Horažďovice v divizi by měly doma potvrdit roli favorita v duelu s předposledním Jankovem.
Daleko těžší úkol čeká divizní fotbalisty Klatov v Hořovicích, kde nastoupí proti celku, který by se chtěl v tabulce vzdálit z neklidných sestupových vod, v nichž se oba pohybují.
Začátek utkání, pokud není jinak uvedeno, je v 15.00 hodin.

Sobota 22. března
Divize skupina A
Bzová – Klatovy (hřiště v Hořovicích). Těžký vstup do jarní sezony mají Klatovy. Po prohraném derby v Plzni na Doubravce je čeká duel s Bzovou na hřišti v Hořovicích. Klatovští oba dosavadní vzájemné domácí zápasy vyhráli bez obdržené branky, jediný duel, v němž měl jejich soupeř výhodu domácího prostředí, skončil dělbou bodů. Domácí po zisku bodu ve Strakonicích nejsou bez šancí. Hosté si však uvědomují důležitost duelu .
Krajský přebor mužů
Rapid Plzeň - Chanovice. Podzimní vyrovnaný zápas v Chanovicích rozhodla 73. minuta, ve které dal vítězný gól domácí Srp. Nicméně plzeňské prostředí v posledních třech vzájemných zápasech přineslo vždy jednobrankovou výhru Rapidu a ten je mírným favoritem doma i tentokrát.
1.A třída
Nepomuk - Luby. Domácí mají soutěž dobře rozehranou, ale čáru přes rozpočet, jehož cílem je účast v baráži o krajský přebor, jim udělal v minulém kole Staňkov, který je na svém hřišti převálcoval 4:0. Bez ohledu na tento výpadek si Nepomuk po výhře v Lubech a 2:0 brousí zuby na další body.

Neděle 23. března
Divize skupina A
Horažďovice – Jankov. Po úspěšné jarní premiéře v Domažlicích, odkud Horažďovičtí přivezli bod, hostí tým, z jehož hřiště dokázali přivézt jediný podzimní bod z venku. Jankov je v tabulce předposlední a pro domácí je povinností zvítězit.

Krajský přebor mužů
Klatovy B - Horní Bříza. Jeden ze dvou bodů si domácí na podzim připsali do tabulky za remízu v Horní Bříze. Přesto mají soupeři co oplácet. Vysoká prohra 1:5 z jara minulého roku je v tomto duelu šancí se před diváky rehabilitovat a úspěšným výsledkem si připsat do tabulky první vítězství v tomto ročníku.
Sušice - Manětín. Sušice je podzimními výsledky svým divákům hodně dlužna. V domácím prostředí zisk 54 procent možných bodů je málo, a pokud chce odvrátit sestupové starosti, pak už v duelu s Manětínem musí naplno bodovat. Hosté poslali do Sušice vizitku v podobě vysoké výhry 8:3 nad Stříbrem. Naděje, že by se domácím podařilo vrátit hostům vysokou podzimní prohru 5:1 z jejich hřiště, přesto žije.
1.A třída
Žichovice - Blovice. Pouhé tři body přivezli domácí na podzim ze hřišť soupeřů a ty získali za výhru v Blovicích. Hosté byli venku úspěšnější, ale s domácími bojujícími o záchranu to budou mít v Žichovicích hodně těžké. Zatímco Blovice první jarní duel doma vyhrály, Žichovice si přivezly ze hřiště dalšího nováčka ze Zbiroha pětibrankový nářez.