Na hřišti se představí plejáda současných, ale i bývalých hráčů SK Klatovy 1898, slavnostní výkop provede společně s velkou legendou klatovského klubu Václavem Kopřivou i devatenáctiletý útočník prvoligového SK Dynamo České Budějovice Daniel Hais. Borec, který se do světa velkého fotbalu dostal přes Luby, kde začínal, a Klatovy, kde válel v dorostenecké divizi, měl původně také nastoupit, ale jeho aktuální zdravotní stav mu nedovolí se bitvy červeného týmu proti mužstvu oděného do modrých triček aktivně zúčastnit.

Zdroj: Daniel Hais

Akce se koná nejen jako rozloučení s (fotbalovým) rokem 2022, ale především se uskuteční pro dobrou věc. Výtěžek z ní (dobrovolné vstupné apod.) poputuje na pomoc statečné paní Petry Ondrejkové z Klatov, která už téměř tři desítky let bojuje s roztroušenou sklerózou. JEJÍ CELÝ PŘÍBĚH SE DOČTETE ZDE.

O silvestrovský pohárek Václava Kopřivy - soupisky

MODRÝ TÝM: Jan Herman, Jan Potužník starší, Jan Potužník mladší, Jakub Potužník, Stanislav Vítovec, Jindřich Sojka mladší, David Berka, Denis Gashi, Michal Marek, Petr Mužík, Antonín Prančl, Antonín Presl, Jiří Panoš, Martin Kulhánek, Michal Hoffmann, Petr Krška, Jan Kortán. ČERVENÝ TÝM: Jaroslav Rojík, Adam Vacek, Marek Lukeš, Ondřej Dulka, Lukáš Šlechta, Adam Hošek, Petr Kraus, Milan Mészáros, Michal Čadek, Karel Šlechta, Martin Janda, Kryštof Pavlík, Ondřej Kadlec, Michal Lukeš, Zdeněk Krejčiřík.

Vloni vyhrál na Silvestra tým modrých.
Pro dobrou věc. Fotbalový mač a pomoc pro bojovnici s roztroušenou sklerózou