Na pravé straně záložní řady měl nahradit distancovaného reprezentanta Petrželu a těžký úkol zvládl na jedničku. Neúnavně tahal útoky po pravé straně i středem hřiště a po jednom z nich padl i rozhodující gól zápasu. Po faulu na Ďuriše nařídil sudí přímý kop a kapitán Viktorie Pavel Horváth střelou od břevna do branky vstřelil jediný gól zápasu.

Jak jste viděl výhru vašeho týmu?

Utkání se mi hodnotí velmi dobře. Vyhráli jsme, máme tři body, atmosféra byla vynikající. Jediné, co zápasu možná chybělo, bylo více branek. Tři body ale zůstaly doma a to je nejdůležitější.

Už jste hrál ve své kariéře důležitější zápas než ten sobotní proti Spartě?

Těžko říci, jestli důležitější, spíše jsem ještě nehrál před tak fantastickou kulisou. Děkujeme divákům, že na tenhle zápas přišli, určitě nám to velmi pomohlo. Jsme všichni velmi šťastní.

Můžete popsat situaci ze šestnácté minuty, kdy po vašem průniku padl rozhodující gól?

Získal jsem míč na vlastní polovině hřiště, dostal se až před šestnáctku soupeře. Chtěl jsem před tím ještě akci zakončit, ale to mi nevyšlo, obránci mě faulovali. Horvi (Pavel Horváth, poz. red.) to potom perfektně trefil.

V utkání jste toho spoustu naběhal, stačil jste útočit i bránit. Nedocházely vám v závěru přece jen trochu síly?

Zápas byl po fyzické stránce velmi náročný, ale jako tým jsme to zvládli. Je pravda, že ke konci utkání mě už braly křeče. Ale to k tak těžkému zápasu patří. A o to více potom chutná vítězství.

Jak je výhra nad Spartou důležitá vzhledem k boji o titul?

Velmi, Spartě jsme opět trochu odskočili, na pět bodů. Liga je ale ještě hodně dlouhá a my se nemůžeme spoléhat jen na tohle vítězství a musíme dále makat. Máme před sebou cíl a ten chceme ho splnit.