Ještě o jeden gól více – akorát v krajském přeboru mladšího žactva – vstřelil lubský kanonýr Jan Kalaš, jenž pěti góly pomohl svým spoluhráčům k jednoznačné výhře 8:0 na půdě Bukovce v zápase proti "domácímu" Bolevci. Ve stejné soutěži zazářil také Gabriel Göndör z Nýrska, který rovněž pěti přesnými zásahy režíroval vítězství malých Optiků doma s Klatovy (13:1). A jak se dařilo ostatním týmům či střelcům? Podívejte se sami v přehledu výsledků níže.

Krajský přebor staršího dorostu, 7. kolo: Sušice/Horažďovice – Chotěšov/Zbůch 1:1 (3:5 na penalty, 1:0, 5. Chudý – 56. Skolek), Nýrsko/Kdyně – Luby/Švihov 4:4 (3:1 na penalty, 2:3, 55. a 66. Říha, 25. Švec, 40. Jarko – 10. a 12. Janda, 33. Plajt, 59. Holub).


Načítám tabulku …

Krajský přebor mladšího dorostu, 7. kolo: Sušice/Horažďovice – Chotěšov/Zbůch 7:1 (3:0, 17. a 37. Kroščen, 31. Lávička, 47. P. Janda, 50. Lojík, 51. Šedivý, 70. Musil – 69. Bednář), Nýrsko/Kdyně – Luby/Švihov 3:5 (1:3, 10. a 72. Kovařík, 68. Strnad – 14. a 18. Lalev, 4. Batěk, 55. Pikhart, 88. Černý).


Načítám tabulku …

Krajská soutěž dorostu, skupina B, 5. kolo: Štěnovice – Kolinec 3:5 (0:3, 57. a 75. Šilhánek, 74. Sedláček z penalty – 5. a 10. Pech, 58. a 66. Potužák, 1. Helfer), Žákava – Hradešice/Nalžovské Hory 5:0 (1:0, 26. a 70. Mencl, 80. a 86. Soubusta, 90. Soukup).


Načítám tabulku …

Krajský přebor starších žáků, 7. kolo: Bolevec – Luby 2:2 (4:2 na penalty, 1:0, 31. Vald, 78. Poliščuk – 67. Novosád, 72. Poliščuk vlastní), Nýrsko – Klatovy 0:4 (0:4, 26. a 28. Kortán, 12. Brožík, 31. Gashi), Košutka – Horažďovice/Hrádek 1:10 (0:6, 49. Pašek – 6., 7., 8., 52. a 68. Šabek, 1. Illek, 31. Pančenko, 36. Pivnička z penalty, 60. Kočiš, 75. Jiřina), Rapid Plzeň – Sušice 4:2 (2:2, 43. a 59. Fikrle, 13. Kořínek, 40. Hirman – 20. a 21. Karas).


Načítám tabulku …

Krajský přebor mladších žáků, 7. kolo: Bolevec – Luby 0:8 (0:4, 18., 35., 41., 54. a 66. Kalaš, 19. Boublík, 25. Mareš, 37. Hlaváč z penalty), Nýrsko – Klatovy 13:1 (7:0, 7., 12., 18., 25. a 42. Göndör, 22. a 38. Dvořák, 32. a 69. Jakub Šiška, 46. a 55. Kamenský, 34. Valenta, 65. Míšek – 56. Hošek), Košutka – Horažďovice/Hrádek 2:6 (1:4, 9. Rupert, 65. Pučelík – 6., 26. z penalty, 28. a 45. Mlnařík, 30. Sládek, 75. Korbel), Rapid Plzeň – Sušice 9:2 (4:1, 4., 35., 44. a 45. Hamáček, 6. a 8. Bradáč, 12. a 43. Čech, 48. Dlouhý – 23. M. Hubáček z penalty, 52. Hubený).


Načítám tabulku …

Okresní přebor starších žáků, 7. kolo: Horažďovice B/Hrádek – Dlouhá Ves 11:0 (6:0, 11., 41. a 43. Illek, 4., 28. a 62. Stupka, 20., 51. a 69. Beníšek, 26. Kolář, 31. Mohrbach), Železná Ruda – Bolešiny 3:7 (1:4, 9. a 51. Chalupský, 58. Horský vlastní – 12., 25. a 45. Bartl, 26., 53. a 55. Roháč, 22. Dobiáš), Žichovice – Svéradice/Pačejov 0:5 (0:3, 13. a 17. Klečka, 16. Pánek, 37. Smolík, 51. Jakub).


Načítám tabulku …

Okresní přebor mladších žáků, 7. kolo: Bolešiny – Strážov 1:9 (0:3, 33. Diepold – 11., 36., 40. a 57. Maňasová, 17., 24. a 53. Kuciak, 39. Jiřík z penalty, 46. Matějka), Horažďovice B/Hrádek – Luby B 2:1 (1:1, 17. Soukup, 40. Pacholík – 28. Uldrych), Klatovy B – Kolinec 8:4 (5:1, 2., 9. a 28. Rauner, 36. a 42. Vališ, 11. Brabec, 15. Nebřenský, 31. Řežábek – 29. a 55. Těžký, 43. Helfer, 54. Bubela), předehrávka 8. kola: Pačejov/Svéradice – Plánice/Nalžovské Hory 2:4 (1:2, 2. Posavád, 39. Klečka – 29., 41. a 45. Česák, 19. Posavádová vlastní).


Načítám tabulku …