Na divizi mohou vyrazit diváci v Klatovech, které přivítají další tým ohrožený sestupem, Malši Roudné. V krajském přeboru si přijdou na své v neděli fotbaloví fanoušci v Nýrsku a v Sušici a o patro níž přivítají v sobotu Horažďovice plzeňský Bolevec. V 1. B třídě se hrají derby Chanovice – Pačejov a Hradešice – Hrádek.

Všechny zápasy, pokud není uvedeno jinak, začínají v 17 hodin.

DIVIZE, SKUPINA A

Klatovy – Malše Roudné (SO).

KRAJSKÝ PŘEBOR

Nýrsko – Žihle (NE, 15.00), Mýto – Luby (NE), Sušice – Stříbro (NE).

1. A TŘÍDA

Horažďovice – Bolevec (SO), Zruč – Svéradice (SO), Tlumačov – Žichovice (NE, 16.00), Křimice – Mochtín (NE).

1. B TŘÍDA, SKUPINA B

Chanovice – Pačejov (SO), Žákava – Klatovy B (SO), Hradešice – Hrádek (NE, 16.00), Chotěšov – Vrhaveč (NE).

OKRESNÍ PŘEBOR

Hartmanice – Strážov (SO, 14.00), Budětice – Sušice B (SO, 16.00, hř. Rabí), Měčín – Bolešiny (SO), Luby B – Měcholupy (SO), Chudenice – M. Bor (SO), Ž. Ruda – Janovice (SO), Svéradice B – D. Ves (NE, 16.00).

III. TŘÍDA

Hrádek B – Kolinec (SO), K. Hory – Dešenice (SO), Mochtín B – V. Hydčice (SO), Nezamyslice – Veřechov (SO), Žihobce – Nýrsko B (SO), Velhartice – V. Bor (SO), Plánice – Běšiny (SO).

IV. TŘÍDA, SKUPINA A

Dlažov – Janovice B (SO), Křenice – Bezděkov (SO), Švihov – Vrhaveč B (SO), Měcholupy B – Spůle (NE, 16.00), Bolešiny B – Neznašovy (NE, 17.00).

IV. TŘÍDA, SKUPINA B

Sušice C – Myslív (SO), Milčice – Zavlekov (nehraje se, Zavlekov se omluvil), H. M. Boží – N. Hory (SO).

ČESKÉ DIVIZE DOROSTU U19 a U17

Motorlet Praha B – Klatovy (SO, 10.30 U19, 12.45 U17, hř. UMT Bílá Hora).

KRAJSKÉ PŘEBORY ST. A ML. DOROSTU

Nýrsko – Luby (SO, 10.00 st., 12.15 ml.), M. Touškov – Sušice (NE, 10.00 st, 12.15 ml.).

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU, SK. B

Hradešice – Horažďovice (SO, 10.00), Švihov – Meclov (NE, 10.00).

KRAJSKÉ PŘEBORY ST. A ML. ŽÁKŮ

Klatovy – Sušice (SO, 10.00 ml., hř. Janovice; starší žáci zápas předehráli), Vejprnice – Nýrsko (SO, 10.00 st., 11.45 ml.), Přeštice – Horažďovice (NE, 10.00 st., 11.45 ml.), Luby – Košutka Plzeň (NE, 10.00 st., 11.45 ml.).

KRAJSKÁ SOUTĚŽ ŽÁKŮ, SK. A

Stříbro – Švihov (SO, 10.00, hř. UMT), Hradešice – Nýřany (NE, 13.15), Mrákov – Švihov (ÚT, 17.30).

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ

Sk. A: Klatovy B – Strážov (PÁ, 16.30, hř. pod Hůrkou), N. Hory – Ž. Ruda (NE, 10.00), Bolešiny – Kolinec (NE, 14.00). Sk. B: Sušice B – Volyně-Čestice (PO, hř. UMT), Horažďovice B – S. Hoštice-Katovice (PO), Svéradice-Pačejov – Hrádek (SO, 10.00), Chanovice – Doubravice-Sedlice (SO, 14.00).