Krajský přebor staršího dorostu, 3. kolo: Luby/Švihov – Košutka Plzeň 1:3 (1:2, 39. Votava z penalty – 12. Fiala z penalty, 44. Ukhal, 89. Zelenka), Sušice/Horažďovice – Chlumčany 1:2 (0:2, 89. Jedlička – 8. a 42. Potočník), společný tým Nýrska a Kdyně měl volno.


Načítám tabulku …

Krajský přebor mladšího dorostu, 3. kolo: Sušice/Horažďovice – Chlumčany 9:2 (6:1, 8. a 45. Poledník, 37. z penalty a 56. Šedivý, 6. Lávička, 20. Janda z penalty, 42. Klečka, 70. Musil, 75. Reindl – 33. Záhořík z penalty, 80. Smola), Luby/Švihov – Košutka Plzeň 1:13 (1:3, 29. Pikhart – 21., 39. a 51. Junk, 71., 81. a 84. Bubník, 50. a 61. Pok, 75. a 85. Pechman, 5. Pečenka, 57. Šmídl, 64. Hladík), společný tým Nýrska a Kdyně měl volno.


Načítám tabulku …

Krajská soutěž dorostu, skupina B, 1. kolo: Plzeň Letná – Kolinec 7:1 (3:1, 23. a 83. Skalský, 16. Svoboda z penalty, 21. Novák, 50. Sýkora, 77. Domin, 86. Krejčíř – 12. Pech), Spálené Poříčí – Hradešice/Nalžovské Hory 2:3 (2:2, 3. a 39. Šlejska – 16. Vachovec, 25. Poskočil, 88. Gabriel).


Načítám tabulku …

Krajský přebor starších žáků, 3. kolo: Bolevec – Horažďovice/Hrádek 0:3 (0:2, 2. Šabek, 26. Jiřina, 74. Šuhajda), Přeštice – Sušice 7:0 (5:0, 15., 31. a 74. Mašek, 3. a 17. Zub, 23. Frančík, 53. Šlehofer), Luby – Klatovy 1:8 (0:5, 61. Mareš – 11., 13. a 54. Kortán, 33. a 50. Lajpold, 17. Toman, 25. Kopecký, 78. Gashi), Nýrsko – Křimice 7:1 (3:1, 35., 55. a 77. Dvořák, 22. V. Šiška, 25. Vlach, 48. Voráček, 49. Göndör – 5. Úbl).


Načítám tabulku …

Krajský přebor mladších žáků, 3. kolo: Bolevec – Horažďovice/Hrádek 1:12 (0:8, 6. Hickl – 2., 20., 44. a 56. Mužík, 9., 22. a 23. Sládek, 50. a 61. Mlnařík, 13. Polomčák vlastní, 14. Šašek, 18. Moravec vlastní), Přeštice – Sušice 3:7 (0:5, 43. z penalty a 58. Klička, 70. Němeček – 8. z penalty a 48. z penalty Hubáček, 11. a 33. Hubený, 2. Kmec, 32. Kratejl, 63. Blahout), Luby – Klatovy 4:4 (3:4 na penalty, 2:3, 5. a 28. Kalaš, 55. Král, 61. Hlaváč – 26. a 69. Šlechta, 13. Hošek, 20. Reininger), Nýrsko – Křimice 13:1 (5:0, 6., 11. a 66. Göndör, 34., 44. a 51. Kamenský, 39., 55. a 69. Jakub Šiška, 69. a 70. Dvořák, 22. Konvalinka, 25. Míšek – 69. Roušal).


Načítám tabulku …

Okresní přebor starších žáků, 1. kolo: Bolešiny – Svéradice/Pačejov 1:5 (0:2, 66. Kovařík – 29. Bláha, 33. Bůžek, 45. Pánek, 60. Vondryska, 65. Jakub), Švihov/Měčín – Žichovice 1:1 (0:0, 57. Němec – 48. Mareš), Železná Ruda – Horažďovice B/Hrádek 2:10 (2:5, 6. Vo Huy Hoang, 33. Chalupský – 22. a 56. Stupka, 27. a 62. Šuhajda, 65. a 66. Pavlíček, 12. Přibyl, 20. Beníšek, 26. Pícka, 39. Kolář).


Načítám tabulku …

Okresní přebor mladších žáků, 1. kolo: Kolinec – Pačejov/Svéradice 1:11 (0:5, 46. Helfer z penalty – 23., 26., 29., 36., 47. a 50. Janeček, 12. a 49. z penalty Klečka, 13. a 55. Křevký), 52. Posavád), Klatovy B – Bolešiny 11:4 (5:2, 5., 8., 21. a 39. Zálešák, 22., 42. a 50. Kroupar, 29., 52. a 58. Pressl, 38. Slováček – 28., 37. a 49. Bureš, 13. Holý), Luby B – Strážov 3:1 (3:0, 15. Kubový, 17. Uldrych, 18. Šillar – 48. Kuciak).


Načítám tabulku …