Derby nakonec skončilo smírně 1:1, a tento výsledek znamenal, že Hradešice mají před sebou baráž o postup a Žichovice o záchranu.

Milan Černík, vedoucí mužstva Hradešic, po utkání uvedl: „Do zápasu jsme vstupovali s určitými obavami z výkonu rozhodčích, které se ale ukázaly jako zbytečné, neboť všichni rozhodčí v čele s hlavním Houdkem podali výborný výkon. Kvůli souběžně hranému utkání B týmu Hradešic ve III. třídě zahříval naši lavičku náhradníků po většinu utkání pouze veterán Kodýdek a do zápasu musel nastoupit přes zdravotní problémy i Křesák. Domácí začali aktivně a pro Šůsovu branku byl hodně nebezpečný nejlepší hráč domácích Hájek, který svůj výkon ozdobil i vstřelením úvodního gólu po zaspání naší obrany. Poté už byl náš gólman Šůs pro domácí střelce nepřekonatelnou překážkou, i když mu ve dvou případech pomohla konstrukce branky. Hodně nebezpečné byly pro nás zejména centrované míče před branku z kopačky domácího Hájka při rozehrávání trestných kopů. Naši hráči se zlepšili zejména po přestávce a v 51. minutě mohl srovnat Hnojský, ale z deseti metrů těsně přestřelil branku. V 65. minutě se uvolnil Šašek a jeho střela skončila na tyči domácí branky. O vyrovnání se postarala dvojice Lávička – Melka v 66. minutě, když prvně jmenovaný sklepl míč ve vápně nabíhajícímu Melkovi a ten ve skluzu prostřelil jinak výborného domácího brankáře. Tři body pro Hradešice a přímý sestup pro Žichovice mohl zajistit Florian, který ale v 83. minutě z malého vápna přestřelil domácí branku.“ (sed)