1. místo

KT0012 Josef Křivánek ml., Klatovy 2 68

2. – 3. místo

KT0151 Karel Slavík, Dobrotice 5 65
KT0067 Karel Šafanda, Třebomyslice 2 65

4. – 19. místo

KT0128 Karel Kremlík, Sušice 2 62
KT0130 Milan Ouda, Mokrosuky 2 62
KT0152 Monika Slavíková, Dobrotice 2 62
KT0023 Tomáš Janda, Klatovy -1 62
KT0054 Zdeněk Kazár, Kolinec -1 62
KT0064 Karel Malý st., Nýrsko -1 62
KT0153 Marie Praščáková, Horažďovice -1 62
KT0036 Jiří Suk, Nýrsko -1 62
KT0138 Václav Heger, Červené Dvorce 2 59
KT0154 Jozef Praščák, Horažďovice 2 59
KT0122 Václav Štraser, Radinovy 2 59
KT0046 Jiří Havlík, Myslív -1 59
KT0017 Jaroslav Mareš, Luby -1 59
KT0089 Václav Janda, Víteň 11 57
KT0049 Josef Trojan, Mochtín 5 57
KT0121 Marie Štraserová, Radinovy 0 57

20. – 52. místo

KT0119 Jindřich Štraser, Radinovy 8 56
KT0139 Zdeňka Hegerová, Červené Dvorce 5 56
KT0126 Jiří Mastný, Měčín 5 56
KT0062 Jan Beška, Sušice 2 56
KT0018 Josef Kadlec, Klatovy 2 56
KT0132 Kristýna Prosserová, Sušice 2 56
KT0125 František Mastný, Měčín -1 56
KT0037 Věra Navarová, Klatovy -1 56
KT0123 Věra Strejcová, Plánice -1 56
KT0047 Josef Škach st., Klatovy -1 56
KT0071 Václav Štampach, Měčín -1 56
KT0094 Jaroslav Aška, Železná Ruda 8 53
KT0160 Alena Kubíková, Kvasetice 5 53
KT0093 Václav Lojík, Horažďovice 5 53
KT0143 Josef Braťka st., Chanovice 2 53
KT0041 Jan Knotek, Týnec 2 53
KT0141 Jiří Krs, Železná Ruda 2 53
KT0127 Miloš Skořepa, Klatovy 2 53
KT0116 Vladimír Baloun, Janovice n. Úhlavou -1 53
KT0086 Milan Zajíček ml., Klatovy -1 53
KT0084 Zdeněk Sýkora, Klatovy 2 51
KT0148 Zdeněk Polomis, Nýrsko 5 50
KT0026 Josef Bejvl, Chvalšovice 2 50
KT0158 Vojtěch Kubík, Kvasetice 2 50
KT0028 Jindřich Pacner, Luby 2 50
KT0002 Jiří Podráský, Klatovy 2 50
KT0140 Václav Rendl, Volšovy 2 50
KT0174 Danuše Vacherlonová, Kolinec 2 50
KT0038 Jaroslav Kuták, Čejkovy -1 50
KT0133 Jana Prosserová, Sušice -1 50
KT0120 Jindřich Štraser ml., Radinovy -1 50
KT0072 Jan Vacík, Nýrsko -1 50
KT0155 Dana Bláhová, Nýrsko -1 48

