A nutno dodat, že s naprostým přehledem. Mészáros totiž získal 7312 hlasů, což je číslo rovné 47 procentům všech hlasů. Druhý Jiří Dolejš (Mochtín) ztratil na vítěze více než tři a půl tisíce hlasů.

Nejpopulárnější fotbalista okresu. Jak vám to zní? Čekal jste, že byste mohl zvítězit?
Určitě jsem to nečekal, ale jsem rád, že hlasovali spíš čtenáři než protihráči. U nich bych asi moc hlasů nedostal.

Jak moc vás prvenství potěšilo? Zvlášť v době, kdy má amatérský fotbal stopku…
Mě potěší i vítězství na tréninku, takže samozřejmě i tato výhra je příjemná a vážím si ji. Všem, co pro mě hlasovali, moc děkuji.

Na začátku jste říkal, že jste vítězství rozhodně nečekal. Koho jste vy osobně považoval za favorita ankety?
Mezi největšího favorita jsem považoval Tomáše Jůdu, protože je to skvělý fotbalista a ještě lepší člověk, což v této anketě mohlo být také důležité. Dále určitě Iona Butnaru s Karlem Krejčím ze Žichovic a přál jsem to i klukům od nás z Klatov.

Získal jste suverénně nejvíce hlasů. Víte o někom, kdo pro vás pravidelně hlasoval?
Pravidelně hlasovala určitě rodina v čele s manželkou. Ty na tom budou mít největší zásluhu (úsměv).

Kromě titulu a novinové plakety vyhráváte volnou sázenku od Fortuny v hodnotě 1000 korun. Patříte mezi sázkaře a budete s tím umět naložit?
Ano. Mám účet u Fortuny. A nejen tam, jelikož si rád vsadím. Ale nepočítám, že by mi tato výhra dlouho vydržela (směje se).

Anketa skončila, letošní neprofesionální soutěže fotbalistů zřejmě také. Chodíte alespoň trénovat?
Ano, začali jsme trénovat předminulý týden. Už se to opravdu nedalo vydržet pouze běhat po lesích, tak jsem rád, že jsme opět konečně na hřišti, i když tak, abychom dodržovali nařízení, která jsou.