Dešenice podlehly Janovicím

KLATOVSKO - Předposlední, pětadvacáté kolo okresního fotbalového přeboru mužů přineslo zápasy bohaté na branky i několik divokých výsledků.

12.6.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK

Největší překvapení vzhledem k výsledkům obou soupeřů se zrodilo v Janovicích. Nejúspěšnější tým jara Start Dešenice kromě chybějícího Bartůňka v kompletním složení překvapivě neuspěl na hřišti sestupem ohrožených Janovic a odvezl si půltuctový debakl. Šest branek padlo i v Mochtíně, kde se spolu střetla družstva ohrožená sestupem. Nejbohatší na branky bylo utkání ve Svéradicích, ve kterém dokonce viděli diváci ještě jednou takový počet branek. Vítěz okresního přeboru využívá závěru přeboru k tomu, aby dal příležitost ostatním hráčům ze širšího kádru a také proto se o body ve Velkých Hydčicích dělil. Tři body z duelu v Nezamyslicích, kterému by spíše slušela dělba bodů, si odvezl Svatobor Hrádek.

Před posledním kolem je v okresním přeboru jediné dilema. Kdo doprovodí Sokol Myslív při jeho sestupu do III. třídy. Bude to Mochtín B, Janovice a nebo v případě totálního nezdaru Dlouhé Vsi (pokud by sestoupil z 1.B třídy) by to byly oba uvedené týmy?

Mochtín B - Luby B 3:3 (1:1) - Vyrovnané utkání dvou týmů ohrožených sestupem přineslo šest branek. Mochtín má zraněné brankáře a tak musel zastoupit v této roli hráč z pole. To pomohlo soupeři po té, když domácí dvě branky inkasovali hodně laciné k zisku bodu a ten je zbavil dalších existenčních starostí. Domácí ještě mají šanci na záchranu, ale o tom rozhodne až poslední kolo. Branky: 28., 47. L. Nový, 80. V. Nováček – 32., 76. Z. Hradecký, 36. V. Kubeš; rozhodčí: V. Pastyřík; ŽK: 1:1; diváků: 30.

Nezamyslice - Hrádek 1:2 (1:1) - Domácí měli v úvodu smůlu, když nastřelili Pavelcem břevno. Hosté vedli od 27. minuty, kdy otevřel skóre Libor Kutil. Domácím se podařilo tři minuty před koncem první půle po chybě obrany hostů Soutorem srovnat na 1:1. Ani domácí obraně se nevyvarovala hrubé chyby, kterou potrestal v 75. minutě hostující Moravec v podobě úspěšné střely který znamenala zisk tří bodů. Branky: 42. M. Soutor – 27. L. Kutil, 75. J. Moravec; rozhodčí: R. Brůha; ŽK: 2:2; diváků: 50.

Svéradice - Měčín 7:5 (4:0) - Po čtyřbrankovém vedení domácích v první půli skončilo utkání hokejovým výsledkem pro Svéradice. Branky: L. Soukup 3, J. Vlček 2, S. Makovec, L. Petřík - J. Kodýtek 2, P. Plass, J. Kroupa, D. Němec; rozhodčí: F. Petrželka; ŽK: 3:3; diváků: 50.

V. Hydčice - Pačejov 1:1 (0:0) - Ve vyrovnaném utkání byli aktivnější první poločas hosté. Po obdržení branky z přímého kopu, když úspěšným střelcem byl Jiří Mrázek, domácí zvýšili aktivitu a ta jim přinesla v 80 minutě po sólu Martina Kropáčka v hostujícím pokutovém území zasloužené vyrovnání. Branky: 80. M. Kropáček – 52. J. Mrázek; rozhodčí: J. Šafránek; ŽK: 2:3; diváků: 50.

Janovice - Dešenice 6:0 (1:0) - Hosté poté, kdy v 72. minutě krásná střela mladíčka Petrušky vymetla šibenici v jejich brance rezignovali a odváží si ze hřiště sestupem ohrožených domácích nepříjemný debakl. Branky: 33., 41., 89. V. Slivoň, 72. P. Petruška ml., 85. R. Fiala, 69. P. Kubový; rozhodčí: J. Javorský; ŽK: 1:3; ČK: 0:1 (po 2 ŽK R. Smolík); diváků: 80.

Horažďovice B - Myslív 6:0 (1:0) - Hosté přijeli pouze s devíti hráči a tak se zdálo, že bude otázkou času, kdy obdrží branku. Nakonec dali domácí v prvním poločase jedinou branku a to z pokutového kopu nařízeného za ruku hostujícího hráče. Několik dalších šancí domácích hráčů, zvlášť dobře a s chutí hrajícího Tomáše Jůdy (rozehrával se po zranění v A týmu), zlikvidoval Miloš Beran v brance hostů. Do druhého poločasu však domácí nastoupili aktivněji a hned v úvodu se jim podařilo vstřelit dva rychlé góly, které přinesli klid na jejich kopačky. Hattrickem se blýskl Tonda Šuba, který si třemi góly připomenul svoje střelecké štěstí z minulé sezony. Branky: 36., 55. M. Lávička, 49., 51., 66. A. Šuba, 47. P. Svoboda; rozhodčí: Veverka; diváků: 60; ŽK: 1:1.

