterům díky gólům Miroslava Tomana převážit misku vah zápasu na svoji stranu.

ANFK Černý uhlí - ST Smrk 3:7 (2:4; branky: Šilhavý, Lepší, Švejda – Kilián 4, Vostrý 2, Štych; ŽK: Podráský - Černý uhlí). Smrk nepřipustil i díky střeleckému výkonu Kiliána žádné komplikace a připsal si do své kroniky další vítězný zápas.

BS Stars - Formanka Luby 13:0 (4:0; branky: Přerost Z. 3, Nudera 3, Fous 2, Lukeš, Matějka, Kuželík, Schmidt, vlastní). Hráči Stars dlouho nedokázali kvůli nervozitě vyjádřit svoji převahu gólově, takže ještě v 17. minutě byl stav zápasu 0:0. Gólovou nemohoucnost protrhl až Lukeš. Potom už zklidnění Stars přidávali jednu branku za druhou až do konečného stavu 13:0.

Vyhlášení výsledků 14. ročníku a předání cen se uskuteční v pátek 25. března v 17.30 hodin v restauraci Pod Hůrkou.