Podzimní vzájemné utkání skončilo v Psárech remízou 2:2, i proto je třeba mít se na pozoru. Obzvlášť pak, když Rapid doma doháněl dvougólové manko. „Čeká nás opravdu těžký soupeř na jeho vlastním hřišti," souhlasí Lukáš Debnár, asistent trenéra psárského áčka.

I. A třída Středočeského kraje, skupina B (20. kolo): SK Rapid Psáry (na snímku fotbalisté v modrobílých dresech) - Vrdy (oranžoví) 2:0 (0:0).
FOTO: Spálené tutovky Rapid nemrzely, domácí výhru trefili Studnička a Azilinon

„Ale věřím, že po sobotním utkání udržíme první místo v tabulce, kam zaslouženě patříme. Náš cíl je stále stejný - postup," připomněl ambice klubu a vypůjčil si i citát Svatopluka Čecha, českého básníka, prozaika, novináře a cestovatele, jehož proslavily zejména příběhy pana Broučka. „Sláb je jenom ten, kdo v sebe ztratil sílu, a malý ten, kdo zná jen malý cíl."

Fotbalisté SK Rapid Psáry B (na archivním snímku hráči v oranžových dresech) si na jaře připsali druhou remízu, tentokrát plichtili na hřišti FC Jílové B.
Rezerva Rapidu zase plichtila. Exler: Musíme v sobě opět najít hlad po vítězství

A že souboj na hřišti aktuálně sedmého týmu tabulky Rapid nebere lehkovážně, Debnár svými dalšími slovy jenom potvrdil. „V týdnu jsme tréninkové jednotky přizpůsobili k ještě lepší adaptaci na přírodní trávník, na kterém se bude hrát, a také na naši kombinační hru," prozradil. Všichni fanoušci psárského fotbalu jsou v očekávání a pevně doufají, že poctivá příprava se mužstvu Danilo Antiče vyplatí. Utkání mezi Slovanem Poděbrady a Rapidem začíná v sobotu ve městě, které se nachází v Polabské nížině, již v 10.15 hodin. Jak souboj dopadne?

I. A třída Středočeského kraje U19, skupina D (18. kolo): SK Rapid Psáry (na snímku fotbalisté v bílých dresech) - Spartak Průhonice (modří) 4:0 (1:0).
FOTO: Mladíci doma smetli Průhonice! Zasloužená výhra, prohlásil Albert Hlaváček