53. – 104. místo

KT0063 Pavel Doležal, Sušice 11 47
KT0083 Zbyněk Kubát, Švihov 5 47
KT0044 Oldřich Friš st., Klatovy 2 47
KT0109 Miroslav Malý, Nýrsko 2 47
KT0048 Josef Škach ml., Klatovy 2 47
KT0124 Věra Balounová, Janovice n. Úhlavou -1 47
KT0031 Jan Gubiš, Stojanovice -1 47
KT0032 Karel Husa, Klatovy -1 47
KT0146 Vít Marek, Nýrsko -1 47
KT0011 Ludovít Molnár, Klatovy -1 47
KT0134 Petr Prosser, Sušice -1 47
KT0101 Jaroslav Soumar, Zavlekov -4 47
KT0198 Robert Diviš, Janovice n/Ú -1 46
KT0113 Juraj Kovalčik, Klatovy 0 45
KT0099 Jiří Stupka, Malý Bor 8 44
KT0014 František Kalčík, Klatovy 2 44
KT0090 Josef Nový, Týnec 2 44
KT0164 Marek Bartheldy, Horažďovice -1 44
KT0075 Vojtěch Havlík, Klatovy -1 44
KT0074 Marie Havlíková, Klatovy -1 44
KT0078 Zdeněk Chudý, Sušice -1 44
KT0170 Milan Mjartan, Klatovy -1 44
KT0149 Marian Polešák, Nýrsko -1 44
KT0052 Václav Vacherlon, Buršice -1 44
KT0043 Zdeněk Říha, Velenovy 0 43
KT0009 Petr Rajtmajer, Klatovy 2 42
KT0156 Václav Bláha, Nýrsko -1 42
KT0189 Oldřich Friš ml., Klatovy -1 42
KT0001 Václav Paleček, Klatovy -1 42
KT0111 Václava Strnadová, Svrčovec 8 41
KT0004 Petra Kopecká, Klatovy 5 41
KT0088 Stanislav Formánek, Klatovy 2 41
KT0142 Milan Kříha, Železná Ruda 2 41
KT0019 Jan Sirotek, Klatovy 2 41
KT0021 Pavel Sládek, Klatovy 2 41
KT0077 Ladislav Visinger, Klatovy 2 41
KT0087 Milan Zajíček st., Klatovy 2 41
KT0006 Jiří Zavřel, Klatovy 2 41
KT0005 Jiří Zavřel ml., Klatovy 2 41
KT0161 Karel Žejdlík, Klatovy 2 41
KT0039 Petr Sladek, Klatovy 0 41
KT0165 Zdeněk Bartheldy, Horažďovice -1 41
KT0015 Rostislav Kalčík, Klatovy -1 41
KT0114 Stanislav Lorenc, Srbice -1 41
KT0131 Celestin Prosser, Sušice -1 41
KT0107 Antonín Šetlík, Dešenice -1 41
KT0079 Pavel Toman, Klatovy -1 41
KT0069 Václav Strnad, Svrčovec 8 40
KT0194 Pavel Křesák, Zavlekov 5 39
KT0108 Josef Škach, Nýrsko 2 39
KT0008 Jana Rajtmajerová, Klatovy -1 39
KT0196 Jaroslav Štec, Janovice n/Ú -1 39

105. – 155. místo

KT0095 Richard Aška, Železná Ruda 5 38
KT0068 Václav Frühbauer, Komušín 2 38
KT0053 Ivana Lochnerová, Buršice 2 38
KT0058 Radek Vrága, Velenovy 2 38
KT0061 Marie Bešková, Sušice -1 38
KT0040 Karel Karlík, Klatovy -1 38
KT0003 Antonín Kopecký, Klatovy -1 38
KT0110 Josef Škach ml., Železná Ruda -1 38
KT0034 Václav Vostrý, Nýrsko -1 38
KT0197 Ladislav Vališ, Sušice 2 37
KT0104 Jaroslav Pavlík, Klatovy 2 36
KT0163 Radek Bubela, Velhartice -1 36
KT0185 Karel Křesák, Zavlekov -1 36
KT0159 Klára Kubíková, Kvasetice 5 35
KT0100 Svatopluk Macháček, Nýrsko 5 35
KT0056 Josef Kazár, Kolinec 2 35
KT0106 Pavel Bečka, Klatovy -1 35
KT0057 Alois Hejdušek, Kolinec -1 35
KT0115 Ladislav Hosek, Klatovy -1 35
KT0166 František Hosnedl, Sušice -1 35
KT0112 Jiří Kovalčik, Klatovy -1 35
KT0091 Lenka Martínková, Strakonice -1 35
KT0092 Lukáš Petřík, Strakonice -1 35
KT0172 Bohumír Reitmayer, Klatovy -1 35
KT0076 Josef Beran, Mochtín -7 35
KT0190 Roman Mezera, Luby -4 34
KT0162 Lenka Bubelová, Velhartice 2 33
KT0181 Josef Vacík ml., Nýrsko 2 33
KT0184 Jarmila Křesáková, Zavlekov -1 33
KT0097 František Aška, Železná Ruda 2 32
KT0169 Stanislav Bartl, Železná Ruda 2 32
KT0145 Karel Novák, Nýrsko 2 32
KT0029 Miroslava Pacnerová, Luby 2 32
KT0136 Antonie Žitníková, Volšovy 2 32
KT0059 Miroslav Bořík, Klatovy -1 32
KT0144 Josef Braťka ml., Chanovice -1 32
KT0137 Karel Chmelenský, Volšovy -1 32
KT0022 Karel Janda, Klatovy -1 32
KT0073 Anna Křížová, Klatovy -1 32
KT0157 František Muchna, Plzeň -1 32
KT0050 Josef Trojan ml., Mochtín -1 32
KT0118 Jiří Pour, Klatovy 1 31
KT0105 Petr Švátora, Lhůta 0 31
KT0033 Radek Adamka, Nýrsko -1 31
KT0103 Pavlína Pavlíková, Klatovy 5 30
KT0066 Josef Kunc, Sušice 2 29
KT0199 Marie Vacíková st., Nýrsko 2 29
KT0027 Miroslav Bejvl, Chvalšovice -1 29
KT0016 Lukáš Kopecký, Klatovy -1 29
KT0013 Josef Křivánek st., Klatovy -1 29
KT0010 Olivie Molnárová, Němčice -4 29

