Lubští fotbalisté podlehli svým hostům z Chlumčan

LUBY - Všechny body do tabulky I.A třídy si v sobotu v podvečer odvezli z lubského hřiště fotbalisté z Chlumčan.

17.9.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Alena Burešová

Zápas, který se hrál za velmi krásného slunečného zářijového odpoledne, byl herně vyrovnaný, ale hosté byli mnohem důraznější a domácí fotbalisty nepouštěli do gólovách šancí.
Start VD Luby – Chlumčany 1:2. Nedáš dostaneš se potvrdilo hned v sedmé minutě zápasu, kdy hosté potrestali zaváhání Lub a odražený balon dopravili za záda lubského Kalaše, když před tím nedokázal zakončit slibnou šanci domácí Krotký, kterému se nepovedlo zkrotit neposedný míč. Ve 20. minutě zápasu měl na kopačce vyrovnání domácí Hodl, ale netrefil prázdnou bránu Chlumčan. Ovšem pak to byli znovu hosté, kteří se radovali, když ve 38. minutě zvýšili svůj náskok na rozdíl dvou branek. Lubští nepokryli hostujícího hráče, který nikým neatakován po nepřesné přihrávce domácích míč odcentroval do šestnáctky, odkud chlumčanský hráč v poklidu usměrnil míč do lubské sítě.
Herně vyrovnaná byla i druhá půle sobotního zápasu. V 57. minutě podržel svůj tým lubský gólman Kalaš, který vytáhl na roh nebezpečnou hlavičku z bezprostřední blízkosti po standardní situaci hostů. V 62. minutě vykřesal jiskřičku naděje na lepší výsledek lubský Krotký, když míč po pravé straně zatáhl k bráně Chlumčan Šůs a když se hostům nepodařilo odkopnout míč od vlastní brány, Krotký z těžkého úhlu prostřelil brankáře hostů. Jenomže to bylo ze strany domácích vše, hosté jim svojí taktickou hrou už nic víc nedovolili, naopak v nastaveném čase ještě vystrčili růžky, ale když chlumčanský útočník netrefil prázdnou lubskou bránu, skóre se už nezměnilo.
Poločas: 0:2. Branka Lub: 62. Krotký. Rozhodčí: Maroušek – Kohout, Lehečka.
Sestava Lub: Kalaš – Papay (83. Cupl), R. Pikhart, P. Smolík, Turner – Krotký, Hodl, V. Smolík, Voráček (60. Vandrovec) – Javorský, Šůs.

17.9.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Vedoucí provozu v ostatních zařízeních 10 000 Kč

Vedoucí provozu v ostatních zařízeních ZÁSTUPCE/KYNĚ VEDOUCÍ DÍLNY. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 10000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Vhodné pouze pro OZP, Požadavky: spolehlivost, manuální zručnost, znalost šití na průmyslovém stroji, organizační schopnosti, Nabízíme: práce v malém příjemném kolektivu, příspěvek na penzijní připojištění, možnost zkráceného úvazku, přizpůsobení pracovní doby, příplatek za 100% využití pracovní doby, možnost nákupu firemních výrobků za velmi zvýhodněné ceny, občerstvení na pracovišti, při dobrých pracovních výsledcích poukázky na masáže a pedikúru, firemní akce v režii firmy, možnost vedení účtu zdarma, Mzda: 10 000,-Kč hrubého/6h + benefity, Kontaktní osoba: p. Matějčková, tel. 733 133 146, email: 2pservissro@seznam.cz. Pracoviště: 2p servis s.r.o. - klatovy, Dr. Sedláka, č.p. 763, 339 01 Klatovy 1. Informace: Ilona Matějčková, +420 733 133 146.

Výroba - Výroba Montážní dělník 13 000 Kč

Montážní dělníci elektrických, energetických a elektronických zařízení MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13000 kč, mzda max. 45000 kč. Volných pracovních míst: 20. Poznámka: POŽADUJEME: dobrý zrak, šikovnost, manuální zručnost, zdravotní stav bez alergií (práce s lepidly), NÁPLŇ PRÁCE: montáž elektrovýrobků, Úkolová mzda 13 000 - 45 000 Kč, Kontakt nejdříve e-mailem, doporučenky lze vyřídit osobně. Pracoviště: Protech group s.r.o. - provozovna, 340 34 Plánice. Informace: Luboš Blumentritt, +420 602 662 242,376 360 002.

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 16 000 Kč

Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních Pokojská. Požadované vzdělání: bez vzdělání. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 18000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: . Pracoviště: Hotely srní, a.s. - hotel srní, 341 92 Kašperské Hory. Informace: Jan Nouza, +420 724 844 535.

Zdravotnictví - Zdravotnictví Sociální pracovník 120 Kč

Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče OSOBNÍ ASISTENCE. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 120 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Osobní asistence - dohoda o pracovní činnosti, pracovní poměr, MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Klatovy, případně okolí do 30 km, POŽADUJEME: ZŠ nebo střední vzdělání, nejlépe se způsobilostí k výkonu zdravotnického povolání v oboru ošetřovatel nebo doplněné o akreditovaný kvalifikační kurz; komunikační a organizační schopnosti, sociální cítění, ztotožnění se s posláním organizace, ochotu vzdělávat se, výpis z rejstříku trestů, MZDA: 120 Kč/hod. (DPČ), od 17 000 Kč (HPP), , K přihlášce přiložte strukturovaný životopis a stručné vyjádření, proč se zájemce o práci uchází. , Přihlášky zasílejte do 30.9.2018:, poštou na adresu - Oblastní charita Klatovy, Václavská 12, 339 01 Klatovy, nebo e-mailem: vladimira.flaxova@klatovy.charita.cz, , Více o službách na stránkách OCH Klatovy: www.charitakt.cz. Pracoviště: Oblastní charita klatovy, Měchurova, č.p. 317, 339 01 Klatovy 1. Informace: Vladimíra Flaxová, +420 376 340 117,731 433 767.

Michal Straka.

Klatovy doma znovu prohrály. Špatný výkon, zlobil se Straka

Porada fotbalistů Jiskry Domažlice během přestávky na pití v generálce proti doubraveckému Senku (5:1).

Jiskra vyzve na úvod Vyšehrad. Rokycany hostí Petřín

-

Sušice hraje v sobotu ve Starém Plzenci

Sušice – První zápas v nové sezoně I. A třídy zvládli fotbalisté Sušice tak z poloviny. Na domácím stadionu remizovali s Kaznějovem 2:2. Bonusový bod navíc si připsali po výhře na penalty.

Silniční Král Šumavy se blíží. Tak co, pojedete?

Klatovsko – Už jen týden zbývá do startu pětadvacátého ročníku cyklistické vytrvalostní jízdy Author Král Šumavy ROAD, kterou příští sobotu 25. srpna pořádá Triatlon Klub Klatovy.

-

Senco vyzve nevyzpytatelnou Soběslav

Plzeňský kraj – V Tlumačově vzplane bitva dvou úspěšných týmů z úvodního kola krajského přeboru.