Druhá, jarní část soutěží bude zahájena v divizi, krajském přeboru a v I.A třídě už 14. března 2009 a I.B třídu společně s okresním přeborem a III. třídou čeká jarní start 28. března 2009.


Začátek utkání, pokud není jinak uvedeno, je v 13.30 hodin.


SOBOTA 15. LISTOPADU
Divize skupina A: Vltavín - Klatovy v 10.15 hodin. V posledním podzimním kole čeká v Praze Klatovany těžký soupeř. Vltavín doma pouze jednou prohrál v duelu s ligovou rezervou z Příbrami. Poslední tři zápasy byly vítězné, dal v nich devět branek a pouze jednu inkasoval. Klatovy se ještě venku bodu na podzim nedočkaly, a tak k tomu mají poslední příležitost.


Krajský přebor mužů: Chanovice – Holýšov. Že šesti posledních zápasů hosté nebodovali pouze v Plzni na Dobravce. Holýšov s Chanosem již několik let neprohrál, na jaře letošního roku skončilo v Chanovicích utkání dělbou bodů a remízou 3:3 Chanos má doma na podzim hubenou bilanci, jednu remízu a výhru nad Chrástem, nad kterým vyhrál i Holýšov v posledním utkání venku v Chrástu. Doma v minulém duelu porazil M. Touškov, zatímco Chanovice nechaly body v Kolovči.


I.A třída: Příkosice - Žichovice. Žichovice potřebují body a také je výhrou v minulém kole doma nad Nepomukem umí, a pokusí se v Příkosicích překvapit. Luby – Křimice. Domácí půjdou do utkání s vylepšenou náladou po nečekané výhře na hřišti, kde se jim přiliš nedařilo v Blovicích. Hosté sice velkou hrůzu ziskem jediného bodu na podzim v Nýrsku nevyvolávají, ale při podcenění mohou domácím starosti nastat. Chlumčany – Nýrsko. Hodně zklamaní se vraceli fotbalisté Nýrska z posledního klání venku v Žákavě. Doma proti Zbirohu dokázali, že na svém hřišti nezapomněli vyhrávat, a snad tentokráte dostanou šanci rozhodnout o výsledku na hřišti oba jeho aktéři. Klatovy B – Sušice. Pošumavské derby uzavře úspěšnou druhou polovinu 1.A třídy ze strany hostů a naprosto neúspěšnou ze strany domácích.


I.B třída: Dlouhá Ves - Spálené Poříčí; Předenice – Mochtín; Pačejov - Svéradice; Losiná – Švihov.


NEDĚLE 16. LISTOPADU
Krajský přebor mužů: Horažďovice - Nýřany. Třetí zápas za sebou hrají doma Horažďovice. V tom minulém nedokázaly navázat na předcházející vítězství a prohrou s Rokycany přišly o další tři body. Tento luxus si již nemohou dovolit.


I.B třída: Záhoří - Hradešice; Dobřany – Strážov.

Miroslav Sedlmaier