Ve středu oslavil sedmdesátiny Ladislav Kropáček, ve své době vynikající brankář a jinak dlouholetý člen, trenér a předseda oddílu. „Chtěli bychom mu touto cestou poděkovat za jeho dosavadní práci pro klub a do dalších let popřát hlavně hodně zdraví, lásku, pohodu a aby i nadále pomáhal radou a zkušenostmi našemu Tatranu,“ uvedl klub TJ Tatran Velké Hydčice na svých webových stránkách.

Aby těch jubileí nebylo málo, o den později – tedy ve čtvrtek 8. dubna – oslavil padesátku Zdeněk Hejpetr, hrající trenér týmu, který na Klatovsku bojuje s osmičkou na zádech ve III. třídě. Zní to až neuvěřitelně, ale dres Velkých Hydčic čerstvý jubilant obléká s výjimkou krátkého působení ve Svéradicích, kde si zahrál divizi, už od svých žákovských let.

„Milý Zdendo, k tvému životnímu jubileu ti přeje celý fotbalový tým, funkcionáři a fanoušci Tatranu. Zůstaň stále stejně lidsky zábavný, sportovně aktivní, fyzicky i duševně na výši. Přejeme ti, aby ti i nadále zůstala dlouhotrvající chuť si s námi ještě aktivně kopnout,“ nezapomněli ve Velkých Hydčicích ani na druhého oslavence, který je mimochodem velkým fanouškem známého klubu z Vršovic – a sice Bohemians Praha.