Dešenice podlehly Janovicím

KLATOVSKO - Předposlední, pětadvacáté kolo okresního fotbalového přeboru mužů přineslo zápasy bohaté na branky i několik divokých výsledků.

12.6.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK

Největší překvapení vzhledem k výsledkům obou soupeřů se zrodilo v Janovicích. Nejúspěšnější tým jara Start Dešenice kromě chybějícího Bartůňka v kompletním složení překvapivě neuspěl na hřišti sestupem ohrožených Janovic a odvezl si půltuctový debakl. Šest branek padlo i v Mochtíně, kde se spolu střetla družstva ohrožená sestupem. Nejbohatší na branky bylo utkání ve Svéradicích, ve kterém dokonce viděli diváci ještě jednou takový počet branek. Vítěz okresního přeboru využívá závěru přeboru k tomu, aby dal příležitost ostatním hráčům ze širšího kádru a také proto se o body ve Velkých Hydčicích dělil. Tři body z duelu v Nezamyslicích, kterému by spíše slušela dělba bodů, si odvezl Svatobor Hrádek.

Před posledním kolem je v okresním přeboru jediné dilema. Kdo doprovodí Sokol Myslív při jeho sestupu do III. třídy. Bude to Mochtín B, Janovice a nebo v případě totálního nezdaru Dlouhé Vsi (pokud by sestoupil z 1.B třídy) by to byly oba uvedené týmy?

Mochtín B - Luby B 3:3 (1:1) - Vyrovnané utkání dvou týmů ohrožených sestupem přineslo šest branek. Mochtín má zraněné brankáře a tak musel zastoupit v této roli hráč z pole. To pomohlo soupeři po té, když domácí dvě branky inkasovali hodně laciné k zisku bodu a ten je zbavil dalších existenčních starostí. Domácí ještě mají šanci na záchranu, ale o tom rozhodne až poslední kolo. Branky: 28., 47. L. Nový, 80. V. Nováček – 32., 76. Z. Hradecký, 36. V. Kubeš; rozhodčí: V. Pastyřík; ŽK: 1:1; diváků: 30.

Nezamyslice - Hrádek 1:2 (1:1) - Domácí měli v úvodu smůlu, když nastřelili Pavelcem břevno. Hosté vedli od 27. minuty, kdy otevřel skóre Libor Kutil. Domácím se podařilo tři minuty před koncem první půle po chybě obrany hostů Soutorem srovnat na 1:1. Ani domácí obraně se nevyvarovala hrubé chyby, kterou potrestal v 75. minutě hostující Moravec v podobě úspěšné střely který znamenala zisk tří bodů. Branky: 42. M. Soutor – 27. L. Kutil, 75. J. Moravec; rozhodčí: R. Brůha; ŽK: 2:2; diváků: 50.

Svéradice - Měčín 7:5 (4:0) - Po čtyřbrankovém vedení domácích v první půli skončilo utkání hokejovým výsledkem pro Svéradice. Branky: L. Soukup 3, J. Vlček 2, S. Makovec, L. Petřík - J. Kodýtek 2, P. Plass, J. Kroupa, D. Němec; rozhodčí: F. Petrželka; ŽK: 3:3; diváků: 50.

V. Hydčice - Pačejov 1:1 (0:0) - Ve vyrovnaném utkání byli aktivnější první poločas hosté. Po obdržení branky z přímého kopu, když úspěšným střelcem byl Jiří Mrázek, domácí zvýšili aktivitu a ta jim přinesla v 80 minutě po sólu Martina Kropáčka v hostujícím pokutovém území zasloužené vyrovnání. Branky: 80. M. Kropáček – 52. J. Mrázek; rozhodčí: J. Šafránek; ŽK: 2:3; diváků: 50.

Janovice - Dešenice 6:0 (1:0) - Hosté poté, kdy v 72. minutě krásná střela mladíčka Petrušky vymetla šibenici v jejich brance rezignovali a odváží si ze hřiště sestupem ohrožených domácích nepříjemný debakl. Branky: 33., 41., 89. V. Slivoň, 72. P. Petruška ml., 85. R. Fiala, 69. P. Kubový; rozhodčí: J. Javorský; ŽK: 1:3; ČK: 0:1 (po 2 ŽK R. Smolík); diváků: 80.

Horažďovice B - Myslív 6:0 (1:0) - Hosté přijeli pouze s devíti hráči a tak se zdálo, že bude otázkou času, kdy obdrží branku. Nakonec dali domácí v prvním poločase jedinou branku a to z pokutového kopu nařízeného za ruku hostujícího hráče. Několik dalších šancí domácích hráčů, zvlášť dobře a s chutí hrajícího Tomáše Jůdy (rozehrával se po zranění v A týmu), zlikvidoval Miloš Beran v brance hostů. Do druhého poločasu však domácí nastoupili aktivněji a hned v úvodu se jim podařilo vstřelit dva rychlé góly, které přinesli klid na jejich kopačky. Hattrickem se blýskl Tonda Šuba, který si třemi góly připomenul svoje střelecké štěstí z minulé sezony. Branky: 36., 55. M. Lávička, 49., 51., 66. A. Šuba, 47. P. Svoboda; rozhodčí: Veverka; diváků: 60; ŽK: 1:1.

