Real Hybrid - BS Stars 2:7 (1:2)

Branky: Kortán, Rendl – Přerost Z. 3, Lukeš 2, Kuželík, vlastní. V úvodním zápasu sedmého hracího dne nedalo mužstvo BS Stars svému soupeři Real Hybrid svým zodpovědným výkonem žádnou naději na úspěšný výsledek. Svoji převahu zúročilo pěti brankami ve druhé půli a ziskem tří bodů se posunulo na první místo v tabulce.

ST Smrk – SK Chlistov 3:5 (2:5)

Branky: Kilián 2, Štych J. – Brabec, Toman, Jonáš, Mazanec, Smolík. ŽK: Kolář (Smrk). V zápasu Smrku s Chlistovem doplatil doposud vedoucí Smrk na nepřítomnost svého nejlepšího střelce Vostrého a nedokázal bez něj reagovat na nepříznivý vývoj zápasu. Chlistov si náskok vytvořený v první půli dobrou defenzivou uhájil až do závěrečného hvizdu a posunul se do nejvyšších pater tabulky.

Camel Luby – TJ KT Lorenc 1:6 (1:1)

Branky: Vojta – Nushart 3, Hamhalter, Kreuzman, Červený. Zápas Camelu s TJ KT Lorenc byl výsledkově vyrovnanou partií pouze v první půli. Ve druhé polovině se projevila větší kvalita na straně hráčů TJ Lorenc, kteří navyšovali své vedení až do konečného stavu 1:6.

ANFK Černý uhlí – Formanka Luby 3:1 (1:1)

Branky: Papay 2, Švejda – vlastní. Černý uhlí si v zápase s Formankou Luby připsalo po nadšeném výkonu plný bodový zisk, díky kterému se objeví ve středu tabulky a zřejmě tak bude přepisovat svoji klubovou historii.

AFK Bidlo – FC Tučňáci 2:2 (2:0)

Branky: Koželuh, Hruška – Majer, Šmolc. ŽK: Sládek (Bidlo), Petruška (Tučňáci). Vysoce favorizovaní Tučňáci se nechali zaskočit rychlým vedením Bidla. V dalším průběhu zápasu byli sice lepším týmem, ale jejich střelecká nemohoucnost a herní i osobní nedisciplinovanost je připravily o tři body, když i bod za remízu zachraňovali v samém závěru.

PS Křeč – SK Panters 6:11 (3:4)

Branky: Kovařík 2, Mundl 2, Šafránek, Bauer – Bastl 3, Toman Martin 3, Hlaváč 3, Toman Miroslav 2. V posledním sobotním zápase mezi PS Křeč a SK Panters si Panteři s chutí zastříleli a nebýt nepřítomnosti jejich prvního gólmana by výsledek pro Křeč byl ještě nelichotivější.

1.  BS Stars Klatovy⋌8 6 1 1 43:15 19
2. TJ Klatovy Lorenc⋌8 6 0 2 48:13 18
3. SK Chlistov⋌8 6 0 2 28:21 18
4. ST Smrk⋌8 5 1 2 42:19 16
5. SK Panters⋌8 4 1 3 44:35 13
6. Real Hybrid⋌8 4 1 3 28:23 13
7. FC Tučňáci⋌8 2 4 2 20:19 10
8. ANFK Černý uhlí ⋌8 3 1 4 21:35 10