V pátečních předehrávkách se dařilo domácím celkům.

Favorizovaný Chrást nasázel do branky nováčka z Chotíkova úctyhodných jedenáct gólů a střelecký rekord vytvořil Robert Vágner, který se trefil pětkrát. „Byla to hra kočky s myší. Kdybychom využili všechny šance, tak jsme dali snad dvacet gólů,“ tvrdil chrástecký prezident Luděk Vokoun.
Bolevec v plzeňském derby doma prohrával s Rapidem 0:2, ale po přestávce výsledek otočil a trefil se čtyřikrát.

„První půli byl Rapid ve všem lepší, ale po hodině hry jsme dvakrát vystřídali a vstřelili jsme čtyři góly,“ viděl utkání bolevecký sekretář Jan Thomayer.
Podobně si v sobotním pokračování vedl Stod v souboji s plzeňským ZČE.

„Po půli jsme prohrávali 1:2, když v 7. min. skóroval z otočky Fořt. Hostům se podařilo do přestávky skóre otočit, ale po změně stran už exceloval jen náš tým,“ řekl vedoucí vítězného týmu Martin Jelínek.

V zápase plzeňského Senca s Holýšovem dominovali dlouho domácí.

„Holýšovští však na naše vedení 6:2 odpověděli dvěma krásnými góly a zdramatizovali tak ještě závěr utkání. Rušivý moment se odehrál v 64. minutě, kdy po vystřídání zkolaboval hostující Petr Jeniš a záchranka ho odvezla do nemocnice,“ uvedl sekretář doubraveckých Jan Zábran.

Chrást – Chotíkov 11:0

Poločas: 5:0. Branky: 13., 14., 14., 48. a 85. Vágner, 38. Bulín, 39. Křen, 53. Roubal z PK, 65. Kučera, 87. O. Karbusický, 90. Sadílek. Nejlepší hráč: Vágner. Rozhodčí: Štokl. ŽK: 1:4. Diváků: 220.

Chrást: Bláha – Komárek, D. Král, Haidlmayer, Tyr (46. Staněk), Bulín, Šimr (64. Kučera), Sadílek, Křen (54. O. Karbusický), Vágner, Roubal. Trenér Jaroslav Diepold.

Chotíkov: Krásl – Šulan, Fikar (60. Gruber), Sulák, Marek, Kluska (46. Filip), Kožíšek, Korous, Belan, Hauer (57. Valenta), Schwarz (82. Lopata). Trenér Luboš Filip.

Bolevec – Rapid Plzeň 4:2

Poločas: 0:2. Branky: 62. a 79. Bublík, 65. Zb. Černý, 90. Zítek – 18. Peroutka, 40. Čupalka. Nejlepší hráči: Bublík – Peroutka. Rozhodčí: Malinčák. ŽK: 5:2. ČK: 1:0 (82. Kohout). Diváků: 100.

Bolevec: Jakub Körner – Hřebec (60. Greif), F. Soukup, Humpál (85. M. Soukup), Šnaidr, Kohout, Jirman (61. Zb. Černý), Thomayer, Bublík, Šiml (89. Zítek), Pelnář. Trenér Petr Nykles.

Rapid: Matějka – Faist, Peroutka, Lavička, Hucl, Bláha, Čupalka (46. Harmády), Hodan, Sváta, Buček, Hetrh. Trenér Jaromír Mysliveček.

Stod –SK ZČE Plzeň 5:2

Poločas: 1:2. Branky: 7.a 80. Fořt, 65. Kyklhorn, 69. Šaliga, 77. vlastní (Šiml) – 19. Vohrna, 32. Pata. Nejlepší hráči: Fořt – Vít. Rozhodčí: Cihlář. ŽK: 2:0. Diváci: 150.

Stod: Janča (90. Fekl) – Vlček, Kaas, Košťál (83. Höfler), Kyklhorn, Bouřa, Bachroň, Dolejší, Šaliga, Snášel, Fořt. Trenér: Štěpán Hirschl.

SK ZČE: Mach – Will 80. Strážnický), Šiml, Fuja, Vít, Vohrna, Kraus, Pata (70. Bednář), Mašek (60. Chocholatý), Škarda, Beránek (79. Mezsároš). Trenér: Petr Kural.

Senco – Holýšov 6:4

Poločas: 5:2. Branky: 11., 30. (PK), 39., 55. Šperl, 4., 40. R. Herák – 3., 62. Hrádek, 19. Procházka, 69. Lavička. Nejlepší hráči: Šperl – Lavička. Rozhodčí: Bogdan. ŽK: 2:2. Diváci: 50.

