Po prohraném prvním poločase vedla cesta za splněním tohoto cíle přes rychlou branku v úvodu druhé půle, kterou dal Presl a byla zakončena devět minut před koncem vítěznou trefou Meszárose.
Klatovy vyhrály a hvězdná jarní série nováčka divize v podobě pěti výher a impozantního skóre 13:2 má tudíž další pokračování. Klatovy se rázem proměnily z týmu bojujícího ještě před zahájením jarní sezony o sestup v celek, který s 27 body je v tabulce mezi nejlepšími prvními pěti kolektivy divize.

Klatovy – Motorlet B

Starší dorost 2:1 (0:1)

Do první šance se dostal domácí Čeleda, který po trestném kopu ze strany hlavičkoval těsně vedle. Ve 13. minutě opět po trestném kopu ze strany Meszáros dal hlavou vedle. V 15. minutě střílel Meszáros z dobré pozice do boční sítě. Domácí měli ještě dvě dobré šance,v obou se ocitl Rendl, nejprve hlavou dal vedle, ve druhém případě jeho střelu zlikvidoval hostující brankář. Udeřilo však na druhé straně. Už v 15. vteřině druhé půle našel 50 metrovým křížným pasem Čeleda rozběhnutého Presla, který střelou do protipohybu brankáře srovnal na 1:1. Hostující brankář se vyznamenal v 79. minutě, kdy nejprve zlikvidoval střelu Meszárose a poradil si i s dorážkou Žitníka. Domácí však dál dřeli a dočkali se vítězné branky v 81. minutě, kdy po centru Čeledy se ve vápně prosadil Meszáros a střelou k tyči prodloužil sérii pěti vítězných zápasů v řadě. Branky: 46. A. Presl, 81. Meszáros - Jirků; rozhodčí: Špoták; diváků: 100; ŽK: 1:5; ČK: 0:1 (85. Lauer). Sestava Klatov: Lorenc - Čeleda, Rendl, Moser, Veselka - Žitník, Meszáros, Voráček (77. Zazvonil), D. Matějka - Presl, Pavlík (46. Čejka).

Mladší dorost 0:1 (0:1)

V prvním poločase bylo utkání vyrovnané a hosté se už ve čtvrté minutě ujali vedení. Ve druhé půli získali výraznou převahu ale ani vyložené šance neproměnili. Hostům se podařilo ubránit vítězství. Branka: Procházka; rozhodčí: Špoták; diváků: 50; ŽK: 2:2. Sestava Klatov: Riška, Kazmirčík (21. Oliva), Lávička, Zazvonil, Zahradník (54. Kološ), Sýkora, Janda, Rejthar, Matějka, Výtisk, Křížek.