Nedávno si díky svým výkonům vysloužil také pozvánku od renomovaného kouče Davida Holoubka do reprezentačního výběru do devatenácti let před blížící se elitní fází kvalifikace o postup na mistrovství Evropy. Jenže tím to pro osmnáctiletého útočníka zdaleka ještě neskončilo.

Fotbalista Daniel Hais byl povolán do české reprezentace do 19 let. Může si zahrát elitní fázi kvalifikace na evropský šampionát.
Z lubského Startu až do reprezentace. Hais dostal pozvánku od trenéra Holoubka

Daniel Hais si v sobotu večer totiž odbyl také premiéru ve FORTUNA:LIZE. V zápase 22. kola mezi Dynamem a Viktorií Plzeň naskočil na závěrečné minuty napínavého střetnutí a snažil se se svými spoluhráči vstřelit vyrovnávací gól.

To se mu ovšem nepovedlo a Dynamo tak v domácím prostředí plzeňskému soupeři po brance Pavla Buchy ze 75. minuty utkání podlehlo těsně 0:1.

Životní událost a nevšední zážitek ale Haisovi, který si o angažmá v Českých Budějovicích řekl především díky skvělým výkonům v dresu SK Klatovy 1898 v České divizi dorostu, kde střílel jeden gól za druhým, nikdo už nevezme.

Českobudějovičtí fotbalisté se sešli k prvnímu tréninku, aby zahájili zimní přípravu na jarní část elitní soutěže. Na snímku Daniel Hais.
Dříve sázel góly za Klatovy, teď zahájil přípravu s áčkem Českých Budějovic