Sušice B - Vrhaveč 1:1 (1:0) - Ve vyrovnaném utkání dvou sousedů v tabulce se body dělily. Branky: 25. L. Marek – 77. Janda; rozhodčí: Blaheta; diváků: 100; ŽK: 1:0.

12.6.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

annonce-logo

Nabídky práce

+ Podat inzerát

Řemeslné práce - Řemeslné práce Zámečník100 Kč

Zámečníci strojů STROJNÍ ZÁMEČNÍCI. Požadované vzdělání: nižší střední. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 100 kč, mzda max. 150 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: SG strojírna s.r.o. -. Sušice, Nádražní č.p. 166, Sušice II, Požadavky: svářečský průkaz výhodou, Zaměstnanecké výhody: stravenky, příspěvek na dopravu, Kontaktní osoba. Martin Rendl tel.777796294,, martin.rendl@sg-stroj.cz, Způsob prvního kontaktu: telefonicky, osobně - všední dny 7,00 -14,30 hodin. Pracoviště: Sg strojírna s.r.o. -. sušice, Nádražní, č.p. 166, 342 01 Sušice 1. Informace: Martin Rendl, +420 777 796 294.

Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství - Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství80 Kč

Traktoristé a obsluha zemědělských strojů TRAKTORISTA. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 80 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: POŽADUJEME: řidičský průkaz sk. T, vyučení není nutné, Mzda základ 80 Kč/hod. + příplatky a prémie, Kontakt: Ticháček, tel.: 723 268 060. Pracoviště: Mk milčice s.r.o., 341 01 Horažďovice. Informace: Ticháček, +420 723 268 060.

Technika a elektrotechnika - Technika a elektrotechnika Technik17 000 Kč

Technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech ODĚVNÍ TECHNOLOG. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Kolinec 155, 341 92, Je možno se dohodnout i na zkráceném pracovním úvazku.nebo flexibilní pracovní době., Zaměstnanecké výhody: příspěvek na dopravu,stravování, Kontaktní osoba: Jiří Vlček tel.797998683, osobně Kolinec 155, 8,00-15,00 hodin.. Pracoviště: Jiří vlček - pracoviště, 341 42 Kolinec. Informace: Jiří Vlček, +420 797 998 683.

Technika a elektrotechnika - Technika a elektrotechnika Strojírenský dělník,100 Kč

Strojírenští kovodělníci OBRÁBĚČI KOVŮ, OBSLUHA VRTAČKY STOJANOVÉ. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 100 kč, mzda max. 140 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: SG strojírna s.r.o. -. Sušice, Nádražní č.p. 166, Sušice II, Zaměstnanecké výhody: stravenky, přís. na dopravu, Kontaktní osoba: Martin Rendl tel.777796294, martin.rendl@sg-stroj.cz, Způsob prvního kontaktu: telefonicky - všední dny, 7,00 hodin -14,30 hodin, osobně. Pracoviště: Sg strojírna s.r.o. -. sušice, Nádražní, č.p. 166, 342 01 Sušice 1. Informace: Martin Rendl, +420 777 796 294.

Peněženka.

Senior v Sušici přišel o třicet tisíc, strážníci mu je rychle našli

38

Jelen v návštěvnickém centru na Šumavě zranil turistu. Bude zastřelen

Česko má další zlato. Vysloužil si ho v Koreji olympijský dům

/FOTOGALERIE/ Jedno zlato už česká výprava díky lyžařce a snowboardistce Ester Ledecké z Pchjongčchangu má. Česko se však dočkalo ještě dalšího prvenství. Tentokrát ovšem nikoli na sportovišti, ale mimo něj. Již tradičně v dějišti olympijských her otevírají své domy jednotlivé země. A výjimkou není ani Česká republika. Ta si za něj vysloužila od amerického listu The Boston Globe dokonce zlato.

ANKETA: Vyberte nejhezčí masopust Plzeňského kraje

Plzeňský kraj - Masopustní veselí skončilo. Redakce Deníku vybrala nejvydařenější oslavy v kraji a vy můžete hlasovat o tu nejlepší masopustní taškařici. Své hlasy posílejte do 28. února do 12 hodin. Podpořte vaše maškary!

Polygon u Stříbra za miliardy dá práci i příležitosti

Stříbro - U Stříbra vyroste moderní zkušební okruh pro vozidla bez řidiče.

FOTOGALERIE: Jarek Nohavica nadchl Klatovany

Klatovy - Do posledního místečka zaplněný kulturní dům v Klatovech si v pondělí večer užil vystoupení Jarka Nohavici.