1. místo

KT0012 Jana Rajtmajerová, Klatovy -5 67

2. – 8. místo

KT0148 Josef Nový, Týnec 1 64
KT0021 Pavel Bečka, Luby -2 64
KT0022 Karel Janda ml., Klatovy -2 64
KT0002 Václav Lojík, Horažďovice 1 61
KT0052 Václav Bráha, Nýrsko -2 61
KT0092 Karel Šafanda, Třebomyslice 1 58
KT0094 Marek Bartheldy, Horažďovice -5 56

9. – 29. místo

KT0013 Jindřich Pacner, Luby 1 55
KT0009 Milan Zajíček, Klatovy -2 55
KT0010 Milan Zajíček st., Klatovy -5 55
KT0125 Josef Trojan ml., Mochtín 4 52
KT0007 Václav Hasnedl, Bernartice 1 52
KT0023 Tomáš Janda, Klatovy 1 52
KT0053 Dana Bláhová, Nýrsko -2 52
KT0036 Jiří Mastný, Měčín -2 52
KT0151 Jaroslav Štec, Janovice n. Ú. -2 52
KT0110 Václav Štraser, Radinovy -2 52
KT0093 Evžen Zdeněk, Horažďovice -5 50
KT0080 Václav Soušek, Nýrsko 1 49
KT0064 Jiří Suk, Nýrsko 1 49
KT0006 Josef Kunc, Sušice 1 46
KT0029 Pavel Sládek, Klatovy 1 46
KT0054 Lenka Bubelová, Velhartice -2 46
KT0145 Václav Frümbauer, Komušín -2 46
KT0133 Zdeněk Chudý, Sušice -2 46
KT0056 Zdeněk Polomis, Nýrsko -2 46
KT0074 Václav Heger, Červené Dvorce -5 46
KT0011 Petr Rajtmajer, Klatovy -5 46

30. – 77. místo

KT0090 Jaroslav Joumar, Zavlekov 1 44
KT0140 Karel Kremlík, Sušice -2 44
KT0026 Lubomír Laco, Klatovy -2 44
KT0173 Vít Marek, Nýrsko -2 44
KT0170 Marian Polešák, Nýrsko -2 44
KT0089 Zdeněk Říha, Velenovy -2 44
KT0154 Věra Balounová, Janovice n. Ú. 1 43
KT0158 Josef Beran, Mochtín 1 43
KT0055 Radek Bubela, Velhartice 1 43
KT0100 Svatopluk Macháček, Nýrsko 1 43
KT0065 Antonín Šestík, Dešenice 1 43
KT0137 Marie Škachová, Klatovy 1 43
KT0096 Marie Bešková, Sušice -2 43
KT0070 Karel Chmelenský, Volšovy -2 43
KT0062 Miroslav Malý, Nýrsko -2 43
KT0082 Jozef Prasčák, Horažďovice -2 43
KT0105 Jiřina Marková, Luby -5 43
KT0101 Jiří Podráský, Klatovy -5 43
KT0144 Jana Prosserová, Sušice -5 43
KT0138 Josef ml. Škach, Klatovy -5 43
KT0072 Antonie Žitníková, Volšovy -5 43
KT0088 Josef Vaněk, Strážov -2 41
KT0017 Josef Kadlec, Klatovy 1 40
KT0005 Terezia Šlehoferová, Zavlekov 1 40
KT0130 Oldřich Friš, Klatovy -2 40
KT0031 Josef Křivánek, Klatovy -2 40
KT0124 Zbyněk Kubát, Švihov -2 40
KT0058 Helena Malá, Nýrsko -2 40
KT0050 Jaroslav Mareš, Luby -2 40
KT0149 František Muchna, Plzeň -2 40
KT0121 František Velíšek, Klatovy -2 40
KT0122 Andrea Vovsová, Klatovy -2 40
KT0060 Karel Žejdlík, Klatovy -2 40
KT0097 Jan Beška, Sušice -5 40
KT0132 Štefan Chudý, Vlastějov -5 40
KT0059 Karel Malý, Nýrsko 1 37
KT0083 Marie Prasčáková, Horažďovice 1 37
KT0104 Stanislav Lorenc, Srbice -2 37
KT0118 Miloš Skořepa, Klatovy -2 37
KT0085 Karel Slavík, Dobrotice -2 37
KT0136 Josef Škach st., Klatovy -2 37
KT0109 Jindřich Štraser ml., Radinovy -2 37
KT0108 Marie Štraserová, Radinovy -2 37
KT0153 Vladimír Baloun, Janovice n. Ú. -5 37
KT0114 Jiří Havlík, Myslív -5 37
KT0042 Jan Knotek, Týnec -5 37
KT0004 Jiří Krs, Železná Ruda -5 37
KT0095 Zdeněk Bartheldy, Horažďovice -5 35

