Připraven byl nejen bohatý fotbalový program, který čítal tři zápasy, ale také spousta atrakcí pro malé i velké. Děti si užily skákací hrad, střelbu na terč či parádní bublinovou show. Své umění přihlížejícím ukázaly i malé mažoretky.

Fotogalerie: Vestec slavil kulatiny. Přijely hvězdy z Realu Top Praha, vybralo se 80 tisíc

Hlavním bodem oslav byl pak odpolední exhibiční zápas mezi legendami Viktorie Vestec a hvězdami nabitého Realu Top Praha. Vzadu tvrdil muziku ostřílený komentátor fotbalu či golfu Jaromír Bosák, vedle něj řádil jeho hokejový kolega a autor nezapomenutelných hlášek Robert Záruba, v útoku zase dělal neplechu vesteckým obráncům Ladislav Hampl známý jako Jarmil z populárního seriálu Okresní přebor. Jako dobrý fotbalista se ukázal také Jakub Kvášovský alias Kalkulátor z oblíbené televizní show Na lovu.

close Charitativní zápas: legendy Viktorie Vestec vs. Real Top Praha. info Zdroj: Deník/Martin Mangl zoom_in Robert Záruba s míčem.

V bíločerných barvách Realu Top Praha nechyběli například ani bývalí ligové fotbalisté Jakub Podaný, Pavel Mareš či Vlastimil Vidlička, který ještě hraje amatérský fotbal právě v dresu Viktorie Vestec (krajská I. A třída).

O výsledek utkání, který se nesl v ryze přátelském a pohodovém duchu vůbec nešlo. Ve Vestci šlo o zábavu, radost z nepopulárnějšího sportu světa, ale hrálo se především pro dobrou věc. A sice pro statečnou slečnu Dominiku, která trpí silnou potravinovou alergií, k níž se za dob koronaviru přidala ještě alopecie (onemocnění způsobující vypadávání vlasů a ochlupení) a problémy s psychikou. Celkově se pro ní vybralo krásných 80 tisíc Kč.