Senco: Kunc – Řezáč, Krejčí, Milota, Vaigl (87. J. Herák), Parlásek, Novák, Duchek (43. Pernglau), Šperl, Petrželka (46. Pondělík), R. Herák (61. Prokopec). Hrající trenér: Pavel Vaigl.

Holýšov: Čermák – Levička, Trhlík, Hrádek, Lucák, Jeniš (61. Belina), Kubina, Manowecz (46. Dostálík), Procházka, Beneš (76. Liebl), Lukáš (83. Valachovič). Trenér: Jiří Multrus.

Horšovský Týn – Přeštice 0:0

Poločas: 0:0, na PK 4:1. Nejlepší hráči: Mleziva – Uzlík. Rozhodčí: Simbartl. ŽK:1:1. Diváci: 150.

H. Týn: Mleziva – Butbaru (78. Blacký), Svoboda, Žáček, Pazderník, Šimák, Šimáček, Šindl (72. Chaloupka, 85. Faloud), Sova, Beisbier. Trenér: Karel Krejčí.

Přeštice: Růžička – Hrdlička, Uzlík, Bouc, Zdeněk (Masný), Mrázek (Vacík), Bašta, Turek, Přibáň (Zoubek), Benedikt, Trdlička. Trenér: Václav Uzlík.

Klatovy– Příkosice 4:1

Poločas: 1:1. Branky: 35. Matějka, 69. Mezsároš, 83. Hanzlík, 85. Skála – 28. Fiala. Nejlepší hráči: Ulrych – Prchlík. Rozhodčí: Zd. Mudra. ŽK: 2:2. Diváci: 230.

Klatovy: Herman – Vítovec, Ulrych, Mezsároš, Veselka (78. Homolka), Janda (65. Skala), Šlechta, T. Matějka, J. Matějka, Hanzlík (86. Votípka), Dytrt (55. Sýkora). Trenér Lubomír Vašica.

Příkosice: Protivínský (46. Vaník) – Prchlík (55. Štych), Papáček, Komanec, Nový (74. Krajdl), Jandoš, Kryst (23. Kohout), Hrubý, Pleticha, Fiala, Lisý. Trenér: Radek Vodrážka.

Stříbro – Horní Bříza 1:4

Poločas: 0:1. Branky: 65. Šaman – 45. M. Paukner, 48. M. Chocholatý, 60. Frána, 70. M. Hackr. Nejlepší hráči: Malý – Mizera. Rozhodčí: Hájek. ŽK: 3:0. Diváci: 110.

Stříbro: Cipra – Průša (55. Ichnatolya), Kertys, Hřebík, Dyk, Demjan (70. Vraštil), Malý, Jareš, Abel (46. Florus), Šaman. Trenér: Jaroslav Lorenc.

H. Bříza: Mizera – Pöschl, M. Paukner, Hackr, M. Chocholatý, J. Paukner, Frána, Janka, P. Chocholatý, Fedorco, Čechura. Střídali: Sedlecký, Křížek, M. Hackr. Trenér: Václav Votípka.

Horažďovice – Vejprnice 5:3

Poločas: 1:0. Branky: 26. Gřeger, 51. Kloc, 71., 75. Beránek (oba PK), 90. Michl – 61., 65. Heller, 68. Biedermann. Nejlepší hráči: Beránek – Heller. Rozhodčí: Kračmer. ŽK: 1:3. Diváci: 180.

Horažďovice: Forman – Čadek, Křivanec, Greger, Nauš (70. Říský), Beránek, Stulík, Melka, Jůda (78. Pintíř), Koc (78. Janouškovec), Kotrba (56. Mičkal). Trenér Michal Čadek.

Vejprnice: Slováček – Havránek, Grätsch, Král (46. Gabriel), Křen, Šámal, Hora, Biedermann, Heller (80. Löwy), Puhlovský, Paul. Tr.: M. Dejmek. (hoch, koš, ks)

 1. Chrást⋌ 4 3 1 0 0 19:5  11
2. Stod⋌ 4 3 1 0 0 11:4  11
3. Horažďovice⋌ 4 3 0 1 0 12:7  10
4. Doubravka⋌ 4 2 0 2 0 10:7   8
5. SK ZČE Plzeň⋌ 4 1 2 0 1 12:11  7
6. Baník Stříbro⋌ 4 2 0 1 1  7:8   7