78. – 122. místo

KT0159 Michal Beran, Mochtín 1 34
KT0032 Josef Křivánek st., Klatovy 1 34
KT0086 Jiří Stupka, Malý Bor 1 34
KT0126 Josef Trajan, Mochtín 1 34
KT0129 Vojtěch Havlík, Klatovy -2 34
KT0075 František Hosnedl, Sušice -2 34
KT0087 Hana Kolorosová, Malý Bor -2 34
KT0103 Milan Mjartan, Klatovy -2 34
KT0120 Jan Šefl, Klatovy -2 34
KT0068 Marcela Benediktová, Borovy -5 34
KT0102 Jiří Kovalčik, Klatovy -5 34
KT0141 Kristýna Prosserová, Sušice -5 34
KT0157 Zdeněk Sýkora, Klatovy -5 33
KT0115 Jan Jílek, Kolinec 1 32
KT0014 Ludovít Molnár, Klatovy 0 32
KT0177 Jaroslav Švátora, Lhůta -2 32
KT0174 Stanislav Bartl, Železná Ruda -5 32
KT0181 Robert Diviš, Janovice n/Ú -5 32
KT0139 Milan Ouda, Mokrosuky -2 31
KT0071 Václav Rendl, Volšovy -2 31
KT0067 Josef Škach, Nýrsko -2 31
KT0135 Ladislav Visinger, Klatovy -2 31
KT0037 František Mastný, Měčín -5 31
KT0112 Jiří Pour, Klatovy -5 31
KT0178 Květa Kratochvílová, Týnec 0 29
KT0169 Ladislav Hošek, Klatovy -5 29
KT0127 Jaroslav Havlík, Myslív 1 28
KT0119 Bohumír Reitmayer, Koldinova 1 28
KT0019 Michal Chaluš, Strážov 0 28
KT0146 Josef Škach ml., Železná Ruda 0 28
KT0057 Milan Malý, Nýrsko -2 28
KT0117 Jiří Švátora, Lhůta -2 28
KT0131 Milan Kříha, Železná Ruda -5 28
KT0142 Petr Prosser, Sušice -5 28
KT0084 Monika Slavíková, Dobrotice -5 28
KT0038 Petra Kopecká, Klatovy 0 27
KT0034 Jan Gubiš, Stojanovice -2 27
KT0187 Petr Scháfer, Chanovice 4 26
KT0155 Marcela Wacková, Klatovy 0 26
KT0027 Miloslav Bořík, Klatovy -5 26
KT0073 Zdenka Hegerová, Červené Dvorce -2 25
KT0152 Jiří Mužík, Klatovy -5 25
KT0150 Věra Strejcová, Plánice -5 25
KT0047 Josef Vačík, Nýrsko -5 25
KT0043 Antonín Kopecký, Klatovy 0 24

123. – 154. místo

KT0156 Klára Axamská, Klatovy 0 23
KT0165 Jan Vacík, Nýrsko -5 23
KT0048 Jiří Zavřel ml., Klatovy 4 22
KT0066 Alena Božíková, Nýrsko 1 22
KT0123 Ladislav Kubát, Švihov 1 22
KT0111 Jindřich Štraser, Radinovy 1 22
KT0015 Václav Aška, Klatovy -2 22
KT0033 František Belfín, Týnec -2 22
KT0018 Petr Koloros, Strážov -2 22
KT0044 Blanka Marínková, Klatovy -2 22
KT0041 Karel Husa, Klatovy -5 22
KT0193 Pavel Toman, Klatovy 4 21
KT0107 Vojtěch Kubík, Kvasetice 0 21
KT0106 Klára Kubíková, Kvasetice 0 21
KT0184 Josef Fiala, Klatovy -2 21
KT0160 Jaroslav Aška, Železná Ruda 4 20
KT0175 Erika Bartlová, Železná Ruda 1 20
KT0183 Anna Majerová, Řakom 0 20
KT0162 Kryštof Pavlík, Klatovy 0 20
KT0161 Jaroslav Pavlík, Klatovy 0 20
KT0001 Jaroslav Bubela, Velhartice -2 20
KT0176 Celestin Prosser, Sušice -5 20
KT0061 Radek Adamka, Nýrsko 1 19
KT0046 Romana Mazerová, Luby 1 19
KT0003 Hana Karlíková, Klatovy 0 19
KT0008 Václav Paleček, Klatovy -2 19
KT0134 Karel Zahálka, Klatovy -2 19
KT0049 Jiří Zavřel, Klatovy -2 19
KT0020 Jaroslav Koloros, Strážov -5 19
KT0028 Petr Sládek, Klatovy -5 19
KT0063 Václav Vostrý, Nýrsko -5 19
KT0078 Marie Čermická, Sušice -5 18

