VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Dorostenci Lub si ze Sušice odvezli celkem pět bodů

Klatovsko - Dalšími zápasy pokračovaly pro mládežnické fotbalové kluby z Pošumaví mistrovské soutěže.

3.10.2017
SDÍLEJ:

Fotbal, krajský přebor starších žáků: Luby - Tachov.Foto: Deník / Kojan David

ČESKÁ DIVIZE DOROSTU U19, SK. A
SŠ Plzeň – Klatovy 2:1 (1:1; branky: 3. Šural, 86. Lihm – 17. Skýpala; roz.: Pastyřík – Kašpar, Orlík; div.: 50).

 1. Spartak Příbram⋌7 6 0 0 1  29:10  18
 2. Doubravka⋌7 5 1 1 0  28:9   18
 3. Hořovicko⋌8 5 1 0 2  27:15  17
 4. Petřín Plzeň B⋌7 5 1 0 1  18:13  17
 5. SŠ Plzeň⋌9 5 0 0 4  18:24  15
 6. Rokycany⋌8 4 0 1 3  30:16  13
 7. Sedlčany⋌8 4 0 0 4  38:26  12
 8. Písek B⋌7 4 0 0 3  17:15  12
 9. Táborsko B⋌8 3 1 0 4  23:20  11
10. Přeštice⋌7 2 1 1 3  19:14   9
11. Klatovy⋌7 2 1 1 3  17:16   9
12. SK Rakovník⋌7 3 0 0 4  11:19   9
13. Motorlet Praha B⋌7 2 0 2 3  14:11   8
14. Třeboň⋌7 2 0 0 5   9:24   6
15. Dobříš⋌7 1 0 0 6   8:32   3
16. Prachatice⋌7 0 0 0 7  10:52   0

ČESKÁ DIVIZE DOROSTU U17, SK. A
SŠ Plzeň – Klatovy 0:2 (0:1; branky: 5. Barborka, 62. Partyngl; roz.: Pastyřík – Kašpar, Orlík; div.: 50).

 1. Sedlčany⋌8 6 0 1 1  33:7   19
 2. Táborsko B⋌8 5 2 0 1  37:12  19
 3. Motorlet Praha B⋌7 5 1 0 1  40:9   17
 4. Spartak Příbram⋌7 5 1 0 1  20:8   17
 5. Písek B⋌7 5 0 1 1  25:10  16
 6. Rokycany⋌8 5 0 1 2  23:10  16
 7. Klatovy⋌7 4 1 1 1  22:7   15
 8. SŠ Plzeň⋌9 4 0 0 5  16:19  12
 9. Přeštice⋌7 3 1 0 3  28:16  11
10. Petřín Plzeň B⋌7 3 0 1 3  30:16  10
11. Třeboň⋌7 3 0 0 4  16:30   9
12. Hořovicko⋌8 2 0 0 6   7:26   6
13. SK Rakovník⋌7 1 0 2 4  13:24   5
14. Doubravka⋌7 1 1 0 5   5:16   5
15. Dobříš⋌7 0 0 0 7   4:54   0
16. Prachatice⋌7 0 0 0 7   3:58   0

KRAJSKÝ PŘEBOR ST. DOROSTU
Sušice – Luby 1:1, na PK 4:5 (0:0; branky: 46. Černý – 89. Votava; roz.: Petrželka; div.: 57).
Košutka Plzeň – Nýrsko 2:3 (1:2; branky: 21. Žiga, 47. Sovák – 18., 29. Pukač, 88. Malát; roz.: Chejlava; div.: 20).

