Sedmnáctka remizovala na půdě rezervy ligového SK Petřín Plzeň 1:1 a bod si domů odvezli také jejich o dva roky starší soukmenovci, kteří v souboji devatenáctek plichtili 3:3, přestože po prvním poločase ztráceli na soupeře z Plzně dvě branky. Cennou remízu obstaral dvěma zásahy ve druhém dějství Lukáš Kamenský, který nejprve v 51. minutě snížil a v 89. minutě vyrovnal.

Z archivu Deníku: Fotbaloví dorostenci SK Klatovy 1898 (červení).Z archivu Deníku: Fotbaloví dorostenci SK Klatovy 1898 (červení).Zdroj: Tomáš Kanta

V dalším kole hrají klatovští fotbalisté v tradičním domácím azylu v nedalekých Janovicích nad Úhlavou – soupeřem bude SK SENCO Doubravka. Starší dorost začíná v sobotu úderem desáté hodiny dopolední, úvodní hvizd souboje fotbalistů do 17 let pak zazní čtvrt hodinu po poledni. Kdo nakonec uspěje?