V první skupině od začátku turnaje plnil roli favorita loňský vítěz, TJ Sušice, který bez problémů vyhrál tuto skupinu. Překvapením ve skupině byl mladší tým Klatov, který prohrál pouze s favoritem skupiny TJ Sušicí. Oproti sobotě se tentokrát nedařilo Okule Nýrsko a právě prohra s týmem Klatov 94 ji posunula na třetí místo v tabulce, které družstvu zaručovalo boj o páté místo v celkovém pořadí. Mladším žákům TJ Přeštice se v sobotu v turnaji dařilo a obsadili celkové třetí místo, starším kolegům to však nešlo a skončili v tabulce základní skupiny na posledním místě za Dynamem Horšovský Týn.
Ve druhé skupině nedal nikomu šanci tým Klatov 93 a bez prohry prošel k postupu do semifinále. Překvapením této skupiny se stal Sokol Mrákov, který se probojoval jako druhý do semifinále.

Ve finálové části naplnili svou roli oba favorité turnaje, TJ Sušice a Klatovy 93. Klatovy 93 si lehce poradily se svými mladšími kolegy a Sušice porazila těsně Sokol Mrákov, výsledek však nevyjadřoval její převahu na hřišti.

Boj o třetí místo svedly dva týmy, které by před začátkem turnaje nikdo tak vysoko nečekal. Že se nejednalo o shodu náhod, dokázaly oba celky v boji o bronz. Lépe začali hosté z Mrákova a dostali se do vedení. Klatovy 94 to však nevzdaly a zápas otočily ve svůj prospěch třemi velice rychlými brankami v rozmezí 7. až 10. minuty a konec zápasu si takticky pohlídaly.

Ozdobou turnaje byly týmy TJ Sušice a Klatovy 93. To se také potvrdilo ve finálovém boji. Zápas se musel líbit všem fanouškům, kteří vydrželi až do konce tohoto fotbalového maratonu. Zápas přinesl krásné fotbalové kousky, které předváděli hráči obou týmů. Z vítězství se nakonec radovali domácí, vedli už 3:0, Sušice korigovala ke konci zápasu.

Klatovští pořadatelé ani tentokrát nezapomněli ocenit nejlepší individuální výkony. Nejlepším střelcem byl Michal Hvězda z vítězného týmu Klatovy 93, nejlepším brankářem se stal Pavel Janda z nakonec stříbrné TJ Sušice, cenu pro největšího bojovníka získal Jakub Valeš z týmu Klatovy 93.
Konečné pořadí turnaje: 1. TJ Klatovy 93; 2. TJ Sušice; 3. TJ Klatovy 94; 4. Sokol Mrákov; 5. SKP Okula Nýrsko; 6. FK Holýšov; 7. FC Rokycany; 8. Dynamo Horšovský Týn; 9. TJ Přeštice; 10. TJ Start Luby; 11. FC Nepomuk.

Sestava vítězného mužstva TJ Klatovy 93: Ondřej Štěpán, Petr Ulrych, Tomáš Zedek, Dominik Raišl, Lukáš Jelínek, Michal Lukeš, Michal Hvězda, Jaroslav Vališ, Jakub Valeš, Jakub Lužný, Jaroslav Kubaň a zraněný Marek Pivoňka, který tentokrát plnil úlohu psychologa týmu.