 1. Vejprnice⋌7 6 1 0 0  43:6   20
 2. Domažlice⋌7 4 0 3 0  36:7   15
 3. Luby⋌7 4 1 0 2  25:13  14
 4. Nýrsko⋌7 3 1 0 3  22:22  11
 5. Sušice⋌7 2 1 1 3   9:21   9
 6. Košutka Plzeň⋌7 2 0 0 5  21:27   6
 7. Rapid Plzeň⋌7 2 0 0 5  10:27   6
 8. Město Touškov⋌7 1 0 0 6   4:47   3

KRAJSKÝ PŘEBOR ML. DOROSTU
Sušice – Luby 1:4 (1:4; branky: 20. Kavale – 10. Janda, 21. Flosman, 31., 40. Holý; roz.: Petrželka; div.: 37).
Košutka Plzeň – Nýrsko 1:1, na PK 3:5 (1:0; branky: 38. Sobotka – 67. Kufner; roz.: Chejlava; div.: 20).

 1. Domažlice⋌7 7 0 0 0  47:6   21
 2. Vejprnice⋌7 4 1 1 1  21:13  15
 3. Rapid Plzeň⋌7 4 1 0 2  28:16  14
 4. Nýrsko⋌7 3 1 0 3  27:16  11
 5. Luby⋌7 3 0 2 2  18:14  11
 6. Košutka Plzeň⋌7 2 1 1 3  17:18   9
 7. Sušice⋌7 1 0 0 6   8:24   3
 8. Město Touškov⋌7 0 0 0 7   4:63   0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU, SK. B
Horažďovice – Meclov 3:1 (2:0; branky: 9., 12. Podskalský, 89. Pikeš – 48. Suchý; roz.: Petržílka; div.: 32).
Švihov – Staňkov 1:6 (0:2; branky: 52. Cibulka – 17., 66., 72., 75. Kolros, 36. Nohavec, 49. Gruber; roz.: Kulhánek; div.: 30).
Hradešice – Blovice 1:6 (1:5; branky: 9. Janus – 12., 20., 35. Šabata, 13., 31. Hroněk, 65. Tupý; roz.: Pressl; div.: 30).

 1. Blovice⋌6 6 0 0 0  38:8   18
 2. Staňkov⋌6 4 0 0 2  28:16  12
 3. Horažďovice⋌6 4 0 0 2  28:18  12
 4. Kasejovice⋌6 4 0 0 2  27:20  12
 5. Mrákov⋌6 4 0 0 2  24:17  12
 6. Holýšov⋌6 4 0 0 2  15:11  12
 7. Žákava⋌6 3 0 0 3  16:11   9
 8. Meclov⋌6 3 0 0 3  16:14   9
 9. Chlumčany⋌6 2 0 0 4   7:23   6
10. Švihov⋌6 1 0 0 5  15:21   3
11. Dobřany⋌6 1 0 0 5  11:38   3
12. Hradešice⋌6 0 0 0 6   6:34   0

KRAJSKÝ PŘEBOR ST. ŽÁKŮ
Klatovy – Horšovský Týn 0:3 (0:2; branky: 2. Kulík, 27. Bláha, 60. Mašek; roz.: Frgal; div.: 50).
Rokycany – Nýrsko 9:1 (3:0; branky: 10., 52. Bešta, 23., 32. Fair, 49., 56., 67. Smíšek, 57. Hucl, 62. Pavlas – 38. Vácha; roz.: Schveinert; div.: 70).
Horažďovice – Sušice 2:2, na PK 3:4 (0:2; branky: 49. Smíšek, 69. Faltys – 11. Papež, 32. Ryba; roz.: Pena; div.: 50).
Luby – Tachov 3:1 (1:0; branky: 31. Přibyl, 61. Hajšman, 80. Krieger – 39. Kapolka; roz.: Petrželková; div.: 80).

 1. Domažlice⋌8 8 0 0 0  45:9   24
 2. Horšovský Týn⋌8 7 0 0 1  41:9   21
 3. Sušice⋌8 5 2 0 1  34:12  19
 4. Nepomuk⋌8 6 0 0 2  36:11  18
 5. Luby⋌8 5 1 0 2  26:16  17
 6. Tachov⋌8 5 0 0 3  33:11  15
 7. Rokycany⋌8 4 1 1 2  21:12  15
 8. Přeštice⋌8 4 1 0 3  14:19  14
 9. Doubravka⋌8 4 0 1 3  21:13  13
10. Klatovy⋌8 3 0 0 5  13:25   9
11. Bolevec⋌8 2 0 0 6  16:23   6
12. Vejprnice⋌8 1 1 1 5  17:26   6
13. Rapid Plzeň⋌8 2 0 0 6  15:41   6
14. Košutka Plzeň⋌8 1 0 2 5  10:40   5
15. Horažďovice⋌8 1 0 1 6  15:39   4
16. Nýrsko⋌8 0 0 0 8   7:58   0

