Do záchranářských prací se razantně pustili fotbalisté Dešenic

Po bezbrankovém průběhu přinesl úspěch hostům z Nezamyslic, kteří si odváží cenný bod. I přes tuto bodovou ztrátu Pačejov získal ještě vyšší náskok, neboť Velké Hydčice i Hrádek prohrály. Razantním způsobem vykročily za záchranou Dešenice, které doma převálcovaly Svéradice, a také Myslív si doma poradil s favorizovaným Hrádkem. Zatímco na čele tabulky zůstává neohrožený Pačejov, zdá se, že souboj na konci tabulky bude ještě velice dramatický, a to dělá okresní přebor mužů ještě víc zajímavým. Úvod jara přinesl i práci pro disciplinární komisi, která bude projednávat přestupky vyloučených hráčů z Velkých Hydčic a Svatoboru Hrádek.
Janovice - Velké Hydčice 2:1 (0:0). Vyrovnané utkání, ve kterém se hosté ujali vedení v 60. minutě Martinem Kropáčkem. Domácí o dvě minuty později srovnali skóre Keřlíkem a o svém vítězství rozhodli v nastaveném čase gólem Marka Lukeše. Branky: V. Keřlík, M. Lukeš - M. Kropáček; diváků: 80; ŽK: 4:3; ČK: 0:1(R. Melka); rozhodčí: R. Brůha, P. Šandara, J. Klíma.
Dešenice - Svéradice 5:1 (3:0). Na cestu za vysokým vítězstvím vykročili domácí v závěru první půle, kdy během osmi minut třikrát rozvlnili síť v brance hostů. Branky: 38. Bartůněk, 40. I. Kovács, 44. J. Poupa, 68. J. Hvězda, 66. R. Macháček – 48. S. Makovec; rozhodčí: J. Javorský, Z. Špindlerová, R. Koura; diváků: 80; ŽK: 1:3.
Vrhaveč - Horažďovice B 2: 1 (1:0). V 15. minutě poslal domácí do vedení Václav Hrach. Hosté po přestávce vyrovnali Šlajsem, ale poslední slovo měla Vrhaveč, když se ke slovu přihlásil v 70. minutě druhý z bratrské dvojice Hrachů David a dal vítěznou branku. Branky: 15. V. Hrach, 70. D. Hrach - 63. P. Šlajs; rozhodčí: M. Špitalský, M. Makula, M. Kava; diváků: 60; ŽK: 3:6.
Pačejov - Nezamyslice 0:0. Nečekaný úspěch hostů, kteří na hřišti lídra tabulky získali cenný bod. Rozhodčí: V. Habada, T. Kohout, R. Mácal; diváků: 200.
Měčín - Mochtín B 0:0. Vyrovnané utkání, ve kterém si oba kolektivy vytvořily v prvním poločase po jedné nevyužité šanci. Střelu hostů z malého vápna zlikvidoval brankář Šimek a dělovka Dušana Němce orazítkovala břevno mochtínské svatyně. Diváků: 70; ŽK: 2:2; rozhodčí: L. Lažánek, Beneš, Jarka.
Myslív - Hrádek 2:1 (1:1). Hrádečtí jako favorité měli prakticky celý zápas územní i herní převahu. Zejména v prvním poločase však promarnili mnoho příležitostí. Do vedení šli ale domácí ve 27. minutě po penaltě, kterou kopal J. Sládek. Hosté vyrovnali ve 40. minutě po pěkné kombinaci. V první minutě druhého poločasu vstřelil po chybě obrany druhý gól Myslíva M. Bláha. Hosté si pak vytvořili velikou převahu, v 55. minutě dokonce kopali penaltu, ale brankář Beran skvěle zachránil. V 85. minutě červenou kartu za řeči dostal hostující J. Holeček. Branky: M. Bláha, J. Sládek - J. Pitel; diváků: 100; ŽK: 3:0; ČK: 0:1 (86. V. Holeček Václav; rozhodčí: V. Dušek.
Sušice B – Luby B 0:2 (0:1). Branky: 41. Sydorenko, 67. J. Maxa. Rozhodčí: Petržilka, Dušek, J. Cihlář; ŽK: 2:1; diváků: 80.