1. místo

KT0140 František Belfin, Týnec 5 95

2. – 5. místo

KT0097 Marie Štaserová, Radinovy 5 88
KT0022 Radek Bubela, Velhartice 2 88
KT0049 Karel Kremlík, Sušice 2 88
KT0082 Jaroslav Soumar, Zavlekov 2 88

6. – 15. místo

KT0058 Josef Trojan ml., Mochtín 8 85
KT0055 Josef Křivánek ml., Klatovy 5 85
KT0117 Jana Prosserová, Sušice 5 85
KT0086 Věra Strejcová, Plánice 5 85
KT0032 Jiří Havlík, Myslív 2 85
KT0040 Karel Janda ml., Klatovy 2 85
KT0116 Kristýna Prosserová, Sušice 2 85
KT0078 Pavel Sládek, Klatovy 2 85
KT0062 Josef Vacík ml., Nýrsko 2 85
KT0150 Josef Vaněk, Strážov 2 84

16. – 43. místo

KT0118 Petr Prosser, Sušice 2 82
KT0075 Václav Rendl, Volšovy 2 82
KT0089 Karel Šafanda, Třebomyslice 2 82
KT0096 Jindřich Štraser ml., Radinovy 2 82
KT0043 Miloslav Kopa, Sušice -1 82
KT0077 Jan Sirotek, Klatovy 5 80
KT0028 Václav Heger, Červené Dvorce 11 79
KT0091 Josef Škach ml., Klatovy 8 79
KT0006 Věra Balounová, Janovice nad Úhl. 5 79
KT0122 Jaroslav Mareš, Luby 2 79
KT0102 Josef Nový, Týnec 2 79
KT0081 Monika Slavíková, Dobrotice 2 79
KT0013 Josef Beran, Mochtín 11 76
KT0100 Josef Škach st., Klatovy 5 76
KT0018 Dana Bláhová, Nýrsko 2 76
KT0019 Josef Braťka st., Chanovice 2 76
KT0124 Jiřina Marková, Luby 2 76
KT0113 Marian Polešák, Nýrsko 2 76
KT0114 Marie Praščáková, Horažďovice 2 76
KT0068 Antonie Žitnková, Volšovy 2 76
KT0088 Jiří Suk, Nýrsko -1 76
KT0015 Marie Beštová, Sušice 5 74
KT0101 Jan Šefl, Klatovy 8 73
KT0005 Vladimír Baloun, Janovice nad Úhl. 5 73
KT0009 M. Bartheldy, Horažďovice 5 73
KT0115 Jiří Pour, Klatovy 5 73
KT0111 Zdeněk Polomis, Nýrko -1 73
KT0143 Karel Slavík, Dobrotice 2 71

44. – 77. místo

KT0063 Václav Vostrý, Nýrsko 8 70
KT0038 Jan Jílek, Kolinec 5 70
KT0079 Petr Sládek, Klatovy 5 70
KT0131 Vít Marek, Nýrsko 2 70
KT0121 Katka Mezerová, Luby 2 70
KT0108 Ján Palo, Klatovy 2 70
KT0112 Jozef Praščák, Horažďovice 2 70
KT0027 Oldřich Friš, Klatovy -4 70
KT0059 Josef Trojan, Mochtín 5 69
KT0103 Jiří Netušil, Újezd u Chanovic 0 69
KT0072 Jana Rajtmajerová, Klatovy 8 67
KT0050 Jiří Krs, Žel. Ruda 5 67
KT0094 Terezia Šlehoferová, Zavlekov 5 67
KT0098 Václav Štraser, Radinovy 2 67
KT0012 Pavel Bečka, Luby -1 67
KT0039 Tomáš Janda, Klatovy -1 67
KT0119 Jindřich Pacner, Luby 0 66
KT0073 Petr Rajtmajer, Klatovy 8 64
KT0127 Milan Malý, Nýrsko 5 64
KT0105 Bohuslava Oudová, Mokrosuky 5 64
KT0016 Miloslav Bořík, Klatovy 2 64
KT0052 Zbyněk Kubát, Švihov 2 64
KT0083 Václav Soušek, Nýrsko 2 64
KT0104 Karel Novák, Nýrsko -1 64
KT0090 Tonda Šestík, Dešenice -1 64
KT0133 Ludovít Molnár, Klatovy 2 62
KT0087 Jiří Stupka, Malý Bor 5 61
KT0129 Miroslav Malý, Nýrsko 2 61
KT0017 Václav Bláha, Nýrsko -1 61
KT0031 Karel Chmelenský, Volšovy -1 61
KT0099 Jindřich Štraser, Radinovy -1 61
KT0014 Jan Beška, Sušice 2 60
KT0141 Pavel Přerost, Ústaleč -1 60
KT0145 Ladislav Hošek, Klatovy 2 59

