V České divizi dorostu se o víkendu odehrálo oficiální 5. kolo, v rámci něhož hostily oba klatovské výběry (do 17 a 19 let) SKP České Budějovice.

Klatovští fotbalisté (na archivním snímku hráči v modrých a bílých dresech) se utkali s týmem SKP České Budějovice. Starší dorostu vyhrál 2:1, borci do 17 let prohráli.
Divizní dorostenci skolili Jihočechy. Zasloužili jsme si vyhrát, míní trenér

Starší dorost po vedením trenéra Martina Lepešky porazil v janovickém azylu svého soupeře díky dvěma trefám Fialy 2:1. „Do stavu 2:0 jsme byli na hřišti lepším týmem a měli zápas plně pod kontrolou. Po hodině hry ale soupeř snížil, vycítil šanci a zatlačil nás. Naštěstí jsme to ustáli a výsledek ubránili, i když nás jednou zachránila i tyčka. Celkově jsme si ale o ten jeden gól asi zasloužili vyhrát,“ hodnotil zápas trenér klatovského staršího dorostu Martin Lepeška. Nedařilo se naopak fotbalistům do 17 let, kteří prohráli 1:6.


Načítám výsledky …


Načítám tabulku …


Načítám výsledky …


Načítám tabulku …
I. B třída: SK Klatovy 1898 B (červení) - Kasejovice 3:1.
FOTO: Premiérovou trefou za muže pojistil výhru. Gól pak běžel slavit k hospodě

V krajském přeboru dorostu se nejvíce dařilo společného výběru Horažďovic a Svatoboru Hrádek, který si smlsnul na týmu plzeňské Košutky.

Hartmanice (na archivním snímku hráči v černých dresech) deklasovaly na domácím hřišti Kolinec vysoko 7:1.
Hartmanice doma přehrály Kolinec a jsou v čele. Žichovice protrhly černou sérii

Starší dorost zvítězil 6:1, fotbalisté v kategorii do sedmnácti let si s protivníkem z hlavní západočeské metropole poradili jednoznačně 9:1.


Načítám výsledky …


Načítám tabulku …


Načítám výsledky …


Načítám tabulku …

Parádní vystoupení mají za sebou mladí fotbalisté Kolince, kteří si v pátém kole krajské soutěže dorostu pohráli s Blovicemi, které porazili jednoznačně 7:0.

Fotbalisté Sokola Měčín (na archivním snímku hráči v modrých dresech) porazili na domácím hřišti Nezamyslice 4:2 a slaví první body v probíhajícím ročníku okresního přeboru.
Okresní přebor: Fotbalisté Měčína slaví první body, Gutwirt sestřelil Tatran

Cenné dva body vybojoval sdružený tým Hradešic a Nalžovských Hor, který po remíze 1:1 zvládl penaltový rozstřel na půdě FK Žákava, a také Sušice, která po nerozhodném výsledku 2:2 ovládla penalty ve Štěnovicích.


Načítám výsledky …


Načítám tabulku …

Společné družstvo Horažďovic a Svatoboru Hrádek opět úřadovalo. Tentokrát v kategorii žactva. Starší fotbalisté zvítězili v Lubech nad místním Startem 5:2 a výhru si z předměstí Klatov odvezli také mladší žáci, kteří po vzoru zkušenějších kolegů nastříleli rovněž pět gólů, ale ani jednou neinkasovali.

Fotbalisté TJ Sokol Myslív (na archivním snímku hráči v modrých dresech) vyzráli na Neznašovy, které porazili 3:2.
Ježovy zvítězily, ale nemají nic. Do branky totiž postavily žáka a porušily řád

Kanonádou se svým fanouškům, především pak rodičům, odvděčili fotbalisté starších žáků SK Klatovy 1898, kteří doma na Rozvoji rozstříleli Tachov 8:0. Těžko uvěřitelný výsledek se urodil v sousedním okrese, kde domácí TJ Jiskra Domažlice (mladší žáci) zdecimovala mladíky Vejprnic 42:0.


Načítám výsledky …


Načítám tabulku …


Načítám výsledky …


Načítám tabulku …
Fotbalisté TJ Měcholupy (na archivním snímku hráči v černých dresech ze zápasu letošní sezony proti SK Bolešiny) deklasovali Štěnovice 8:0.
Měcholupy rozdupaly Štěnovice. Spravili jsme si chuť, těšilo třígólového Bečku

Nejvýraznější vítězství v rámci víkendového programu okresního přeboru starších žáků si připsaly fotbalové naděje z řad klatovské rezervy, které porazily Švihov 6:1. Mezi mladším žactvem oslnila záloha TJ Start Luby, která si na půdě Strážova otevřela střelnici.


Načítám výsledky …


Načítám tabulku …


Načítám výsledky …


Načítám tabulku …
Fotbalisté Pačejova (na archivním snímku hráči v bílých dresech) porazili v derby Vrhaveč v penaltovém rozstřelu. Po 90 minutách skončil duel nerozhodně 2:2.
Emoce, fauly, nadávky. Vrhaveč dohrávala derby s Pačejovem pouze v sedmi lidech