Jako druhý nejlepší tým přezimují Hartmanice, které ve šlágru 14. kola doma udolaly Plánici 2:1. Od 40. minuty po gólu kanonýra Pláničky sice ztrácely, ale díky dvěma slepeným trefám v rozmezí 73. a 77. minutě skóre otočily. Třetí je o skóre Kolinec, který si před vlastními fanoušky celkem hravě poradil se Železnou Rudou, kterou přehrál vysoko 4:1.

Strážovští fotbalisté (modří) přezimují první.
Strážov bude na jaře útočit na titul, derniéru s Malým Borem ale nezvládl

Nejvýraznější vítězství kola zaznamenali fotbalisté Tatranu Velké Hydčice, kteří si doma povodili béčko Bolešin a udělili mu debakl 8:1. Hattrickem se blýskl Hlaváč, dvě branky dal Podzimek. Poměrem 5:1 uspělo i béčko Svéradic, které skolilo Běšiny a o jeden gól méně dali fotbalisté janovické zálohy, kteří po poločase 3:0 porazili 4:1 tým Budětic. Duel mezi Žichovicemi a béčkem Hrádku skončil těsnou výhrou hostů 1:0. Jedinou branku vstřelil z penalty Prexl.

Výsledky 14. kola III. třídy: Janovice B – Budětice 4:1 (3:0, 18. Slivoň, 30. Šveňha, 34. Kotlan, 86. Bilíček – 90+2. Krůs), Hartmanice – Plánice 2:1 (0:1, 73. Sládek, 77. Hasenöhrl – 40. Plánička), Kolinec – Železná Ruda 4:1 (3:1, 10. a 23. Altman, 38. Hranička, 81. Reitmaier z penalty – 46. Greiner), Svéradice B – Běšiny 5:1 (1:0, 65. a 85. Chládek, 18. Prokopius, 57. Kába, 61. Majer – 68. J. Vališ), Velké Hydčice – Bolešiny B 8:1 (3:0, 23., 26. a 62. Hlaváč, 34. a 69. Podzimek, 49. Matějovic, 75. Hejpetr, 78. Prokopec – 87. Zavřel), Žichovice – Sv. Hrádek B 0:1 (0:1, 40. Prexl z penalty), Velhartice – Veřechov 0:2 (0:1, 5. Richter, 88. Sochor).

Ve Velkých Hydčicích (na archivním snímku hráči ve žlutých dresech) utkání s nováčkem z Běšin skončilo předčasně už v 65. minutě.