Tlumačovští v Sušici dvakrát vedli, ale vyhrát nakonec nedokázali. Zápas skončil smírně 2:2. A podle ohlasů z obou táborů šlo o zasloužený výsledek. „Na zápas s Tlumačovem jsme měli velkou absenci, ale i přes to bych řekl, že to z naší strany nebyl špatný zápas. Bylo to celkem vyrovnané utkání. Šancí jsme možná měli i víc než soupeř,“ míní kapitán TJ Sušice Tomáš Klíma.

Fotbalista Ion Butnaru (na snímku vlevo vedle spoluhráče Ondřeje Chalupy) na prvním letošním tréninku Strakonic. Jeho pochroumané koleno drží a týmu chce na jaře pomoci.
Můj život se díky narození dcerky změnil o sto stupňů, říká fotbalista Butnaru

Podobně hovořil také tlumačovský trenér Pavel Čadek. „Byl to typický první zápas po delší době. Hra byla neurovnaná a k vidění byla celá řada nepřesností na obou stranách,“ uznal kouč Startu. „Ačkoliv tempo hry bylo vlažné, zápas ale svůj účel splnil. Kluci si zaběhali, zahráli si a hlavně se nikdo nezranil,“ oddechl si kouč a liboval si, že se jeho hráči po delší době zase pomazlili s míčem.

Pokud to situace okolo koronaviru dovolí, další přípravné utkání by měli Sušičtí odehrát již tuto sobotu proti jihočeské Blatné. Úvodní výkop je na místní UMT naplánovaný na čtvrtou hodinu odpolední.

Zimní příprava: FC Rokycany - TJ Sokol Radnice 9:0.
Kouče divizních Rokycan potěšila chuť hráčů, zapracovat chce na agresivitě