S fotbalovou divizí se v neděli rozloučili posledním zápasem na domácím hřišti muži z Horažďovic. Loučení to bylo smutné, protože soupeři z pražského Motorletu podlehli 2:4.


„Diváci jasně viděli, o čem celé utkání bylo. Takže zápas nechci dál hodnotit,“ řekl po skončení nedělního utkání trenér divizních Horažďovic Karel Krejčí. Narážel tím zejména na potrestání Vlastimila Beránka červenou kartou v 56. minutě.


Horažďovický kouč si byl vědom toho, že pražský Motorlet asi těžko jeho svěřenci porazí, a to už vhledem k tomu, že naposledy podlehly Horažďovice tomuto soupeři na jeho hřišti 0:6. „Přesto Pražanům k výhře blahopřeji,“ prohlásil Krejčí.


Ani k poslednímu utkání neměl horažďovický kouč kompletní sestavu. Chyběl mu Grund a brankář Baloun, kterého zastoupil gólman Mako. „Chtěl bych Erikovi Mako poděkovat, protože stále jej ještě trápí svalové zranění, a přesto šel do brány,“ chválí přístup brankáře Krejčí.


Po nedělním posledním divizním kole už je jisté, že tuto fotbalovou soutěž opustí spolu s Horažďovicemi také Doubravka a Jankov. Naopak nedělní soupeř Horažďovic, pražský Motorlet, skončil v tabulce třináctý, tedy těsně nad sestupovými místy.