Po změně stran jasně lepší klatovský lídr přidal do sítě posledního týmu tabulky další dva góly a potvrdil tak roli favorita.
TJ Klatovy – MFK Dobříš 3:0. Hned od úvodního hvizdu hlavního rozhodčího Svatíka bylo jasné, kdo bude na klatovském trávníku pánem. Ale přestože domácí Klatovy udávaly tempo hry, svých vypracovaných šancí využít dlouho nedokázaly. Především Kulhánek měl na svém kontě nejméně čtyři spálené tutovky. V 7. minutě z výhodné pozice jen protáhl gólmana hostů Holana, o dvě minuty si při slibném úniku ve finiši ukopl míč, v 17. minutě nedosáhl před bránou na centr Sýkory, 19. minutě pálil znovu po spolupráci se Sýkorou jen do brankáře a ve 34. minutě vyšachoval perfektně obránce, ale netrefil svatyni Dobříše. Slibné příležitosti zahodil i jeho spoluhráč Kopp, který v 10. minutě pálil nad bránu hostů, ve 21. minutě poslal míč po Kulhánkově centru zprava vedle a ve 33. minutě se neprosadil z velice těžké pozice v nebezpečném závaru před bránou Dobříše. Hosté jen dvakrát za celý poločas vystrčili růžky, ale ani jedna z akcí příliš vrásek gólmanovi Klatov Míčkovi nepřidělala. Brankychtivé publikum se konečně dočkalo až ve 40. minutě. Hornák vybojoval míč na polovině hřiště, přihrál na pravou stranu Koppovi, který míč zatáhl před bránu, kde našel Kulhánka, který konečně rozvlnil síť Dobříše. Zvýšit mohl ještě před odchodem do šaten k poločasové přestávce Kopp, ale jeho hlavičku po předchozí spolupráci Sýkory a Kulhánka zlikvidoval brankář Dobříše.
Obraz hry se příliš nezměnil ani v úvodu druhého poločasu. Zedník trefil hostujícícího brankáře, jehož protějšek na druhé straně hřiště zkušeně zlikvidoval únik hostujícího Karase. Poté přenechali domácí iniciativu na kopačkách hostů, ale ti byli zcela neškodní. V 62. minutě se ale radovali znovu domácí, když po přávce Sýkory parádně vymetl pavučinky s šibenice brány hostů Kopp. O šest minut později fauloval pronikajícího Kulhánka brankář hostů Holan a sám postižený nařízenou penaltu bezpečně střelou pod břevno proměnil. V 69. minutě Zedník hlavou nasměroval míč do závaru ve vápně Koppovi, ale míč nedokázal propasírovat do sítě hostů. Zbývající minuty zápasu už nic zásadního nepřinesly a ze zaslouženého vítězství se tak mohli radovat Klatované.
Poločas: 1:0. Branky: 40. a 66. (z PK) Kulhánek; 62. Kop. Rozhoddčí: Svatík – Melničuk, Henach. ŽK: 1:3. Diváků: 380.
Sestava Klatov: Míčka – Cihlář, Horňák, Král (70. Vítovec), Schveiner, Sýkora (70. Toman), Kopp, Hanzlík, Brejcha, Kulhánek (78. Kotáb), Zedník.