Starší dorost

Bohemians Praha B - Klatovy 4:2

Hosté šli do vedení ve 12. minutě po pěkné kombinaci D. Matějkou. Domácí srovnali po chybě obrany Novákem na 1:1. Ve 48. minutě nastřelil D. Matějka tyč. V 53. minutě šel sám na brankáře Klatov Lorence domácí hráč, který si na něm vylámal zuby. V 54. minutě se opřel do míče ze 20 metrů Pavlík, který vymetl šibenici. V 60. a 70. minutě měli dobré šance Žitník a D. Matějka. U prvně jmenovaného zachránil už překonaného brankáře domácí hráč, ve druhém případě chyběla střele větší razance. Rozhodující zvrat přišel v 70. minutě, kdy domácí mužstvo dostávalo hosty pod velký tlak, kterému v 72. a 78. minutě podlehli brankami Nováka a Grobla. Konečnou podobu výsledku dal v 90. minutě Minařík na 4:2.

Poločas: 1:1. Branky: Novák 2, Grobl, Minařík - D. Matějka, Pavlík. Rozhodčí: Pospíšil.
Sestava Klatov: Lorenc, Čeleda (60. Bouberle), Rendl, Moser, Zazvonil, Žitník, J. Matějka (46. Lavička), Meszáros, D. Matějka (82. Rejthar), Pavlík, Veselka
 
Mladší dorost

Bohemians Praha B - Klatovy 4:2

Utkání začalo pro hosty dobře, kluci hráli zodpovědně a během 27 minut získali dvoubrankové vedení. Do konce poločasu domácí snížili na 1:2. Druhý poločas byl svým průběhem pravým opakem první části utkání, když domácí hráli daleko zodpovědněji a zaslouženě zvítězili.

Poločas: 1:2. Branky hostů: Výtisk, J. Matějka. Rozhodčí: Pospíšil. Diváků: 50.
Sestava Klatov: Riška, Kazmirčík (50. Čipera), Lávička, Janda, Kološ (46. Zazvonil), Křížek, Rejthar, Sýkora, Matějka, Výtisk, Oliva (60.Veselka)