Na schůzi byl zvolený staronový předseda Jan Červený, jenž byl jediným kandidátem na nejvyšší post. Pro Červeného se jedná o již sedmé volební období v čele okresního svazu. Pro jeho znovuzvolení hlasovalo 27 delegátů. Minimální kvóta čítala třiadvacet hlasů.

Složení OFS Klatovy.Složení OFS Klatovy.Zdroj: sumavanet.cz a Deník/Martin Mangl

Do osmičlenného výkonného výboru zástupci klubů s působností v OFS Klatovy vybrali dvě tváře z minulého období – Vratislava Krulicha a Zdeňka Bártu. K nim se přidala šestice nových členů – David Gajdušek, Karel Kalivoda, Jiří Petržilka, Josef Balín, Josef Korbel a Václav Dušek. Pod čarou zůstali Adam Popelka, Miroslav Šmrha, Miloš Harmady, Václav Zahradník, Jaroslav Červený a Evžen Veselý.

Do revizní komise OFS byli vybráni Václav Havlík z Měčína a nově Jiří Frýzek s Václavem Holečkem. Černý Petr v kandidatuře na tento post zbyl na Václava Kopu.

Volby do výkonného výboru i revizní komise probíhaly „tajným“ způsobem hlasování, předseda vzešel z volby veřejné. Celková účast byla více než slušná. Přítomní byli delegáti z 45 klubů, chyběl pouze zástupce z řad SK Ježovy.

FOTOPŘÍBĚH: Patnáct měsíců klatovského fotbalu s koronavirem v zádech

SOUTĚŽ: Hlasujte v anketě o nejpopulárnějšího fotbalistu na Klatovsku