V ní se dařilo zejména fotbalistům Plánice, kteří si na domácím hřišti smlsli na Hartmanicích a svého soupeře deklasovali vysoko 9:0. Hattrickem se na jednoznačné výhře podílel Plánička. Velkou přestřelku viděli fanoušci v Nýrsku, kde místní rezerva hostila Kašperské Hory. Po nerozhodném prvním poločase se ve druhé půli s brankami roztrhl pytel. A to doslova. Příznivci obou celků viděli celkem šest branek. Kašperky nakonec zvítězily 6:4. Po prvních dvou zápasech se na prvním místě drží béčko Svéradic, které po výhře 8:0 z předchozího kola porazilo Start Dešenice na jejich hřišti 2:1. Trefili se Jaroslav Makovec s Chládkem. Duely Veřechova s Velharticemi a Velkých Hydčic s rezervou Hrádku skončily remízou. Z bonusového bodu navíc při kopání pokutových kopů vytěžili více v obou případech hosté.

III. třída – předehrávka 13. kola: Veřechov – Velhartice 2:2 (2:4 na penalty, poločas: 1:1 Mach, Hrůša – Poledník, Faltín), Velké Hydčice – Sv. Hrádek B 1:1 (5:6 na penalty, poločas: 0:1, Potužák – Kojzar), Dešenice – Svéradice B 1:2 (0:1, Poupa – Makovec, Chládek), Kolinec – Švihov 3:5 (2:3, Kovařík 2, Princ – Voráček 2, Kašpárek 2, Prantl), Nýrsko B – Kašperské Hory 4:6 (2:2, Pavlík 2, Irlbek, Šlehofer – Bubela 2, Bartík, Šuba, Kašák, Řimnáč z penalty), Plánice – Hartmanice 9:0 (3:0, Plánička 3, Novák 2, Zavadil, Kovařík, Opl, Guman), Janovice B – Žihobce 3:1 (2:0, Jůzek 2, Slivoň z penalty – Novosad).

1. Svéradice B ⋌ 2 2 0 0  10:1  6