78. – 102. místo

KT0030 Zdenka Hegerová, Červené Dvorce 5 58
KT0123 Blanka Martínková, Klatovy 5 58
KT0036 Vojtěch Havlík, Klatovy -1 58
KT0051 Milan Kříha, Žel. Ruda -4 58
KT0080 Miloš Skořepa, Klatovy -1 57
KT0071 Stanislav Lorenc, Srbice 5 55
KT0025 Pavel Doležal, Sušice 2 55
KT0035 Marie Havlíková, Klatovy 2 55
KT0010 Zd. Bartheldy, Horažďovice -7 55
KT0007 Erika Bartlová, Žel. Ruda 2 52
KT0020 Josef Braťka ml., Chanovice 2 52
KT0064 František Velíšek, Klatovy 2 52
KT0076 Zdeněk Sýkora, Klatovy 8 50
KT0138 Josef Škach ml., Žel. Ruda 2 50
KT0128 Karel Malý ml., Nýrsko 8 49
KT0061 Andrea Vovsová, Klatovy 2 49
KT0029 Vávlav Frühbauer, Komušín -1 49
KT0037 Karel Husa, Klatovy -1 49
KT0142 Michal Beran, Mochtín 2 47
KT0132 František Muchna, Plzeň 2 47
KT0046 Jan Knotek, Týnec 0 47
KT0004 jaroslav Aška, Žel.Ruda 8 46
KT0125 Svatopluk Macháček, Nýrsko 2 46
KT0066 Jiří Zavřel ml., Klatovy 2 46
KT0069 Karel Žejdlík, Klatovy 2 46

103. – 125. místo

KT0126 Jiří Mužík, Klatovy 8 43
KT0130 Vladimír Melichar, Nýrsko 2 43
KT0106 Milan Ouda, Mokrosuky -7 43
KT0137 Ladislav Visinger, Klatovy -4 41
KT0034 Václav Hasnedl, Bernartice 2 40
KT0042 Josef Kadlec, Klatovy -1 40
KT0054 Josef Křivánek st., Klatovy -4 40
KT0109 Jaroslav Pavlík, Klatovy -4 39
KT0047 Marie Knotková, Týnec 0 38
KT0057 Pavel Toman, Klatovy -4 38
KT0067 Evžen Zdeněk, Horažďovice -7 38
KT0092 Josef Škach, Nýrsko 5 37
KT0011 Libuše Bečková, Luby 2 36
KT0155 Robert Diviš, Janovice nad Úhl. 0 35
KT0008 Stanislav Bartl, Žel.Ruzda 5 34
KT0033 Jaroslav Havlík, Myslív 2 34
KT0065 Jiří Zavřel, Klatovy 2 34
KT0134 Karel Malý st., Nýrsko -7 34
KT0056 Lukáš Kopecký, Klatovy 2 32
KT0120 Roman Mezera, Luby 5 31
KT0044 Hana Kolorosová, Malý Bor 2 31
KT0026 Karel Frančík, Zavlekov -1 31
KT0154 Mir. Kratochvíl, Týnec 0 30