KRAJSKÝ PŘEBOR ML. ŽÁKŮ
Klatovy – Horšovský Týn 12:0 (3:0; branky: 5. Bořánek, 18., 43. Berka, 22. Taušek, 34., 35., 36. Hošek, 45. Poláček Pavel, 51., 52., 53., 58. Poláček Petr; roz.: Frgal; div.: 50).
Rokycany – Nýrsko 11:2 (6:0; branky: 7. Bouda, 9. Hrytsalyk, 9., 58. Jílek, 20. Richtr, 23., 38. Spěváček, 25. Pour, 34. Benajtr, 37. Petrášek, 43. Nový – 32. Švec, 46. Toman; roz.: Schveinert; div.: 40).
Horažďovice – Sušice 2:1 (1:0; branky: 7. Stupka, 40. (PK) Lávička – 36. Kulhánek; roz.: Pena; div.: 40).
Luby – Tachov 0:10 (0:7; branky: 1., 12., 23., 56. Tůša, 13. Kapolka, 17. Hrabovský, 22., 43. Heller, 24. Valečka, 52. Švarcbek; roz.: Petrželková; div.: 45).

 1. Tachov⋌8 8 0 0 0  56:12  24
 2. Nepomuk⋌8 7 0 1 0  57:8   22
 3. Klatovy⋌8 7 0 0 1  57:9   21
 4. Košutka Plzeň⋌8 6 1 0 1  38:19  20
 5. Domažlice⋌8 6 0 0 2  30:18  18
 6. Doubravka⋌8 5 0 1 2  54:24  16
 7. Rokycany⋌8 4 1 0 3  41:16  14
 8. Nýrsko⋌8 3 1 0 4  18:51  11
 9. Přeštice⋌8 3 0 0 5  35:28   9
10. Horažďovice⋌8 3 0 0 5  32:47   9
11. Sušice⋌8 2 1 0 5  29:27   8
12. Vejprnice⋌8 2 0 1 5  13:33   7
13. Bolevec⋌8 1 1 0 6   8:38   5
14. Rapid Plzeň⋌8 1 0 1 6  12:41   4
15. Horšovský Týn⋌8 1 0 0 7   6:57   3
16. Luby⋌8 0 0 1 7   4:62   1

KRAJSKÁ SOUTĚŽ ŽÁKŮ
Chodov – Hradešice 2:0 (1:0; branky: 4. Řezníček, 50. Suchý; roz.: Komanec; div.: 22).
Švihov – Nýřany 6:2 (1:2; branky: 9. Němec, 44., 57. Sláma, 46. Petelík, 50., 54. Toman – 1. Kastl, 35. Mahdal; roz.: Bína; div.: 43).

 1. Chodov⋌7 6 0 1 0  15:1   19
 2. Švihov⋌7 5 1 0 1  20:7   17
 3. Tlučná⋌7 5 1 0 1  22:19  17
 4. Hradešice⋌7 4 0 0 3  19:13  12
 5. Mrákov⋌7 2 0 2 3  10:16   8
 6. Staňkov⋌7 2 0 0 5  12:18   6
 7. Stříbro⋌7 1 0 0 6  12:22   3
 8. Nýřany⋌7 0 1 0 6   7:21   2

OKRESNÍ PŘEBOR ML. ŽÁKŮ
Skupina A
Klatovy B – Strážov 12:0 (6:0; branky: 2., 5. Kortán, 10., 45. Lyer, 13. Mazán, 15., 48., 57. Lobovský, 30. Lajpold, 37., 38., 51. Panoš; roz.: Strolený; div.: 30).
Nalžovské Hory – Železná Ruda 1:5 (0:4; branky: 39. Kodýtek – 3. (PK), 40. Kopecký, 10. Chalupský, 13. Lučan A., 16. Konvalinka; roz.: Strolený; div.: 30).
Bolešiny – Kolinec 1:9 (0:4; branky: 43. Bošek – 4., 35., 60., 61. Kislinger, 24. Kubík, 26., 53., 58. Pasker, 30. Bubela; roz.: Stach; div.: 30).

