TJ Klatovy – Rozvoj Trstěnice 1:0. Už ve třetí minutě zápasu slibně pronikl Kulhánek do vápna, kde byl sražen, ovšem zákrok hostujícího hráče zůstal bez povšimnutí hlavního rozhodčího Šifaldy. Ve 12. minutě zahrozili hosté, ale Šmoranc trefil jen vnější tyč Míčkovy brány. Ve 27. minutě Zedník hlavou poslal míč nad bránu hostujícího gólmana Šmejkala. Vyrovnaná první půle víc vážnějších akcí ani před jednou svatyní nepřinesla, domácí se těžko prokousávali obranným valem hostů, kteří se sice snažili těžit z rychlých brejků, ale v koncovce byli bezzubí.

Za bezbrankového stavu se tak začínalo i po změně stran. Ani obraz hry se příliš nezměnil. Až v 60. minutě se dostal k míči za polovinou hřiště klatovský Mužík, který přesnou střelou pod břevno překvapil všechny a především pak gólmana hostů. O dvě minuty později mohl Kulhánek zvýšit náskok Klatov na rozdíl dvou branek, ale brankář Trstěnic už byl pozorný a jeho pokus vytáhl na roh. V 70. minutě na druhé straně vyřešil nebezpečnou situaci a hlavičkový pokus hostujícího Šimka klatovský gólman Míčka. Vzápětí domácí fotbalisté doslova obstřelovali svatyni hostů, ale ani jeden z pokusů pojistku v podobě druhého gólu nepřinesl. V 85. minutě hosté zlobili před klatovskou bránou, a i když domácí se snažili míč odkopávat do bezpečí, ten se jim neustále vracel do vápna. Vše vyvrcholilo penaltou, kterou hlavní sudí nařídil za nakopnutí trstěnického útočníka Javůrkem ve vápně. Míč si na značku pokutového kopu postavil Mikeš, ale gólman Míčka svůj tým dokonale podržel, když mu střelu vytáhl na roh. V 89. minutě ještě klatovský Kotáb zatáhl míč po levé straně na polovinu hostů, centrem našel před bránou Kulhánka, který však pálil nad. Ještě v nastaveném čase si sáhl na míč domácí hrdina, gólman Míčka, ale hlavička osamoceného hostujícího Hanka byla pro klatovského brankáře lahůdkou.

Poločas: 0:0. Branka: 60. Mužík. ŽK: 0:5. Rozhodčí: Šifalda – Ipser, Šistek. Diváků: 480.

Sestava Klatov: Míčka – Javůrek, Horňák, Král, Schveiner, Sýkora, Kopp (67. Kotáb), Hanzlík, Mužík (88. Brejcha), Kulhánek (90. Vonášek).