„V sobotu jsme odehráli závěrečné utkání sezony a v případě výhry a souhry dalších výsledků jsme se mohli dostat i na třetí místo,“ poznamenal na úvod hodnocení sušický fotbalista Patrik Hubáček, jehož tým do zápasu s Okulou nastoupil v malinko komplikované - pozměněné - sestavě.

Okresní přebor, 26. kolo: Tatran Dlouhá Ves (na snímku fotbalisté v bílých dresech) - SK Malý Bor 1929 (modří) 4:1.
OBRAZEM: Dlouhá Ves porazila Malý Bor a skončila v přeboru třetí, podívejte se

„Do brány se postavil jindy důležitý hráč Martin Šlajs, místo Martina Kalného na stoperu nastoupil Jirka Haspekl a do středu hřiště jsem tentokrát za zraněné nebo omluvené kluky suploval já. V první půli jsme byli jednoznačně lepší. Bohužel naše snaha o skórování končila neschopností nebo uspěchaností v koncovce. Přesto jsme šli do šaten za stavu 1:0, když se prosadil Caty (Catalin Faraon),“ popisoval fotbalista Hubáček obraz hry v úvodním dějství.

„Ve druhé půlce se mladí hosté zvedli. Začali nás lépe dostupovat, což nám upřímně moc nevonělo. Dostali se do jedné šance, kterou ale Martin chytil. My čekali na brejky, které jsme však řešili špatně. Za výhru jsme rádi. Na třetí místo to sice nestačilo, ale i tak v našem týmu panuje spokojenost, což se promítlo také na dokopné,“ usmál se na závěr pětadvacetiletý štírek.

TJ Sušice B – FK Okula Nýrsko B 1:0

Poločas: 1:0. Branka: 33. Faraon. Rozhodčí: Petrželková. ŽK: 0:0. Diváci: 32. Sestava TJ Sušice B: Šlais – Vítovec, Blažek, Haspekl, V. Klíma (53. Bachroň), Kubín, Krouský, Patrik Hubáček, Bartoš (85. Milfort), Faraon, Vinický. Trenér: Radek Mottl. Sestava FK Okula Nýrsko B: M. Kotlan – M. Göndör, Strnad, Miroslav Bastl, Valenta (60. L. Kotlan), J. Taušek, A. Bastl, Bořánek, Hvězda (19. Macháček), Hoidn, A. Göndör. Trenér: Tomáš Valenta.


Načítám tabulku ...
Okresní přebor, 26. kolo: TJ Sokol Vrhaveč (na snímku fotbalisté v bíločerných dresech) - FC Švihov (červení) 3:3.
FOTO: Jsem rád, že jsme neprohráli, ulevil si trenér Švihova. Co ho mrzelo?