156. – 201. místo

KT0201 Alena Božíková, Nýrsko 5 27
KT0187 Jaroslav Bubela, Velhartice 2 27
KT0173 Jiří Mužík, Klatovy -1 27
KT0065 Karel Malý ml., Nýrsko 5 26
KT0150 Václav Soušek, Nýrsko 2 26
KT0168 Erika Bartlová, Železná Ruda -1 26
KT0030 Jana Gubišová, Stojanovice -4 26
KT0177 Milan Holub, Klatovy 0 25
KT0085 Josef Vaněk, Strážov 5 24
KT0020 Václav Aška, Klatovy -1 23
KT0098 Václav Hasnedl, Bernartice -1 23
KT0045 Jan Jílek, Kolinec -1 23
KT0171 Hana Karlíková, Klatovy -7 22
KT0186 Terétia Šlehoferová, Zavlekov 2 21
KT0102 Karel Frančík, Zavlekov 5 20
KT0147 Jan Burghauser, Nýrsko 2 20
KT0180 Kateřina Terelová, Klatovy 0 20
KT0188 Hana Kolorosová, Malý Bor 8 18
KT0179 Josef Sládek, Klatovy 0 18
KT0042 Marie Knotková, Týnec -1 17
KT0060 Milan Malý, Nýrsko 5 16
KT0178 Karel Rejnek, Klatovy 0 16
KT0202 Milan Šulaj, Kolinec 0 16
KT0182 Blanka Martínková, Klatovy 2 15
KT0080 Tomáš Toman, Klatovy 0 14
KT0183 Jiří Pscheidt, Žel. Ruda -4 14
KT0176 Lubomír Laco, Klatovy 2 13
KT0191 Romana Mezerová, Luby 2 13
KT0024 Karel Janda st., Klatovy 2 12
KT0200 Mir Kratochvíl, Týnec 0 10
KT0025 Jana Jandová, Klatovy 2 8
KT0129 Milan Suda, Mokrosuky 0 8
KT0081 Zbyněk Kubát, Švihov -1 8
KT0203 Jaroslav Kalný, Sušice 2 7
KT0007 Lukáš Míšek, Bystřice 0 7
KT0055 Danuše Lochnerová, Klatovy 0 5
KT0193 Stanislav Šít, Klatovy 0 3
KT0082 Ladislav Kubát, Švihov 2 2
KT0204 Karel Hosnedl, Sušice 0 2
KT0205 L. Kurc, Hrádek 0 2
KT0195 Ondřej Matějka, Milíno 0 2
KT0117 Miroslav Pour, Hůrka 1 1
KT0175 Květa Kratochvílová, Týnec 0 1
KT0192 Martin Šít, Klatovy 0 1
KT0167 Václav Petrovič, Sušice 0 0
KT0070 Karel Wogel, Klatovy 0 -1

Správné výsledky desátého kola

 1. Motorlet – Klatovy(divize)                3:0 1 
2. Horažďovice – ZČE Plzeň (krajský přebor)                1:2 2 
3. Luby – Nýrsko (I.A třída)                           0:1 2 
4. Mochtín – Svéradice (I.B třída)                            2:5 2 
5. Pačejov – Švihov (I.B třída)                               3:2 1 
6. Veřechov – Horažďovice B (okresní přebor)             0:3 2 
7. Hrádek – Sušice B (okresní přebor)                      1:2 2 
8. Měcholupy – Luby B (III.třída)                   3:3 0 
9. Běšiny – Zavlekov (IV. třída sk.A)                4:0 1 
10. Velký Bor – Svéradice B (IV. tř. sk.B)                    2:0 1 

Supertrefa (součet vstřelených branek ve vybraných zápasech): 37  

Na vítěze čeká v redakci cena

V desátém kole jarní Fortuna ligy získali hned dva hráči po jedenácti bodech, o vítězi kola tak musela rozhodnout supertrefa. Správnému číslu se více přiblížil Pavel Doležal ze Sušice, který tipoval 30 a stává se tak vítězem desátého kola. Druhý jedenáctibodový hráč, Václav Janda z Vítně, tipoval součet vstřelených branek ve vybraných zápasech na 48.

Vítěz desátého kola Pavel Doležal ze Sušice si v redakci Klatovského deníku, Zlatnická 29/I může vyzvednout cenu. A to od středy 3. června každý pracovní den od 8.00 do 16.00 hodin, nejpozději ale v úterý 9. června.