Starší žáci dostali od osmého celku tabulky půltuctový příděl branek. Nicméně to na jejich posledním místě v tabulce a sestupu z divize již nic nezměnilo.
Mladší žáci v přímém souboji o osmé místo podlehli domácím vrstevníkům 0:3. Mladší žáci odváděli v tomto ročníku dobré výkony, sváděli důstojný souboj o umístění ve středu tabulky a konečné 9. místo patří k tomu lepšímu, čeho žákovské výběry v tomto ročníku dosáhly.

FK Tábor - TJ Klatovy

STARŠÍ ŽÁCI: 6:0 (3:0).
K poslednímu utkání v divizní soutěži nastoupili starší žáci již s pěti hráči mladší kategorie. Fyzická převaha byla pro domácí od prvních minut utkání jasnou výhodou. I když se hosté snažili, bojovný výkon na domácí nestačil, a tak se rozloučili s divizní soutěží vysokou prohrou.

Sestava Klatov: Opl, Boublík, Vrbecký, Thomayer, Černý, Bešta, Hrudička, Nešpor, Matoušek, Diviš, Cibulka. Střídali: Valeš, Procházka, Jarošík, Kojan, Dolanský.

MLADŠÍ ŽÁCI: 3:0 (3:0).
Mladší žáci zaspali v prvním poločase, když si velice lacině nechali dát tři branky. V druhém poločase Klatovy domácí zatlačily před jejich branku, vytvořily si několik možností k obrácení nepříznivého skóre včetně pokutového kopu, ale branky se jim nepodařilo dosáhnout.

Sestava Klatov: Sváček, Bláha, Dolanský, Procházka, Čabrada, Bilíček, Jarošík, Pavlík, Kojan, Cibulka, Kozák. Střídali: Reitmajer, Kozel.