Fotbalisté rezervního týmu TJ Sušice o víkendu v rámci 15. kola totiž porazili doma nepříjemné Chudenice vysoko 4:0 a opět poskočili na páté místo průběžné tabulky. Sušice o svém vítězství rozhodla už v první půli, kterou vyhrála 3:0. Hrdinou se stal Catalin Ovidiu Faraon, autor dvou branek.

Hosté celý druhý poločas hráli v početní nevýhodě po vyloučení brankáře Martínka, jehož sudí Petr Bala poslal na konci úvodního dějství předčasně do kabin za zmaření zjevné brankové příležitosti domácího družstva.

Fotbalista Tatranu Dlouhá Ves Dominik Vašák.
Hattrick do sítě Hradešic. Jako tým jsme to odjezdili, těšilo kanonýra Tatranu

„Proti Chudenicím jsme odehráli výborný zápas. Praktikovali jsme precizní a útočný fotbal, který se pro soupeře ukázal jako velice nepříjemný. Musím pochválit celý tým za skvělý výkon a věřím, že příští týden v Hradešicích odehrajeme ještě lepší zápas," řekl střelec dvou gólů Catalin Ovidiu Faraon.

Promo Kanonýr Deníku

TJ Sušice - TJ Sokol Chudenice 4:0

Poločas: 3:0. Branky: 19. a 34. Faraon Catalin, 4. Krůs, 77. Haspekl. Rozhodčí: Bara - Jírovec, Anšlág. ŽK: 2:0 (29. Kalný, 72. Šlais). ČK: 0:1 (45. Martínek). Diváci: 80. Sestava TJ Sušice: K. Hrubec - T. Míka, Blažek, Kalný, Bachroň, Krůs (58. Haspekl), Pavel Hubáček, Krouský, Kubín (58. Kratejl), Skrbek (58. Šlais), Faraon. Trenér: Radek Mottl. Sestava TJ Sokol Chudenice: Martínek - A. Žežula, Ježek, Miklič (71. Hodan), Fremuth, Jan Soupír (46. T. Joachimsthaler), Kněz, Duda, Lucák, Š. Žežula, Kadlec. Trenér: Karel Žák.

FC Švihov (na archivní snímku hráči v červených dresech).