155. – 193. místo

KT0143 Michal Matas, Nová Plánice 0 17
KT0172 Jan Burghauser, Nýrsko -2 17
KT0116 Jiří Hais, Plzeňská -2 17
KT0147 Václav Janda, Víteň -2 16
KT0186 Marie Vacíková st., Nýrsko -2 16
KT0098 Pavel Doležal, Sušice -5 16
KT0051 Jan Sirotek, Klatovy -5 16
KT0076 Václav Petrovič, Sušice 0 15
KT0163 Stanislav Šít, Klatovy -2 15
KT0166 Anna Křížová, Klatovy 1 14
KT0164 Dominik Šít, Klatovy 1 13
KT0128 Marie Havlíková, Klatovy -2 13
KT0099 Pavel Podráský, Dlažov -5 13
KT0030 Josef Sládek, Klatovy -5 13
KT0016 Pavel Šafařik, Klatovy -5 13
KT0185 Josef Vacík, Nýrsko -5 13
KT0191 Jeroným Junek, Klatovy 0 11
KT0179 Miroslav Kratochvíl, Přeštice 0 11
KT0091 Karel Frančík, Zavlekov -2 11
KT0081 Zdeněk Kovářík, Letovy -2 11
KT0039 Lukáš Kopecký, Klatovy -5 11
KT0167 Marie Vacíková, Nýrsko -5 11
KT0188 Jan Herian, Švihov 0 10
KT0182 Václav Plánička, Klatovy 4 9
KT0180 Mirka Tenglerová, Novoseply -5 8
KT0045 Roman Mezera, Luby -2 7
KT0069 Josef Karel, Borovy -5 7
KT0168 Karel Karlík, Klatovy -2 6
KT0040 Marie Knotková, Týnec -5 4
KT0192 Kateřina Divišová, Janovice n/Ú 0 3
KT0190 Ján Palo, Klatovy 0 3
KT0035 Jana Gubišová, Stojanovice -2 3
KT0189 Pavel Přerost, Ústaleč -2 2
KT0077 Jaroslav Malný, Sušice 0 -1
KT0171 Karel Novák, Nýrsko -2 -4
KT0079 Karel Hosnedl, Sušice 0 -6
KT0024 Karel Janda st., Klatovy 4 -14
KT0025 Jana Jandová, Klatovy -5 -20
KT0113 Miroslav Pour, Hůrka -5 -20

Na vítěze čeká v redakci cena

V devátém kole Fortuna ligy čtenářů, ve kterém byly zrušeny zápasy okresních soutěží, zvítězil se čtyřmi body Petr Schäfer z Chanovic díky nejpřesnějšímu tipu supertrefy, když čtyř bodů dosáhlo celkem sedm tipařů. V čele tipovací soutěže je nadále Jana Rajtmajerová z Klatov s 65 body před trojicí Josef Nový z Týnce, Pavel Bečka z Lub a Karel Janda ml. z Klatov s 64 body.

Vítěz osmého kola Pavel Schäfer z Chanovic si v redakci Klatovského deníku, Zlatnická 29/I může vyzvednout ceny, tričko a poukázku na 100 korun do Fortuny. A to ode dneška každý pracovní den od 8.00 do 16.00 hodin, nejpozději ale v pondělí 26. října.

Výsledky 9. kola Fortuna ligy

1. Chanovice – Holýšov 0 1:1
2. Luby – Nýřany 0 2:2
3. Manětín – Sušice 2 1:4
4. Dlouhá Ves – Žichovice 2 1:2
5. Mochtín – Pačejov 2 1:2
6. Veřechov – Železná Ruda nehráno
7. Sušice B – Hrádek nehráno
8. Měcholupy – Luby B nehráno
9. Bezděkov – Janovice B nehráno
10. Pačejov B – Myslív nehráno

Supertrefa 17