 1. Klatovy B⋌5 5 0 0 0  68:5   15
 2. Kolinec⋌5 4 0 0 1  27:8   12
 3. Železná Ruda⋌5 3 0 0 2  22:20   9
 4. Strážov⋌5 2 0 0 3   9:20   6
 5. Nalžovské Hory⋌5 1 0 0 4   3:36   3
 6. Bolešiny⋌5 0 0 0 5   4:44   0

Skupina B
Svéradice-Pačejov – Hrádek 2:3 (1:2; branky: 12. Albrecht, 51. Majer – 2. Hušák, 28. Illek, 48. Fremund Š.; roz.: Mácal; div.: 30).
Volyně-Čestice – Sušice B 2:2, na PK 3:4 (1:1; branky: 29. Novotný, 39. Peterka – 20. Karas, 40. Kulhánek; roz.: Rada; div.: 30).
Chanovice – S. Hoštice-Katovice 2:6 (1:0; branky: 16. (PK) Bláha, 36. Varga – 34., 53., 59. Švarc, 50., 52., 60. Zimanzl; roz.: Lojík; div.: 25).
Horažďovice B – Doubravice-Sedlice 11:0 (4:0; branky: 13., 17., 25. Lávička, 29., 57. Stupka, 33. Mlnařík, 38., 39. Karásek, 45. Musil, 49. Pajer, 52. Mládek; roz.: Hanzlíková; div.: 30).

 1. Sušice B⋌5 4 1 0 0  22:10  14
 2. Volyně-Čestice⋌5 3 1 1 0  25:4   12
 3. S. Hoštice-Katovice⋌5 3 0 1 1  24:10  10
 4. Horažďovice B⋌5 3 0 0 2  42:13   9
 5. Hrádek⋌5 2 1 0 2  12:19   8
 6. Doubravice-Sedlice⋌5 1 0 1 3   5:23   4
 7. Chanovice⋌5 1 0 0 4  12:35   3
 8. Svéradice-Pačejov⋌5 0 0 0 5   4:32   0

Autor: Tomáš Kanta

3.10.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Tři motoristé byli opilí, dva dokonce bourali

Tomáš Mertl se stal potřetí otcem.

Hokejový útočník Tomáš Mertl se stal potřetí otcem

Nýrsko vyhrálo v Žihli, Dešenice přerušily "Kašperkám" vítěznou sérii

Klatovsko - Dalším kolem pokračovaly o víkendu na Klatovsku mistrovské fotbalové soutěže mužů.

DOTYK.CZ

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

/ GALERIE, VIDEO / Tvůrci internetových memů nespí a povolební situaci v Česku pochopitelně nenechali bez povšimnutí. Pozornost si získaly zejména čtyři momenty: vděk Andreje Babiše vyjádřený tvůrci jeho kampaně Marku Prchalovi, prohra Matěje Stropnického v čele Zelených, poměrně vysoký zisk SPD Tomia Okamury - a "nesmrtelný" poslanec Marek Benda.

Ředitel NP Šumava Pavel Hubený dostal bavorskou medaili

Šumava - Ředitel Správy Národního parku Šumava Pavel Hubený převzal ve čtvrtek z rukou ministryně životního prostředí a ochrany spotřebitele Ulrike Scharf Bavorskou státní medailí za mimořádný přínos pro životní prostředí (Bayerische Staatsmedaille für besondere Verdienste um die Umwelt).

Otevřou opravené náměstí v Horažďovicích

Horažďovice – Ve sváteční den, 28. října, bude slavnostně otevřeno zrekonstruované náměstí v Horažďovicích.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT