Chanovice – Podruhé v jarní části krajského přeboru mužů se představili fotbalisté Chanosu Chanovice a podruhé prohráli.

28.3.2010

Fotbalisté Chanosu Chanovice podlehli na domácím hřišti 27. března Stříbru 1:2.Foto: DENÍK/Jitka Kilbergerová

V sobotu změřili síly na domácím hřišti se Stříbrem, které si nakonec odvezlo zaslouženě tři body.

Chanos Chanovice – Baník Stříbro 1:2

Domácí fotbalisté se poprvé dostali do šance z přímého kopu, ale střelu kapitána Beránka zastavila zeď. Hosté hráli vyloženě na brejky, a ty jim vycházely. Obrovskou šanci měl Petraška, ale chanovický gólman Jarolím jeho střelu nohou vyrazil a následnou dorážku už kryl. Chanovice byly aktivnější, ale jejich kombinace končily většinou na dobré obraně Stříbra nebo je spolehlivě vykryl gólman Cipra. Ten vychytal domácí Houšku i Kostku, kteří ho ani zblízka nadvakrát nepřekonali. Ve 21. minutě zahrával chanovický Beránek roh, který po lehké teči hostujících hráčů prošel až do branky.

Ale domácí se neradovali dlouho. Jejich obrana si už poněkolikáté nedokázala poradit s rychlými brejky hostů a ve 25. minutě znovu velmi snadno prošel až před Jarolíma Florus a střelou po zemi vyrovnal. Domácí znervózněli a Stříbro toho využívalo. Nejdříve střelu hostů zastavila tyč chanovické branky, potom pálil Ábel, jak jinak než z brejku, těsně vedle. Stříbro korunovalo svoji útočnou hru ve 36. minutě, kdy se znovu po chybě obrany zmocnil míče Jareš a ze strany prostřelil Jarolíma.

Do kabin odcházeli spokojenější hosté, protože vyhrávali 2:1.

Pokud asi stovka diváků na chanovickém stadionu čekala v druhém poločase nápor domácích a snahu o vyrovnání, tak byla zklamaná. Chanovickým vůbec nevycházely přihrávky a obrana hostů snadno odkopávala míče hned za polovinou a ty hned přebírali rychlí stříbrští hráči. Chanovice se v půlce poločasu vyburcovaly, zavřely hosty v jejich šestnáctce, ale obrana Stříbra pracovala bezchybně a tlak ustála.

Chanovičtí deset minut před koncem vystřídali dva hráče, ale alespoň vyrovnat se jim ani s čerstvými silami nepodařilo. Konec zápasu byl ve znamení nervozity a strkanic na obou stranách, domácí se ještě snažili o změnu stavu, ale přes obranu hostů se nemohli dostat k zakončení, a pokud se jim centr před branku Cipra podařil, nebyl tam nikdo, kdo by ho dopravil za jeho záda.

„Porazili jsme se sami vlastními chybami. Ty v obraně radši nebudu ani komentovat. Navíc máme úzký kádr a Kostka, který by měl hru tvořit, nastoupil už druhý zápas s výronem. S některými hráči jsem nespokojený, ale bohužel, jak jsem řekl, máme málo lidí,“ řekl po zápase trenér Chanosu Chanovice Libor Žák.

Poločas: 1:2. Branky: 21. Beránek – 25. Florus, 36. Jareš. Rozhodčí: Křen. Diváků: 100. ŽK: 2:3.

Sestava Chanovic: Jarolím, Šimsa, Čadek, Ticháček, Beránek, Solový, Polena (78. Žák), Houška, Kostka (80. Frk), Beneš, Picka.

