„První poločas byl z naší strany celkem dobrý. Když to srovnám s předchozím zápasem s Chlumčany, byli jsme fotbaloví a už to mělo nějaké parametry,“ pochvaloval si zkušený lodivod.

Hostům sice vyšel lépe vstup do zápasu, když se zásluhou Kutila dostali už ve čtvrté minutě do vedení. Jenže do poločasu s chutí hrající a osvěžujícím deštěm nadopovaný Mochtín skóre otočil. Dvěma góly se blýskl v pohodě hrající Smolík.

SENCO Doubravka (žlutí) vs. Petřín Plzeň (červení)
Klatovy se trápily, ale Tochovice nakonec porazily. Doma uspěla také Doubravka

Když už to vypadalo, že utkání skončí těsnou výhrou domácího mužstva 2:1, vzali si slovo opět Hrádečtí. Konkrétně Sekyra, jenž necelé dvě minuty před závěrečným hvizdem srovnal po rohovém kopu na 2:2. V penaltách, které v přípravných zápasech nebývají pravidlem, měli více štěstí hosté, kteří je vyhráli 6:5.

TJ Osek vs. FK Svéradice 6:3 (4:0).

„Za druhý poločas si ale Hrádek zasloužil vyrovnat,“ uznal trenér Jiří Dolejš a připomněl, že se jednalo o tvrdou, ale férovou bitvu. „I přes to, že jsme vedení neudrželi, mě těší výrazně zlepšený výkon oproti zápasu, který jsme tady hráli před týdnem,“ dodal kouč.

Další utkání sehrají jeho svěřenci v neděli. Opět na domácí půdě vyzvou od 17 hodin FK Nepomuk - tedy tým z krajského přeboru, který o víkendu remizoval v Sušici 2:2. A to i přesto, že ještě dvacet minut před koncem prohrával o dvě branky.