Hosté z východu Čech se v Plzni představili už podruhé – vloni v areálu v Luční ulici podlehli 0:3, letos si z Plzně odvezli dvojnásobný počet branek.

Trenér Viktorie Pavel Vrba poslal do zápasu v každém poločase jinou jedenáctku.

V dresu Viktorie se střelecky prosadily i nové posily – dvě branky vstřelil francouzský útočník Jean David Beauguel a jednou se trefil slovenský záložník Erik Pačinda. Další tři branky přidali Řezníček, Ekpai a Hrošovský.

Po přestávce předvedl fotbalovou parádu Ekpai, který se zbavil kličkou soupeře a technickým dloubákem překonal gólmana hostí.

Další dvě branky po centrech Havla a Hubníka vstřelil Beauguel a přízemní střelou k tyči se prosadil Hrošovský.

Snaživým hostům docházely postupně síly. Ve druhém poločase se hrálo většinou na jednu branku.

FC Viktoria Plzeň - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 6:0

Poločas: 2:0. Branky: 30. Řezníček, 45. Pačinda, 53. Ekpai, 63. a 76. Beauguel, 71. Hrošovský. Rozhodčí: Orel. Diváci: 250.

FC Viktoria Plzeň:

1. poločas: Sváček – Petržela, Hejda, Pernica, Kovařík – Šulc, Hořava, Bucha, Pačinda – Bakoš, Řezníček.

2. poločas: Šiman – Havel, Piroh, Hubník, Limberský – Ekpai, Procházka, Hrošovský, Kayamba – Beauguel, Chorý.