Zápasy fotbalistů do 19 let společných týmů nýrské Okuly a Kdyně, respektive Sušice a Horažďovic, byly kvůli problémům s nemocí covid-19 odloženy.

O víkendu se velmi dařilo také žactvu SK Klatovy 1898. Mladší žáci i díky šesti brankám Marka Hoška zvítězili v Bukovci nad Bolevcem 11:3. Proti stejnému soupeři uspěli také „staříci“, kteří vyhráli 7:1.

Nejjednoznačnějším výsledkem víkendových bojů okresních mančaftů v mládežnickém fotbale ale byla bezkonkurenčně výhra společného družstva Svéradic a Pačejova v Železné Rudě v 5. kole okresního přeboru starších žáků. Tento zápas skončil poměrem 14:0.

Krajský přebor staršího dorostu, 5. kolo: Luby/Švihov – Chotěšov/Zbůch 6:2 (3:0, Hajšman 2, Votava, Holý, Rehák, Janda – Klečka, Hrdlička), Sušice/Horažďovice – Rapid/Bolevec odloženo, Nýrsko/Kdyně – Košutka Plzeň odloženo.


Načítám tabulku …

Krajský přebor mladšího dorostu, 5. kolo: Luby/Švihov – Chotěšov/Zbůch 1:2 (1:1, Chval – Drda, Hrabák), Sušice/Horažďovice – Rapid/Bolevec odloženo, Nýrsko/Kdyně – Košutka Plzeň odloženo.


Načítám tabulku …

Krajská soutěž dorostu, skupina B, 3. kolo: Dobřany/Lhota – Nalžovské Hory 2:2 (2:3 na penalty, 1:2, Mertl, Brabec – Poskočil, Polena z penalty), Chrást – Kolinec 2:0 (1:0, Chládek, Brýla).


Načítám tabulku …

Krajský přebor starších žáků, 5. kolo: Bolevec – Klatovy 1:7 (0:5, Špaček – Lajpold 3, Kopecký 2, Gashi, Lukeš), Nýrsko – Horažďovice/Hrádek 3:7 (1:2, Dvořák 3 (druhá z penalty) – Illek 5, Mlnařík, Pančenko), Stříbro – Sušice 5:3 (2:0, Opava 2, Donate 2, Pešta – Hubený 2, Myslík z penalty), Luby – Tachov 0:5 (0:3, Pelán 2, Veleta z penalty, Řáda, Vávra).


Načítám tabulku …

Krajský přebor mladších žáků, 5. kolo: Bolevec – Klatovy 3:11 (1:6, Kostner 2, Hradil – Hošek 6, Ticháček 2, Mayer 2, Němec), Stříbro – Sušice 0:5 (0:3, Kratejl, Blahout, Kmec, Řimnáč, Hubáček), Luby – Tachov 1:6 (0:3, Kalaš – Suttner 2, Andrle, Heinzl, Ardeleanu, Skala vlastní), Nýrsko – Horažďovice/Hrádek 4:0 (0:0, Tvrdíková, Šiška, Dvořák, Göndör).


Načítám tabulku …

Okresní přebor starších žáků, 5. kolo: Železná Ruda – Svéradice/Pačejov 0:14 (0:8, Klečka 5, Jakub 3, Majer 2, Bůžek, Vondryska, Smolík, Pánek), Švihov/Měčín – Dlouhá Ves 4:1 (3:0, Baxa 2, Tauer, Duna – Řáha).


Načítám tabulku …

Okresní přebor mladších žáků, 5. kolo: Luby B – Pačejov/Svéradice 1:4 (0:1, Kubový – Klečka 2, Janeček, Smolík), Klatovy B – Plánice/Nalžovské Hory 3:6 (1:3, Lacko 2, Slováček – Vích 4, Koudelka, Česák), Horažďovice/Hrádek B – Strážov 5:4 (2:0, J. Kolář 2, M. Kolář, Fleischmann, Pavelec – Maňasová 3, Kuciak).


Načítám tabulku …