Sušice B - Vrhaveč 1:1 (1:0) - Ve vyrovnaném utkání dvou sousedů v tabulce se body dělily. Branky: 25. L. Marek – 77. Janda; rozhodčí: Blaheta; diváků: 100; ŽK: 1:0.

12.6.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Administrativa - Administrativa Úředník ve skladu 16 000 Kč

Úředníci ve skladech PRACOVNÍK/CE EXPEDICE. Požadované vzdělání: nižší střední. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 18000 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: Místo výkonu práce: Hartmanice č.p. 62, 342 01 Sušice 1, Kontaktní osoba: Dita Seitzová, Jitka Brusnická tel.3756593109, 376593111, e-mail d.seitzová@artxpress.cz, , Požadavky: Přední výrobce obrazů hledá pro rozšíření výrobního týmu manuálně zručné, spolehlivé a flexibilní zaměstnance, náplní práce je kompletace zakázek, kvalitativní a kvantitativní kontrola expedovaného zboží, zodpovědnost za plynulý chod skladových operací, VZV oprávnění výhodou, základní znalost práce na PC , po uplynutí doby určité další prodloužení smlouvy, Způsob prvního kontaktu: telefonicky, e-mailem, Zaměstnanecké výhody: dovolená navíc, stravenky. Pracoviště: Artxpress s.r.o., 342 01 Sušice 1. Informace: Jitka Brusnická, +420 376 593 109,376 593 111.

Zdravotnictví - Zdravotnictví Sanitář, sanitářka, zdravotnický 14 600 Kč

Sanitáři SANITÁŘ/KA. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14600 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: Místo výkonu práce: Nemocnice Sušice č.p.117, Sušice 342 01, Požadavky: úvazek 37,5 hod/týdně, Zaměstnanecké výhody: zaměstnanecké benefity do lékáren MAX, zaměstnanecká strava, 5 týdnů dovolené , Kontaktní osoba: Jitka Šmatová - personalistka, tel.734798229, smatova@nemocnice-susice.cz, Způsob prvního kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně.. Pracoviště: Nemocnice sušice, Chmelenská, č.p. 117, 342 01 Sušice 1. Informace: Jitka Šmatová, +420 734 798 229.

Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 40 000 Kč

Specialisté analytici rozborů, studií, racionalizace výroby Lean manager. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 40000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme, , * Ukončené VŠ (SŠ s praxí) vzdělání technického směru * Praktické zkušenosti se zaváděním a řízením procesů trvalého zlepšování (LEAN management) * Znalost metod 5S, TPM, SMED, Kaizen, MUDA, Six Sigma a dalších * Znalost AJ nebo FJ na pokročilé úrovni (B2) * Velmi dobrou znalost MS Office, především MS Excel * Řidičský průkaz skupiny B * Organizační a komunikační schopnosti * Časovou flexibilitu a zkušenosti s řízením týmů, , Nabízíme, , * Stabilní zázemí a práci v perspektivní výrobní společnosti * Výhodné finanční bonusy a prémie * Mobilní telefon a osobní počítač * Podnikové stravování s příspěvkem zaměstnavatele * Týden dovolené navíc * Program zaměstnaneckých výhod * Nástup možný dle dohody, , Náplň práce, , * Analýza současného stavu z pohledu zlepšování celé společnosti * Identifikovat příležitosti pro neustálé zlepšování a definování priorit * Vyhledání úzkých míst ve společnosti, plýtvání prostředků, času, výrobních kapacit a návrhy na jejich odstraňování * Zavedení nástrojů LEAN managementu ke snížení ztrát ve společnosti * Vedení samostatných projektů v rámci procesu kontinuálního zlepšování * Dohled a metodické řízení jednotlivých úseků společnosti a zajištění jejich vzájemné synchronizace. Pracoviště: Mlékárna klatovy a. s., Za Tratí, č.p. 640, 339 01 Klatovy 1. Informace: Zuzana Krafčiková, +420 725 222 703.

Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 25 000 Kč

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) KUCHAŘ/KA. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: POŽADUJEME: vyučení v oboru, NÁPLŇ PRÁCE: příprava jídel ve velkokapacitní kuchyni, PRACOVNÍ DOBA: od 5:00 hod., pondělí - pátek, NABÍZÍME: strava zdarma, Kontakt: Pressl Miroslav, tel.: 724 032 468, VOLAT POUZE po-pá od 11:00 - 17:00h.. Pracoviště: Miroslav pressl, Rozvojová zóna, č.p. 509, 340 21 Janovice nad Úhlavou. Informace: Miroslav Pressl, +420 724 032 467.

Michal Straka.

Klatovy zlepšily výkon. Na výhru to ale znovu nestačilo

Klatovy doma znovu prohrály. Špatný výkon, zlobil se Straka

-

Sušice hraje v sobotu ve Starém Plzenci

Sušice – První zápas v nové sezoně I. A třídy zvládli fotbalisté Sušice tak z poloviny. Na domácím stadionu remizovali s Kaznějovem 2:2. Bonusový bod navíc si připsali po výhře na penalty.

Silniční Král Šumavy se blíží. Tak co, pojedete?

Klatovsko – Už jen týden zbývá do startu pětadvacátého ročníku cyklistické vytrvalostní jízdy Author Král Šumavy ROAD, kterou příští sobotu 25. srpna pořádá Triatlon Klub Klatovy.