Přípravný zápas dvou rozdílných poločasů odehráli fotbalisté Hrádku u Sušice. Svěřenci trenéra Jiřího Brabce tentokrát cestovali na jih Čech, kde změřili síly s tamním SK Čkyně, účastníkem jihočeské I. B třídy.

A ani ve druhém utkání první fáze předčasné letní přípravy neokusili hořkost porážky, byť pozitivní výsledek 4:1 v derby proti TJ Start Luby tentokrát nezopakovali a ve Čkyni remizovali 1:1. O jedinou branku mužstva z klatovského regionu se postarala gólová mašina Radek Kočí, který se prosadil z přímého kopu. Za domácí skóroval Daniel Schwamberger.

„S výkonem týmu v prvním poločase jsem celkem spokojený. Domácí jsme přehrávali, měli spoustu šancí, které jsme ale bohužel zahodili. Ve druhé půli se obraz hry rapidně změnil. Přizpůsobili jsme se hře soupeře a byli horším týmem na hřišti. Do Čkyně nás sice z různých důvodů jelo pouze dvanáct, ale na to se nechceme vymlouvat. Výkon ve druhé části zápasu zkrátka dobrý nebyl,“ řekl k utkání trenér hrádeckých fotbalistů Jiří Brabec.

Osmý tým předčasně ukončeného ročníku I. A třídy Plzeňského kraje hraje další přátelské utkání již tuto sobotu, kdy od 17 hodin přivítá dalšího soupeře z jihu republiky. A sice Vacov, který hraje o patro níž. Nemáte plány na první víkendový den? Tak neváhejte a přijďte podpořit hrádecké fotbalisty.