Zápas, který se hrál za velmi krásného slunečného zářijového odpoledne, byl herně vyrovnaný, ale hosté byli mnohem důraznější a domácí fotbalisty nepouštěli do gólovách šancí.
Start VD Luby – Chlumčany 1:2. Nedáš dostaneš se potvrdilo hned v sedmé minutě zápasu, kdy hosté potrestali zaváhání Lub a odražený balon dopravili za záda lubského Kalaše, když před tím nedokázal zakončit slibnou šanci domácí Krotký, kterému se nepovedlo zkrotit neposedný míč. Ve 20. minutě zápasu měl na kopačce vyrovnání domácí Hodl, ale netrefil prázdnou bránu Chlumčan. Ovšem pak to byli znovu hosté, kteří se radovali, když ve 38. minutě zvýšili svůj náskok na rozdíl dvou branek. Lubští nepokryli hostujícího hráče, který nikým neatakován po nepřesné přihrávce domácích míč odcentroval do šestnáctky, odkud chlumčanský hráč v poklidu usměrnil míč do lubské sítě.
Herně vyrovnaná byla i druhá půle sobotního zápasu. V 57. minutě podržel svůj tým lubský gólman Kalaš, který vytáhl na roh nebezpečnou hlavičku z bezprostřední blízkosti po standardní situaci hostů. V 62. minutě vykřesal jiskřičku naděje na lepší výsledek lubský Krotký, když míč po pravé straně zatáhl k bráně Chlumčan Šůs a když se hostům nepodařilo odkopnout míč od vlastní brány, Krotký z těžkého úhlu prostřelil brankáře hostů. Jenomže to bylo ze strany domácích vše, hosté jim svojí taktickou hrou už nic víc nedovolili, naopak v nastaveném čase ještě vystrčili růžky, ale když chlumčanský útočník netrefil prázdnou lubskou bránu, skóre se už nezměnilo.
Poločas: 0:2. Branka Lub: 62. Krotký. Rozhodčí: Maroušek – Kohout, Lehečka.
Sestava Lub: Kalaš – Papay (83. Cupl), R. Pikhart, P. Smolík, Turner – Krotký, Hodl, V. Smolík, Voráček (60. Vandrovec) – Javorský, Šůs.