Další krůček k zisku stříbrných medailí udělala Vrhaveč vítězstvím ve Velkých Hydčicích, když výrazným způsobem k tomuto úspěchu přispěl autor obou branek hostů David Hrach. Naděje na druhé místo se ještě nevzdaly Nezamyslice, které dokázaly po bezbrankovém poločase v Horách Matky Boží pokořit domácí pěti góly v jejich síti. Porážku domácích zmírnil Jiří Brabec čtyři minuty před koncem z pokutového kopu. Start Dešenice opět vysoko prohrál, jeho pozice v tabulce již nemůže být ohrožena, ale v závěru přeboru utrpěla prestiž týmu, který patřil k příjemným překvapením přeboru, třeba i tím, že na jeho kontě se změnilo aktivní skóre po prohře s Bezděkovem na pasivní.

Dešenice - Bezděkov 2:6 (1:2; po vyrovnaném prvním poločase domácí herně odpadli; branky: 24. M. Poupa, 75. V. Pytel - 31. J. Ouda, 43. M. Netal, 66. V. Valečka, 72. L. Hořejší, 83.P. Bače, 89. J. Tuček; rozhodčí: J. Javorský; ŽK: 2:1; diváků: 50); V. Hydčice - Vrhaveč 1:2 (0:1; hosté z Vrhavče si vytvořili zásluhou autora obou branek Davida Hracha dvoubrankový náskok, který domácí korigovali až v poslední minutě gólem Zábranského; branky: 90. F. Zábranský – 33. a 54. D. Hrach; rozhodčí: Špindlerová; ŽK: 3:1; diváků: 30); H. M. Boží - Nezamyslice 1:5 (0:0; hosté zvítězili zaslouženě, ale rozdíl skóre určitě neodpovídá dění na hřišti; branky: 86. J. Brabec z PK - 68. a 81. J. Aschenbrenner, 62. R. Vinický, 70. F. Ritter, 89. J. Burda; rozhodčí: Dolejš; ŽK: 1:1; diváků: 80); Sušice B – Měčín 0:4 (0:1; domácí podali tragický výkon, hráli bez zájmu, a tak i když hosté nepředvedli nijak oslnivý výkon, dosáhli zaslouženě na vítězství; branky: 15. z PK a 90. L. Čejka, 58. a 61. D. Němec; rozhodčí: Pressl; ŽK: 0:0; diváků: 50); Svéradice - Hrádek 4:0 (1:0; v rozlučkovém utkání na domácí půdě s okresním přeborem si svéradičtí hráči utkání od úvodních minut užívali; branky: 31. a 49. K. Šrámek, 52. a 58. S. Makovec; rozhodčí: Špindlerová; ČK: 0:1 /Václav Holeček/; diváků: 120); Horažďovice B - Luby B 3:2 (2:2; domácí rezervu zachraňoval kanonýr Pavlík, který svým hattrickem otočil výsledek; branky: 40., 42. a 62. J. Pavlík - 22. P. Hodl; 43. z PK M. Ceplecha; rozhodčí: Blaheta; ŽK: 3:2; diváků: 70); Žihobce - Janovice 1:3 (1:0; i když šli domácí brzy do vedení, paradoxně to nabudilo tým hostů, jehož herní projev byl fotbalovější. Naprosto skvěle jim vyšel úvod druhého poločasu, kdy se jim podařilo po dvou standardkách otočit zápas; branky: 11. M. Lemberger - 47. P. Petruška, 49. L. Míšek, 58. M. Urban; rozhodčí: Kurc; ŽK: 1:2; diváků: 50).