126. – 156. místo

KT0074 Bohumír Reitmayer, Klatovy 8 29
KT0002 Milan Zajíček ml., Klatovy 0 29
KT0001 Milan Zajíček st., Klatovy 0 29
KT0045 Jiří Kovalčík, Klatovy 5 28
KT0021 Jaroslav Bubela, Velhartice 0 23
KT0053 Josef Kunc, Sušice -1 22
KT0093 Marie Škachová, Klatovy -1 22
KT0135 Václav Frümbauer, Komušín 0 21
KT0023 Jan Burghauser, Nýrsko 2 20
KT0084 Václav Strnad, Svrčovec 0 20
KT0003 Radek Adamka, Klatovy 5 19
KT0144 Pavlína Pavlíková, Klatovy -1 18
KT0041 Jana Jandová, Klatovy -1 16
KT0110 Kryštof Pavlík, Klatovy 2 14
KT0148 Stanislav ŠÍT, Klatovy 0 14
KT0048 Vojtěch Kubík, Kvasetice 0 13
KT0085 Václava Strnadová, Svrčovec 0 11
KT0024 Alena Božíková, Klatovy 5 10
KT0151 Lubomír Laco, Klatovy 0 10
KT0070 Václav Lojík, Horažďovice 0 10
KT0095 Petr Scháfer, Chanovice 0 10
KT0157 Eva Lambergerová, Klatovy 0 5
KT0156 Veronika Tomanová, Klatovy 0 5
KT0152 Václav Vacherlon, Buršice 0 5
KT0107 Jiří Podráský, Klatovy 0 3
KT0060 Václav Vacovský, Klatovy 0 3
KT0146 Zdeněk Kovářík, Letovy 0 2
KT0153 Ivana Lochnerová, Buršice 0 2
KT0149 Zdeněk Říha, Velenivy 0 2
KT0147 Jan Vacík, Klatovy 0 -4
KT0136 Ladislav Kubát, Švihov -1 -34

VÝSLEDKY 13. KOLA TIPOVACÍ SOUTĚŽE ČTENÁŘŮ FORTUNA LIGY

 1. Klatovy – Vejprnice 2 1:3
2. Strážov – Chlumčany 1 1:0
3. Sušice – Domažlice B 2 0:3
4. Žichovice – Hradešice 0 1:1
5. Předenice – Měčín 1 1:0
6. Dešenice – Velké Hydčice 0 3:3
7. Bezděkov – Hrádek 2 1:2
8. Hradešice B – Měcholupy 0 1:1
9. Vrhaveč B – Zavlekov 1 1:0
10. Milčice – Svéradice B 1 4:2

Supertrefa 29

Na vítěze čeká v redakci cena

V posledním, třináctém jarním kole Fortuna ligy čtenářů zvítězil ziskem jedenácti bodů Václav Heger z Červených Dvorců, a to díky přesnému tipu supertrefy.

V tomto kole dosáhl totiž jedenácti bodů i Josef Beran z Mochtína, ale jeho tip supertrefy nebyl přesný. Vítěz dvanáctého kola Václav Heger z Červených Dvorců si v redakci Klatovského deníku, Zlatnická 29/I může vyzvednout ceny, tričko a poukázku na 100 korun do Fortuny. A to ode dneška každý pracovní den od 8 do 16 hodin, nejpozději ale v úterý 29. června.

Celkovým vítězem jarní Fortuna ligy čtenářů se stal František Belfín z Týnce

Třináctým kolem skončila jarní část tipovací soutěže Fortuna liga čtenářů Deníku. Celkovým vítězem se stal jednoznačně s 95 body František Belfín z Týnce. František Belfín vyhrál 1. cenu, elektrickou sekačku Stiga.

O pořadí na druhém a třetím místě musel rozhodnout až pomocný faktor supertrefy, protože na 2. – 5. místě skončili s 88 body čtyři tipující: Marie Štraserová z Radinov, Radek Bubela z Velhartic, Karel Kremlík ze Sušice a Jaroslav Soumar ze Zavlekova.

Rozhodujím kritériem pro určení pořadí byl přesný tip na celkovou supertrefu (součet všech třinácti supertref z jarní části). Celková supertrefa je 433 branek.

Ze čtyř tipařů s 88 body se tomuto součtu přiblížil nejvíce s tipem 414 Radek Bubela z Velhartic, který tak vyhrál 2. cenu, dres fotbalové reprezentace s podpisem jednoho z hráčů české reprezentace a sázenku do Fortuny v hodnotě 1000 Kč.

Na třetím místě se s druhým nejpřesnějším tipem na celkovou supertrefu, 405, umístila Marie Štraserová z Radinov, která si za svoji snahu po celou jarní část odnese mobilní telefon pro 2 SIM mivvy dual music.

Karel Kremlík ze Sušice skončil s celkovým součtem supetref 384 na 4. místě a Jaroslav Soumar na pátém s počtem 364 vstřelených branek.
Všem třem výhercům blahopřejeme a ceny si mohou vyzvednout v redakci Klatovského deníku, Zlatnická 29/I ode dneška každý pracovní den od 8 do 16 hodin.