Autor: Jitka Kilbergerová

28.3.2010 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Služby - Služby Ostatní pomocní a nekvalifikovaní 15 000 Kč Ostatní pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách jinde neuvedení TECHNICKÝ PRACOVNÍK SKI SCHOOL ŠPIČÁK. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: POŽADUJEME:řidičský průkaz sk. B, VÝHODOU: kvalifikace instruktor lyžování/snowboardingu, NÁPLŇ PRÁCE: příprava výukových ploch lyžařské školy, přeprava instruktorů do partnerských areálů apod., NABÍZÍME: příspěvek na stravování + možnost ubytování, více informací na uvedeném kontaktu, MZDA: až 30 000 Kč. Pracoviště: Sport service, spol. s r.o., 340 04 Železná Ruda. Informace: Josef Zámečník, +420 723 438 359. Výroba - Výroba Obsluha strojů 23 000 Kč Obsluha pil a jiných zařízení na prvotní zpracování dřeva DĚLNÍK - DĚLNICE - závod KLATOVY. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 23000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: fyzická zdatnost, manuální zručnost, pracovitost. Pracoviště: Holz schiller s.r.o., Koldinova, č.p. 799, 339 01 Klatovy 1. Informace: Lucie Němcová, +420 376 326 533. Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 20 000 Kč Pracovníci v půjčovnách PRACOVNÍK/CE PŮJČOVNY LYŽAŘSKÉHO VYBAVENÍ. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 40000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: POŽADUJEME: trestní bezúhonnost, komunikativní znalost AJ (NJ), , základní přehled o lyžařském a snowboardovém vybavení, NABÍZÍME: příspěvek na stravování + možnost ubytování, více informací na uvedeném kontaktu, VHODNÉ PRO: komunikativní jedince se zájmem o lyžování a snowboarding, MZDA: až 40 000 Kč. Pracoviště: Sport service, spol. s r.o., 340 04 Železná Ruda. Informace: Jan Kasík, +420 724 095 446. Doprava a logistika - Doprava a logistika Logistik 40 000 Kč Řídící pracovníci v oblasti logistiky VEDOUCÍ LOGISTIKY. Požadované vzdělání: bakalářské. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 40000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: VEDOUCÍ LOGISTIKY - VŠ/SŠ vzdělání technického nebo ekonomického zaměření, praxe na obdobné pozici min. 3 roky, ve výrobní společnosti výhodou, dobré komunikační, řídící a organizační schopnosti, manažerské dovednosti, práce s Excelem na pokročilé úrovni, znalost SAP, HYDRA výhodou, znalost NJ na komunikativní úrovni (slovem i písmem), AJ výhodou, praktické zaměření, schopnost určit si priority a operativně řešit problémy, proaktivita, iniciativa, samostatnost, inovativnost, rozhodnost, komunikativnost, ochota se vzdělávat, řidičský průkaz skupiny B, Součástí Vaší pracovní náplně bude:, • řízení interní i externí logistiky výrobního závodu (toku materiálu), její optimalizace , • plánování a koordinace logistických aktivit spojené s řízením materiálových toků, • optimalizace stavu zásob, • vedení týmu pracovníků ve skladu, organizace práce podřízených, jejich motivace a rozvoj, • zpracování analýz, • úzká spolupráce s mateřským závodem v Německu, Své životopisy zasílejte na e-mail: j.hamplova@uvex-sports.cz. Pracoviště: Uvex sports nyrsko, k.s., Chodská, č.p. 875, 340 22 Nýrsko. Informace: Jana Hamplová, +420 376 376 816.

Kam na Klatovsku za sportem

Ze zápasu Strážov (v modrém) a Sušice B.

Strážov přehrál rezervu Sušice

Nejlepší sportovce okresu Klatovy můžete nominovat do konce měsíce

Klatovsko – Řady úspěchů a hodnotných výsledků dosáhli v roce 2018 sportovci z Klatovska.

-

Klatovy zdolaly favorizovaný Most

Klatovy – Po dvou porážkách v řadě na ledě soupeřů zabrali. Hokejisté Klatov porazili v sobotním duelu 16. kola druhé ligy favorizovaný Most 5:4 po prodloužení a stáhli v severní skupině třetí nejvyšší domácí soutěže ztrátu na právě druhý Most na rozdíl pouhých dvou bodů.