Tatran coby lídr okresního přeboru vedl na hřišti v Měčíně už o dva góly, ale těsně před poločasovou přestávkou domácí snížili a ve druhém poločase třemi góly skóre otočili. Měčín nakonec zvítězil 4:2 a průběžné tabulce se posunul na šestou příčku. Dlouhá Ves, která prohrála poprvé v sezoně, klesla z prvního až na čtvrté místo. (Staro)novým lídrem je opět Malý bor, který uspěl v Kolinci 4:0 a zvítězil v sedmém z devíti doposud odehraných duelů.

Malý Bor vede okresní přebor o skóre před druhým béčkem Startu Luby, které v rámci devátého pokračování (8. kola) letošní sezony porazilo na domácím hřišti Janovice 4:2. Třetí jsou s odstupem pouhých dvou bodů na vedoucí tandem Hradešice, které si o víkendu zastřílely. Svěřenci trenéra Františka Melky staršího deklasovali na domácím hřišti rezervní výběr Okuly Nýrsko 6:0 a dali zapomenout na týden starou porážku v Dlouhé Vsi (1:2). Hrdinou utkání se stal teprve devatenáctiletý mladík David Šašek, jenž vstřelil pět branek a víkendový souboj s Okulou proměnil ve vlastní one-man show.

Fotbalisté TJ Sokol Hradešice (na archivním snímku hráči ve žluto-černých dresech) porazili na domácím hřišti béčko Sušice 4:1.Hradešice i béčko Sušice daly o víkendu šest branek.Zdroj: David Koranda

Šest gólů se podařilo vstřelit také béčku Sušice, která vyhrála v Plánici 6:2, a to i přesto, že od 23. minuty hrála po vyloučení zkušeného Petra Kratejla v oslabení. Hattrickem se blýskli hostující šutéři Catalin Ovidiu Faraon a Ondřej Skrbek. Za poraženou Plánici se prosadili Radek Kovařík s Václavem Brožíkem. Ve zbývajících zápasech víkendu rozdrtila Vrhaveč soupeře z Nezamyslic vysoko 5:1 a utkání mezi Chudenicemi a Pačejovem skončilo dělbou bodů (2:2).

Okresní přebor, výsledky 8. kola: Kolinec - Malý Bor 0:4 (0:1, 55. a 65. V. Petřík, 14. Krištof, 60. Šafanda), Chudenice - Pačejov 2:2 (2:0, 21. Soupír, 31. Lucák - 62. Ticháček z penalty, 82. Panuška), Hradešice - Okula Nýrsko B 6:0 (10., 30., 82. 90. a 90+1. Šašek, 59. Frančík), Měčín - Tatran Dlouhá Ves 4:2 (1:2, 44. Šimek, 63. Benda, 73. Jareš, 90. Sopr - 34. Pojar, 43. Vašák), Luby B - Dukla Janovice 4:2 (2:1, 29. a 90. Jirotka, 24. Šleis z penalty, 70. Červený - 40. Diviš, 80. Petruška), Vrhaveč - Nezamyslice 5:1 (2:0,8. a 60. Holík, 16. Reitmajer, 48. Hrach, 88. Mundl - 55. Šatra), Plánice - Sušice B 2:6 (56. Brožík, 77. Kovařík - 2., 12. a 14. z penalty Faraon, 27., 73. a 89. Skrbek).

Krajský přebor, 10. kolo: FK Okula Nýrsko (na snímku fotbalisté v modrobílých dresech) - SK Horní Bříza 1:0 (1:0).