O překvapení se postaraly Andělky, které porazily favorizované Vodnice.

Kobra Bolešiny A – Plánice 2:1 (2:0; branky: 5. Husníková, 16. H. Mazancová - 46. Králová.; rozhodčí: Buček). Sešly se proti sobě dva bojovné týmy, což bylo vidět hned od začátku. Bolešiny si vytvořily dvoubrankový náskok, Plánici se povedlo v druhém poločase snížit, ale Kobra si svoje vedení udržela.

Buvolss Nýrsko – Kobra Bolešiny B 0:3 (0:1; branky: 13. Albertová, 26. a 42. Jelínková; rozhodčí: Buček). Převaha bolešinského béčka vyústila ve vedoucí gól a v druhém poločase již pouze udržovalo svoje vedení a dalšími dvěmi góly rozhodlo o konečném výsledku.

Andělky – Vodnice KH Kinetic 1:0 (1:0; branka: 24. Dudová; rozhodčí: Buček).Ve třetím zápase se tradičně jako každý rok na úvod léta sešly hráčky Andělek a Vodnic a ve vyrovnaném zápase si první letošní vítězství připsaly Andělky.

PS Křeč – Sokol Neznašovy 2:3 (1:3; branky: 24. K. Jílková, 35. Chaloupková - 4. Kocumová, 5. Naftová, 15. Mundlová; rozhodčí: Buček).Jako první byly úspěšnější hráčky Neznašov, a po dalších dvou brankách o výsledku už bylo téměř jasno. Přesto se hráčky Křeče nevzdaly a bojovaly s vypětím všech sil. Hráčky Neznašov však svoje vítězství zadarmo dát nechtěly a vedení v zápase si udržely až do konce zápasu.

Devils Dvorec - Panters Klatovy 1:0. (0:0; branka: 30. Jeřábková; rozhodčí: Buček). V posledním zápase tohoto hracího dne se představil nováček ligy, Devils Dvorec. První poločas se na hřišti nic zajímavého nestalo, míč se k ani jedné z branek moc výrazně nepřiblížil a většina hry probíhala ve středu hřiště. Po změně stran to vypadalo na stejný ráz hry, ale pak po pěkné souhře premiérově skóroval tým Devils Do konce zápasu žádná další branka nepadla a tak si nováček ligy Devils Dvorec odvezl domů první výhru. (bas,jik)